Sprevrženost slavnega para se nadaljuje: “Naredi mi otroka ali pa me ubij”

31. oktober 2022

Sprevrženost slavnega para se nadaljuje: “Naredi mi otroka ali pa me ubij”

31. oktober 2022
Foto: Instagram @meganfox

Zdaj se že sprašujemo, če zvezdnika to počneta zaradi pozornosti, ali pa imata prav zares tako sprevrženo razmerje.

Megan Fox in Machine Gun Kelly že od samega začetka razmerja zbujata pozornost. To, da naj bi po zaroki pila kri drug drugega, je ena od številnih bizarnosti slavnega para, zadnja pa prihaja iz Meganinega ljubezenskega sporočila Kellyju, katerega pravo ime je Colson Baker.

Na Instagramu je pod serijo fotografij, na katerih nosi korzet, zapisala: “Po zemlji še nikoli ni hodil nihče z boljšo strukturo kosti. Izjemno in uničujoče čeden. In visok 195 cm? Naredi mi otroka ali pa me ubij. To sta edini možnosti.”

Njen komentar je prejel preko 3.100 všečkov, pa tudi kar nekaj odzivov.

Foto: Instagram @machinegunkelly

Tokrat bolj kot ona izstopal on

No, poleg Meganinega komentarja, ki se številnim zdi sprevržen, pa je pozornost požela tudi oprava Kellyja. Za dogodek Time100 Next Gala je namreč izbral prozoren korzet s srebrnimi bleščicami, ki ga je kombiniral s črnimi rokavicami in hlačami iz lateksa.

Foto: Profimedia

Igralka je za prireditev izbrala elegantno zlato obleko, s katero pa še zdaleč ni tako izstopala kot njen štiri leta mlajši zaročenec.

Avtor
Piše

B. G.

Style. Več novic

New Report

Close