Skrivnost mladostnega videza Helen Mirren: »To me je pomladilo in dvignilo samozavest!«

16. oktober 2020

Skrivnost mladostnega videza Helen Mirren: »To me je pomladilo in dvignilo samozavest!«

16. oktober 2020

Tretma, ki je izjemno priljubljen tudi pri nas.

Gre za microblading, ki obarva obrvi s postopkom, podobnim tetovaži.

“Dovolj mi je bilo, da sem videti brez obrvi, saj so tako svetle. Ena izmed prijateljic je šla na microblading, in ko sem videla, kako dobro to izgleda, sem odšla še jaz. Obrvi so zelo okusno narejene, niso preveč poudarjene, vendar je to bilo dovolj, da so spremenile videz obraza. Zdaj imam vsako jutro vsaj obrvi, tudi če sem brez ličil,”

je v smehu dejala Helen.

Trdi, da je zaradi »novih« obrvi, videti mlajša, saj nekoliko temnejši odtenek daje poseben videz njenemu obrazu.

Microblading je japonska tehnika vrisavanja obrvi, s katerim dobite popolnoma naraven videz obrvi, brez razlivanja in spreminjanja barve, za razliko od tetoviranja obrvi.

Pri microbladingu se uporabljajo mineralne barve v vseh odtenkih pepelnate in rjave, ki so popolnoma varne.

Microblading je nekaj podobnega kot trajno ličenje, ki daje učinek nenehno lepega, naravnega ličenja. Izvaja se s pomočjo posebnih, majhnih rezil, s katerimi se pigment nanese pod kožo v obliki dlačic, narisanih v smeri naravne rasti obrvi.

S takim risanjem dlačic se lahko zapolnijo naravne obrvi, torej skrivanje pomanjkljivosti, kot so nezadostna gostota, velikost ali asimetričnost.

Foto: Profimedia

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close