Ta slovenska glasbena skupina izgubila svojega člana

15. junij 2021

Ta slovenska glasbena skupina izgubila svojega člana

15. junij 2021

Luka Sešek, ki mu je preboj na našo glasbeno sceno uspel s šovom Slovenija ima talent, je zapustil skupino Proper, s katero je ustvarjal zadnja leta.

Ansambel Saša Avsenika je sporočil, da se jim je pridružil Luka Sešek, ki je bil zadnja leta član skupine Proper. “Do sodelovanja je prišlo zelo spontano. Moj prijatelj Anže Langus Petrović me je peljal na njihov koncert in takrat me je njihova glasba še bolj prevzela. S Sašem sva se bolje spoznala in ostala v stikih in nekega dne mi je povedal, da iščejo pevca, in vprašal, ali koga poznam. Nisem mu znal pomagati … Potem pa sem jih spontano prišel pozdravit na vajo in iskrica preskočila. Peti ob tolikih inštrumentih je res nekaj posebnega. Šele zdaj sem spoznal, da je ta glasba veliko več, kot sem si predstavljal. Ko jo zares slišiš in ne le poslušaš, v njej odkriješ, koliko ponuja. Ni površinska, kot se sliši na prvo žogo,“ je za naš medij povedal Luka in dodal, da so fantje iz skupine Proper njegov odhod dobro sprejeli. “S fanti smo se odločili, da gremo na pavzo. Vem, da so mojo odločitev lepo sprejeli. Sedaj se vsak posveča svoji stvari. Kitarist in bobnar sta pri Janu Plestenjaku, moj edini fokus pa je trenutno Ansambel Saša Avsenika. Ne bi rekel, da trenutno stanje pomeni konec skupine Proper. Nismo se sprli, prav tako jih moj odhod ni začudil, saj se dobro poznamo.“

Saša Despot

Prispevek je bil prvotno objavljen na Žurnal24.

Style. Več novic

New Report

Close