Vojna zakoncev Jelinčič

05. november 2019

Vojna zakoncev Jelinčič

05. november 2019

V četrtek bo Zmago Jelinčič svojo soprogo Moniko čakal na Okrožnem sodišču v Ljubljani, kot je za zurnal24.si napovedal že v začetku oktobra.

V četrtek bo Zmago Jelinčič svojo soprogo Moniko čakal na Okrožnem sodišču v Ljubljani, kot je za zurnal24.si napovedal že v začetku oktobra.

“Na sodišče sem že vložil  zahtevo za ločitev in zahtevo za vrnitev darila. To je bil 650 tisoč evrov, ki sem ji z darilno pogodbo podaril za nakup parcela v Semedeli,”

 je povedal takrat in včeraj dodal:

“Po zakonu mi mora darilo velike vrednosti vrniti.”

Več o njunem družinskem premoženju je razkril tukaj. Je pa Jelinčič priznal, da papirjev še ni prebral in tako ne ve točno, o čem bo v četrtek na sodišču tekla beseda, ali gre za ločitveni postopek ali vračilo darila. Pravi, da več o tem ve njegov odvetnik Peter Fašun, sam pa se je v tem obdobju raje vrgel v delo.

“Nekako gre, vrgel sem se v delo. Vedno sem delal, sedaj pa še malo bolj,” 

pravi Jelinčič.

Oktobra je sicer presenetil z izjavo, da je za ženinega domnevnega ljubimca Roka Mikliča vedel že dlje časa.

“To vem, da je on njen partner, nimam pa kaj komentirati. Pa ne od Monike ali iz medijev, vendar vem. Že zelo dolgo časa. Nekaj sem slutil, a sem ji zaradi varovanja družine in da bi se družina obdržala bil pripravljen marsikaj pogledati skozi prste,”

je takrat povedal za zurnal24.si in dodal, da se bo boril tudi za polno skrbništvo nad hčerkama.  

Vir: zurnal24.si

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close