Sharon Stone iskreno o staranju

21. februar 2020

Sharon Stone iskreno o staranju

21. februar 2020

Zakaj življenje postane veliko boljše, ko dopolnite 50. leto!

Nagnjenost k mladostnemu videzu je vse pogostejša. Idealen videz je skoraj nujen in ženske vedno iščejo pomanjkljivosti in nepopolnosti. Če ni vse na svojem mestu, je takoj obsojano.

Prava agonija nastopi po 40. letu, ko se pojavijo prve gube in se začne boj s časom.

Pred kratkim je na to temo spregovorila igralka Sharon Stone ter ženskem posalala močno sporočilo.

»Pri 57. letih se počutim bolj samozavestno kot kdaj koli prej. Z leti sem postala bolj selektivna glede tega, s kom preživljam svoj čas in nisem več obsedena s svojim videzom. Ideja večne mladosti je mit in želim si, da bi se tega naučila veliko prej.

Nočem izgledati mlajša, želim biti videti ženska, ki je v svojih letih videti najbolje. Ne bom skrivala dejstva, da sem večkrat uporabila botoks, danes pa mislim, da je bila to velika napaka. Zaradi njega so si vse ženske podobne. Želim biti taka, kot me je ustvaril Bog, z vsemi napakami in vrlinami.

Vsaka ženska bi morala priti v tisto fazo, kjer lahko samozavestno reče: ponosna sem na to, kdo sem!«

je zaključila.

Foto: Allure

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close