Umrla žena Johna Travolte, 57-letna Kelly Preston

13. julij 2020

Umrla žena Johna Travolte, 57-letna Kelly Preston

13. julij 2020

Kelly je umrla za posledicami raka dojke.

Igralec John Travolta je na Instagramu v nedeljo zvečer potrdil novico o smrti in zapisal:

»S težkim srčem vas obveščam, da je moja lepa žena Kelly izgubila dvoletno bitko z rakom dojke. Pogumno se je borila, obkrožena z ljubeznijo in podporo bližnjih.«

https://www.instagram.com/p/CCkgCG5ptxE/

Igralka in nekdanja manekenka Kelly Preston in John Travolta sta bila poročena 29 let in sta oba bila scientologa. Imata dva otroka, 20-letno Ello in Benjamina, ki je dopolnil devet let. Sin Jett je umrl leta 2009, star 16 let.

Zadnja fotografija, ki jo je Kelly objavila na Instagramu

Travolta je dodal:

»Kellyjino ljubezen in življenje se bomo vedno spominjali. Vzel si bom nekaj časa, ki ga bom preživel z otroki, ki so izgubili mamo, zato mi že v naprej oprostite, če me nekaj časa ne boste slišali. Toda, prosim, vedite, da bom vašo podporo in ljubezen v naslednjih mesecih močno čutil.«

Kelly Preston na podelitvi Zlatih globusov leta 2017.

Tiskovni predstavnik družine je za revijo People povedal:

»12. julija 2020 zjutraj, je Kelly Preston ljubljena žena in mama umrla po dvoletnem boju z rakom dojke. Odločila se je, da bo njen boj ostal zaseben. Ves čas je prejemala zdravniško pomoč ob podpori družine in ožjih prijateljev. Bila je lepa in ljubeča duša, ki je globoko skrbela za druge in oživljala vse, česar se je dotaknila. Njena družina trenutno prosi za razumevanje njihove potrebe po zasebnosti.«

Foto: Getty, Instagram

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close