Resnična zgodba: »To je razlog, da sem spala s poročenim moškim!«

24. oktober 2019

Resnična zgodba: »To je razlog, da sem spala s poročenim moškim!«

24. oktober 2019

Afera s poročenim moškim? Za nekatere prepovedan sadež, za druge pa to ne predstavlja nobenih težav.

21-letna Nina (ime je izmišljeno) se je odločila, da bo na svojem blogu razkrila svojo zgodbo ter na koncu ženskam sporočila ganljiv poziv.

»Vedela sem, da bova hitro pristala v postelji.«

Svojega 32-letnega ljubimca je spoznala v kavarni. Njegovo očarljivo obnašanje in zelene oči so jo takoj pritegnile. Že v prvem pogovoru ji je povedal, da je poročen, in ko sta se naslednjič srečala (tudi v kavarni) je veliko govoril o svoji ženi. Kljub temu se je z njo spogledoval in kmalu sta si izmenjala telefonski številki.

»Ko sem mu dala svojo številko, sem vedela, da bova kmalu pristala v postelji,«

je zapisala. Prvič sta na zmenek odšla v kino, kjer sta se tudi prvič poljubila.

Nekaj dni kasneje pa se je zgodilo! Čeprav je vedela, da to ni prav, je spala z njim v avtu.

»To je bil najboljši seks v mojem življenju,«

je priznala. Videvala sta se skoraj vsak dan in kmalu so se začela pojavljati tudi čustva.

»V tega moškega, s katerim sem se morala skrivati, sem bila zaljubljena. Vedela sem, da bi se moji prijatelji zgražali. Začela sem se dobivati z drugimi moškimi, on pa me je želel samo zase.«

Ko mu je rekla, da ga ljubi, se je delal, kot da je vse skupaj preslišal. Nina je trpela, saj je bila zaljubljena v moškega, ki bi bil pravi zanjo. Trpela je, ker je vedela, če bosta prekinila, ostala sama, on pa se bo vrnil k ženi. Ni mu povedala, da se dobiva tudi z drugimi moškimi.

Iz obupa ga je vsake toliko časa spominjala, da je poročen, on pa je začel ignorirati njene klice in se je pojavil le od časa do časa. To je bilo zanjo preveč in na koncu se je zlomila ter prekinila zvezo.

»To ni bila ljubezen.«

Nekaj let kasneje, je na afero gledala z realnimi očmi. Žalost, zavračanje, laži … To je bilo žalostno obdobje za Nino. Zapisala je:

»To, kar sva imela, ni bila ljubezen. To, kar sva imela, je bila strast, praznina in žalost.«

Bi to ponovila? Nina, pravi, da pod nobenim pogojem in opozorila druge: »Ne dopustite si take izkušnje, res ni vredno!«

Foto: Shutterstock

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close