To je razlog, da so moški brez ženske, srečnejši

29. junij 2020

To je razlog, da so moški brez ženske, srečnejši

29. junij 2020

Na enem izmed naših forumov se je znašel zapis 31. letnega moškega, ki je postal oče že pri rosnih 16. letih. Pravi, da je leta, ko je veljal za ženskarja, pustil za sabo in zdaj uživa v samskem življenju.

Pravi, da je srečen, kot še nikoli do zdaj.

Njegov zapis objavljamo v celoti, brez slovničnih popravkov.

“Začel sem zelo mlad pri 13. Pri 16 sem postal oče. Danes sem star 31 in živim s 15 letnim sinom. Sin je izrezani jaz in je z ženskami kapo dol.
Dolga leta sem se špilal ženskarja in položil vse za kar sem bil zagret, srednješolke in študentke, samske, vezane, tudi dve poročeni mami sta bili vmes….
druga poročena je trenutno aktualna še zmeraj.
Če zgledaš dobro, si pozoren in znaš nabijat, fu kaš, pa nima pomena če je ženska v vezi.


Danes nekaj imam, si lahk nekaj privoščim. Ne zdaj jahte in potovanj okoli sveta, mi pa par tisoč evrov stran vrečt ne pomeni veliko.
Pozno poročeni znanci tudi imajo nekaj, ni noben bogi, treba pa dnarce skrivat pred ženo, en celo laže o plači, ker mu drugač vse pobere.
Če je dnar pri hiši, ženska rabi novo omaro, čevlje, novo kuhinjo, v glavi že hodi po peščeni plaži, vsak dan žre v restavraciji, hodi po trgovinah itd. Tudi otrok po njenem mnenju takoj rabi 15 parov novih čevljev, komplet novo garderobo in ker je še nekaj ostalo, dajmo otroka vpisat še na nek šport, ki je po možnosti trikrat tedensko v 20km oddaljenem kraju.


Je hitro izračunala, da bo ostalo dovolj še za to, tudi za nafto in vozil in čakal tam bo seveda on, da bo lahko v miru “pila kavico” na terasi s takimi kot sem jaz. Hčerko/sina bo prepričala, da to dejavnost nujno rabi, ker jo obiskuje tudi xxx od xxx človeka. Tudi zanj bo na koncu fajn, da si kupi kaj novega, čeprav ne rabi. To je sam zato, da bo rekla, da je dnar zapravil tudi on.


Ne bom trdil, da kaj od naštetega ni prav, je pa res, da so redki, ki z žensko kaj prišparajo in imajo nekaj in lahko danes rečejo, glej to sem ustvaril sam in sem srečen. Moški let od 30-50 z žensko ne more bit srečen, srečna sta vsak zase, vsak zaradi drugih stvari, ženskam moški daje občutek varnosti in to rabijo – Bedaka, ki odplačuje kredit za nekaj, kar nikol ne bo tvoje. V zameno pa dobi parkrat fu kat, odpovedat se mora vsemu in nepotrebne stroške. Prepozno poštudirate, da bo pol ostalo ženi.”

Ali so se ostali bralci z njim strinjali, pa preberite TUKAJ.

Foto: Instagram

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close