To so ženske, ki so si želele sanjsko frizuro in končale v solzah. Z razlogom?

12. november 2020

To so ženske, ki so si želele sanjsko frizuro in končale v solzah. Z razlogom?

12. november 2020

Kolikokrat se poskušamo sfrizirati na nov način, spremeniti barvo las, sprejeti nov trend in imeti na splošno kul frizuro, nato pa se ti poskusi klavrno končajo?

Mogoče je fotografija, ki jo pokažemo v salonu popolna in menimo, da nam bo dolžina ter frizura pristajala, frizer pa temu izzivu ni kos.

Ženske so se na eni največjih svetovnih forumskih platform odločile, da svojo žalost delijo s svetom.

To je nekaj najbolj ponesrečenih obiskov in njihovih komentarjev:

»Hotela sem frufru kot na spodnji fotografiji. Ne vem zakaj je na eni strani krajši kot na drugi?«

»Ko si zaželite valovitih las, pa to ne uspe!«

»Na levi strani je to, kar si je zaželela žena, na desni pa to, kar je dobila. Vrnili so ji denar in skušali popraviti frizuro, vendar je morala na koncu v drug salon.«

»Moja sestra po poceni striženju!«

»Želela sem frufru, kot ga ima Dakota Johnson. Pokazala sem kar nekaj njenih fotografij in dobila to. Zdaj je od tega že več kot eno leto, lasje so zrasli, a je bilo prvih nekaj mesecev prava nočna mora.«

»Levo je to, kar sem želela, desno pa to, kar sem dobila.«

»Frizerju sem pokazala zgornji fotografiji. Spodaj desno pa je to, kar sem dobila. Spodnja leva fotografija je nekaj mesecev kasneje, ko so frizuro popravili v drugem salonu.«

»Za barvanje sem plačala skoraj 70 evrov. Ali opazite barvo?«

»Bilo je zelo drago, frizerka pa ni dojela, v čem je težava. Čez nekaj tednov sem prišla nazaj, da mi jo popravijo, a je bilo isto. Ne grem več v ta salon.«

»Ali mi lahko kdo razloži, kaj se je zgodilo na desni fotografiji?«

»Iskala sem baylage v barvi karamele, iz salona pa odšla s tigrastimi progami.«

»Odšla sem v neki imeniten hipsterski salon, da mi naredijo roza ombre. Ni se dobro izteklo.«

»Frizura, ki sem jo pokazala, in frizura, ki sem jo dobila. Ko sem prišla iz salona, sem se v avtu zjokala.«

»Moja prijateljica se je odločila, da se bo usposobila za frizerko in sem ji pustila, da vadi na meni. Nisem vedela, koliko obožujem svoje lase, dokler se ni zgodilo to!«

»Samo malo bolj svetlejše, rdeče in pisano.«

Foto: Profimedia, reddit

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close