“Spoznal sem 40.letnico, ki pa se obnaša kot osnovnošolka. Naj se zapletem z njo?”

06. julij 2020

“Spoznal sem 40.letnico, ki pa se obnaša kot osnovnošolka. Naj se zapletem z njo?”

06. julij 2020

Mlajši moški je na enem izmed naših forumov zapisal, da se je znašel pred svojevrstnim izzivom.

Spoznal je uspešno 40-letno žensko, ki pa se obnaša zelo nenavadno. Tako je opisal zgodbo:

“Po razpadu veze s časov oš sem spoznal 40+ letnico, ki mi je prirasla k srcu. Je samska in brez otrok. Sam imam dva otroka. Otrok ji še nisem predstavil, ona bi pa čimprej zanosila in želi, da se preselim k njej.

Je uspešna podjetnica, vitka, zgleda dost mlajša kot je v resnici in živita skupaj s sestro v novogradnji. Razmišljam, ker denarja nimam in imam otroka, kako ženske nad 40 razmišljate ali bolje vprašano, v čem je fora?

Obnaša se kot osnovnošolka z smsi, srčki, pliškoti…Možno, da se je zaljubila vame ali kaj drugega? Hvala.”

Njegov izziv je naletel na številke komentarje:

“Beži stran, kolikor te noge nesejo. Ženska samo obupano išče oplojevalca, ker ji bo zadnji vlak kmalu odpeljal. Končalo se bo tako, da bo zanosila, ti boš pa tretje kolo, uporabno zgolj za plačevanje preživnine. Ne bit neumen.

Kaj so mu svetovali še ostali, pa si preberite TUKAJ.

Foto: Instagram

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close