Ste že srečali tako zapravljivega moškega?

17. junij 2020

Ste že srečali tako zapravljivega moškega?

17. junij 2020

Nakupovanje in zapravljanje največkrat povezujejo s pripadnicami nežnejšega spola.

kaj pa, če je nepopravljiv zapravljivec moški? Naša bralka je opisala, kako je po smrti moža spoznala zapravljivca, ki živi v rdečih številkah, zapravi pa dobesedno vse do zadnjega centa.

“Sem vdova, mož je umrl pred 5 leti zaradi težke bolezni. Imam 2 sinova, pridna študenta, nobenih težav. Ker sem ( tako pravijo) simpatična in tudi finančno precej pri sebi, z lahkoto spoznam moške. V bistvu se prav slinijo. Kje je problem? Z možem sva imela isti pogled na življenje, na stil življenja in na način življenja. Imela sva lep harmoničen odnos. Ker sva bila oba delovna, sva gmotno ustvarila zelo veliko . Sedaj pa sem spoznala moškega , ki vse zapravi. Dobesedno. V rdečih številkah, krediti za eno malo stanovanje, sama nimam centa kredita, pa imam več nepremičnin. Po drugi strani pa bi ta moški zapravljal v dragih gostilnah, kjer je za 2 osebo hitro 70 eur ali celo več. Meni je to noro in brezvezno zapravljanje, raje bi za ta denar kam šla. Jaz bi skuhala doma, pa pivo spila na terasi, kaj lepšega. Najraje kuham doma, tudi najboljša hrana je domača. On se mi smeji, da sem škrt. Ni to škrtost, ampak racionalnost. Jaz sem denar vedno cenila, ker smo vse iz nič ustvarili. On se oblači v fancy trgovinah, Emporium, jaz pa kupim v Primarku… Skratka, ta tema denarja je vedno bolj pereča in imam občutek da bo to razlog za razhod. Še ena ključna razlika med nama, šla sva na potovanje, jaz sem se trudila za nek razumni denar čim več videti, jesti pa v lokalnih gostilnah z domačini, glavno mi je bilo da doživim utrip dežele, on pa v najdražjo gostilno pa ležat ob bazenu v dragem resortu. Vesela bom vaših pogledov. Drugače je zanimiv moški, razgledan. On pravi da uživa, jaz pravim da zapravlja. Sva na dveh bregovih glede tega. Drugače se dobro ujameva, le tu sva total različna.”

Kaj so ji svetovali ostali bralci, pa preberite TUKAJ.

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close