To morate prebrati vsi: močno sporočilo, ki ga svetu sporoča najbolj vplivna ženska v svetu mode!

23. marec 2020

To morate prebrati vsi: močno sporočilo, ki ga svetu sporoča najbolj vplivna ženska v svetu mode!

23. marec 2020

Prva dama modne industrije Anna Wintour o koronavirusu.

»Kot številni izmed vas se tudi jaz prilagajam resničnosti, ki nas je prizadela zaradi pandemije koronavirusa. Informiram se vsak dan, vendar televizija ni prižgana preko celega dneva, mislim, da to ni dobro za psiho.

Svoje misli skušam preusmeriti v knjige, filme, v pogovor z družine in prijatelji. Ampak tisto, kar je najpomembnejše in k čemur največ prispevam, je, da ne zapuščam hiše. Ostati doma je najpomembnejša in najboljša odločitev, ki jo lahko sprejmete zdaj.

Ni pomembnejšega pravila, ki se ga moramo držati. Spomnimo se na zdravstvene delavce ter zaposlene v trgovinah, od katerih smo odvisni. Ne otežujmo te situacije ne njim, ne sebi. Zato ostanite doma, da bo vse skupaj čim prej minilo.

Šokirana sem nad posnetki, na katerih so prikazane velike skupine ljudi, ki se brez zaščite sprehajajo po mestu. Prepričana sem, da ne gredo po nujnih opravkih. Vsi se moramo združiti, ves svet je v tem skupaj, da čim prej premagamo ta virus,«

je zaključila Anna.

Foto: Getty

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close