Zvezdnice spregovorile o svoji odvisnosti od botoksa

05. maj 2020

Zvezdnice spregovorile o svoji odvisnosti od botoksa

05. maj 2020

V Hollywoodu se je težko graciozno starati, saj so (sploh) zvezdnice pod nenehnim pritiskom nerealnih lepotnih pričakovanj. Zaradi tega smo priča spremembam obraza, za katere je značilna prepoznavna mladostna svežina, zaradi česa koža skoraj poka od zategovanja, obraz pa zatečen od injekcij botoksa.

Čeprav eliksir mladosti v normalni uporabi ne škoduje, so nekatere lepotice s časom popolnoma izgubile kompas. K sreči so prišle k zdravi pameti in se otresle te navade, izkušnje nekaterih pa so bile zares zastrašujoče.

Courtney Cox

Čeprav ni zlahko priznala, da uporablja botoks in polnila, je nekdanja »prijateljica« priznala, da se zdaj zaveda, da je pretiravala.

»Odrasla sem v prepričanju, da je videz najbolj pomembne in da bo vse OK, dokler sem videti OK, kar me je pripeljalo do težav. Tako zelo sem se trudila, da držim korak z mlajšimi, dokler mi ni uspelo vsega še poslabšati.«

Od takrat je uporabno estetskih posegov zelo zmanjšala.

Cameron Diaz

Priznala je, da je uporabljala botoks in da si je spremenila obraz, vendar ne na bolje:

»Čeprav sem ga uporabljala v zelo majhnih količinah, se mi je obraz čudno spremenil, da sem se odločila, da se rajši postaram, kot pa da imam obraz, ki sploh ni več moj.«

Kim Kardashian West

Kim si je botoks vbrizgala kar v živo, v resničnosti oddaji in kasneje dejala, da ga takrat sploh ni potrebovala. Nekaj let kasneje so ji oboževalci očitali, da si je popravke na obrazu privoščila celo v nosečnosti, na kar je Kim odgovorila:

»Ne, med nosečnostjo nisem uporabljala polnil in botoksa. To bi bilo res noro, saj bi tako otroka spravila v nevarnost.«

Kakšen odnos ima do tega danes, lahko le ugibamo.

Nicole Kidman

Med najbolj poznanimi damami, ki se ji je botoks najbolj poznal, je Nicole, vendar pravi, da je po letih uporabe, končno sklenila, da ga ne bo več uporabljala. Za neko nemško revijo je povedala, da ga je poskusila (hm?) ter dodala, da ji videz ni bil všeč. Zdaj trdi, da ga ne uporablja več in pravi, da končno lahko spet premika čelo.

Pamela Anderson

Pam nikoli ni obžalovala povečave prsi, izlet v svet botoksa pa je obžalovala:

»Mislila sem, da sem zadnja oseba, ki bi poskusila botoks, vendar sem ga. Imela sem občutek, da so se mi oči tako zategnile, da si sploh nisem bila več podobna. Mislim, da je vzdrževanje v redu. Nekateri ljudje pa pretiravajo. Jaz s tem nisem obsedena,«

priznava.

Jessica Simpson

Še ena slavna blondinka, ki se je dala zavesti z injekcijami mladosti, saj si je leta in leta polnila ustnice, na koncu pa prenehala.

»Učinek injekcij je izginil po štirih mesecih in ustnice so se mi vrnile v normalno stanje. Hvala bogu! Meni je bilo to videti res lažno in ni mi bilo všeč.«

Kelly Ripa

Po tem, ko so ji kolegi voditelji jutranje oddaje rekli, da njen obraz postaja jezen, se je Kelly odločila, da je čas za botoks. Kasneje je o tej izkušnji povedala:

»Z botoksom sem imela slabe izkušnje. Zares slabe. Nekaj je naredil z mojo dobro stranjo obraza in sem imela nato dve slabi strani. Zdaj si postajam končno podobna, vendar sem šla skozi polletno obdobje, ko so vsi ljudje komentirali, kaj je narobe z mano, da se nič več ne smejim, jaz pa sem jim odgovarjala, da se.«

Dana Delany

Zvezda televizijskih serij razočarane gospodinje je spregovorila o svoji grozljivi izkušnji z botoksom in polnili.

»Dermatolog mi je v čelo vbrizgal botoks, zadel živec, kar je povzročilo ogromen hematom in od takrat je živec mrtev. To je vplivalo na mišice desnega očesa in oko se mi je začelo spuščati. Jaz to opazim bolj kot drugi. Prej sem bila simetrična, zdaj nisem več.«

Foto: Profimedia

Style. Več novic

New Report

Close