Sestri Hadid sta se slekli za Versacejevo novo biblično kampanjo

18. februar 2022

Sestri Hadid sta se slekli za Versacejevo novo biblično kampanjo

18. februar 2022
Foto: Instagram

Slavni sestri Gigi in Bella Hadid sta se slekli za atraktivno novo kampanjo modne hiše Versace.

Intimne dele Belle in Gigi Hadid so zakrivali le do pasu segajoči lasni podaljški in strateško postavljeni torbici.

Celotna Versacejeva kampanja je navdahnjena z Biblijo. Slavni sestri tako ponazarjata Adama in Evo (ali bolje rečeno dve Evi), ki v roki držita jabolko, Belli pa se okrog noge vije kača. “Moji Versace boginji,” je ob razkritju fotografije na Instagramu zapisala Donatella Versace, ki se je sestrama celo pridružila pri poziranju.

Gre za kampanjo pomlad/poletje, ki v ospredje postavlja družino, posnel pa jo je priznan fotografski duo Mert Alas in Marcus Piggott.

“Družina je zame zelo pomembna, zato sem s temi fotografijami želela poudariti pomen sestrstva. Ta kampanja mi je tako pri srcu, da sem se še sama morala pridružiti sestrama Hadid pri fotografiranju. Dekleti, zelo sta navdihujoči in močni in zelo vaju imam rada,” je zapisala 66-letna lastnica podjetja.

Sestri Hadid sicer zadnje mesece sodelujeta pri več projektih, nazadnje sta se v sklopu newyorškega tedna mode sprehodili po pisti Michaela Korsa.

Avtor
Piše

Kaja Flisar

Style. Več novic

New Report

Close