Zvezdnica je leta razkazovala bujno oprsje, zdaj pa bo šla pod nož

29. maj 2020

Zvezdnica je leta razkazovala bujno oprsje, zdaj pa bo šla pod nož

29. maj 2020

Sredi pandemije koronavirusa se je ameriška zvezdnica Chrissy Teigen odločila za velik korak.

Lepotica namreč načrtuje operacijo, s katero bo odstranil prsne vsadke, ki si jih je omislila pred desetimi leti.

Žena pevca Johna legenda je razkrila, da čaka, da se pandemija nekoliko umiri, po tem pa bo šla pod nož. Da se je Chrissy sestala s plastičnim kirurgom, se je morala testirati na koronavirus in je na družbenih omrežjih brez oklevanja delila podrobnosti svoje odločitve.

»Ko sem sporočila, da sem se testirala na koronavirus, so bili mnogi zaskrbljeni in spraševali, zakaj to počnem. Zanima vas, na kakšno operacijo grem, kar je razumljivo. Že prej sem pisala, da bi rada odstranila silikonske vsadke,«

je na Instagramu začela pisati Chrissy in priznala, da se bo kmalu znebila umetnih dojk.

V svojem slogu je zapisala podrobnosti odločitve:

»Dolga leta sta bili sijajni in odlično sta opravili svoje delo, vendar sem šele zdaj ugotovila, da je prišel čas, da se ju znebim. Komaj čakam, da bom lahko oblekla obleko svoje konfekcijske številke, spim na trebuhu v popolnem udobju. Nič več velikih prsi! A brez skrbi, vse bo v redu. Dojke bom še imela,«

je dejala Chrissy. Objavo je pospremila s fotografijo, na kateri pozira brez modrčka, bradavice pa skriva z emotikoni v obliki srca.

Foto: Instagram

Style. Več novic

New Report

Close