Zvezdnica ima 70 let, videti pa je kot tridesetletnica!

03. september 2020

Zvezdnica ima 70 let, videti pa je kot tridesetletnica!

03. september 2020

Razkrila nam je svojo dieto in rutino treninga

Če ste pred kratkim pokukali na njen Instagramov profil, ste bili verjetno zelo presenečeni nad neverjetnim videzom ameriške oblikovalke Vere Wang, ki je lanskega junija dopolnila 70 let.

Vera Wang pravi, da se zanaša na uravnoteženo rutino. Namesto ur, preživetih v telovadnici, izvaja dosledne vadbene rituale in premišljene wellness seanse. V prevodu to pomeni, da je za vse, ki ne marajo telovadnice, njena zavidljiva postava dosegljiva.

Kako, vam razkrivamo v nadaljevanju.

Redni treningi

V eni izmed svojih objav na Instagramu je oblikovalka omenila, da ne mara vadbe z napravami.

»Ta fotografija prikazuje moj osebni konflikt med ljubeznijo do oblačil za šport in zabavo ter sovraštvom do tekaške steze.«

Na srečo se zdi, da ljubezen do gibanja in vzdrževanje kondicije nista nujni za dosego postave, kakršno ima.

Vožnja s kolesom in dviganje lahkih uteži

Vera dokazuje, da intenzivne vaje niso nujne. Zmerno dviguje uteži in se vozi s kolesom ter tako ohranja občutek za kondicijo ter energijo.

Kombinacija rutine in umirjenega športa

V enem izmed intervjujev je Vera povedala, da ne mara vadbe, rada pa igra golf.

Drži se zdrave prehrane

Kar se tiče hrane, Vera pravi, da se osredotoča na zdravo prehrano. Pravi, da je ključ zdravega prehranjevanja ta, da nikoli ne izpusti obroka, saj mora nahraniti svoje možgane. Pravi tudi, da ni strogo omejena na vsak hranljivi obrok vsak dan.

Hidratacija

Modna oblikovalka pravi, da je pomembno, da v telo vnese redno in dovolj tekočine.

»Pijem samo vodo. Pred leti sem nehala piti dietne napitke. To je bilo nekaj najtežjega, čemur sem se mogla odreči.«

Občasno uživa v sladkarijah

Kljub brezhibni postavi se Vera ne odreka sladkarijam in prepovedanim prigrizkom.

»Doma imam vedno bombone in različne vrste čipsov.«

Sproščanje je ključno

Vera pravi, da je skrb zase postala ključni del vsakodnevne rutine, zato se drži preprostih stvari, ki jo sprostijo.

»Moj večer se zares začne, ko si privoščim dolgo kopel s svečami ter prižgem program z novicami. To je čas, ko preidem iz dneva v večer in to mi veliko pomeni.«

Foto: Instagram, Profimedia

Avtor
Piše

AnjaCajhen

Style. Več novic

New Report

Close