Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Postaran JJ

Postaran JJ

    Ponavadi ko vidim tega bolnika na tv takoj prestavim. Sedaj pa sem ga gledala par sekund in videla postaranga čudaka s hladnim pogledom….

Gospod Janez Janša je večni mladenič in je predmet mokrih sanj večine Slovenk in tudi nas pravih slovenskih moških domoljubov.

Res ne vem, kako izgleda. Nikoli ne gledam.

ko bi bil samo postaran bi bilo ok. Problem je, ker starejši kot je, bolj je nevaren in nor, saj bi po zadnjih izjavah rad naredil državljansko vojno v Sloveniji. Vsega je zmožen zaradi njegovih norih vernikov, samo, da bi ostal na aaablasti. Novi staljin v Evropi, on in tist kavbojc iz Belorusije.

Odgovor na objavo uporabnika
Popay, 26.05.2021 ob 10:20

ko bi bil samo postaran bi bilo ok. Problem je, ker starejši kot je, bolj je nevaren in nor, saj bi po zadnjih izjavah rad naredil državljansko vojno v Sloveniji. Vsega je zmožen zaradi njegovih norih vernikov, samo, da bi ostal na aaablasti. Novi staljin v Evropi, on in tist kavbojc iz Belorusije.

Državljansko vojno skuša sprožiti levica, ker na demokratičen način ne more na oblast, ista fora kot leta 1941.

Belorus je pa v resnici velik prijatelj in kolega nekaj članov ex foruma 21 in tako precej bližje levici v vseh pogledih, tudi pri čaščenju rdeče zvezde.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ti levicarji podpirajo samo bando in lenuhe. Vecini so se zagabili,da imamo kljub napakam se vedno rajsi jajota

Tannnja

Odgovor na objavo uporabnika
Tannnja, 26.05.2021 ob 23:18

Ti levicarji podpirajo samo bando in lenuhe. Vecini so se zagabili,da imamo kljub napakam se vedno rajsi jajota

Upam da boš zadovolna, ko te bodo posilili in ne boš mogla narediti splava, ker bo prepovedan.

Gospod Janša marljivo dela s svojimi rokami za nas. Pri tako pomembnem delu kot je vodenje države ga seveda obdajajo tudi skrbi za nas, da nam bo lepo, da bomo še lepše živeli. Vse te skrbi za nas pa seveda prinesejo s seboj tudi to, da se človek postara. Za nas pa pomeni to manj skrbi, ker gospod Janša večino skrbi prenese nase. Gospod Janša poskuša zgraditi za nas najboljšo demokracijo na svetu. To priložnost si več kot zasluži saj nam je v preteklosti hotel zgraditi najboljši komunizem na sveu, tlakovan in utrjen s temelji marksizma, ampak so mu to priložnost odvzeli.

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 27.05.2021 ob 06:31

Tannnja

Upam da boš zadovolna, ko te bodo posilili in ne boš mogla narediti splava, ker bo prepovedan.

Se opravičujem kokošim.

Kaj pa tu Pikulet-Pizdulet kok pa si se pa ti kaj postaral od skrbi ker moraš živet v tej komunajzarski državi?

A jajca imaš že čist siva?

Ti si oa res kura

Odgovor na objavo uporabnika
Ti si pa res kura, 27.05.2021 ob 08:02

Se opravičujem kokošim.

Zakaj? A se morda to ne dogaja na Poljskem??????????

Ali ni SDS usmerjena propoljsko in madžarsko?????? Še skupen blok bojo ustanovili.

Si debilna in neveš na katerem planetu živiš?

ne rabim Janše, da me uči kozmičnih zakonov. Zame je uboj nedolžnih v klavnici ali v maternicah umor, kar se plača karmično zob za zob, kri za kri. Vsak sam to čuti, če ima vest.

Odgovor na objavo uporabnika
Pikulet, 26.05.2021 ob 23:07

Državljansko vojno skuša sprožiti levica, ker na demokratičen način ne more na oblast, ista fora kot leta 1941.

Belorus je pa v resnici velik prijatelj in kolega nekaj članov ex foruma 21 in tako precej bližje levici v vseh pogledih, tudi pri čaščenju rdeče zvezde.

ne me hecat…, levica. Veš, vi janšisti ste kot narkomani, zaslepljeni in zadeti od jajatovega šusa. Jst ti napišem moje stališče kar se politike tiče… Jebe se men za levico in to čist resno mislim, se upaš ti vsaj zlagat in napisat, da se teb jebe za jajata in njegovo nacistično stranko, ko že ene dve leti, če se prav spomnim širiš na sč jajohojsasto nora24, demokracija, požar šoder podtikalsko propagando… Ne vem kej ti živiš, mogoče v indijiji koromandiji ampak jst samo to vem, da je v Sloveniji bil mir do petka 13.3. gospodovega leta 2020, pol sta se pa zgodila počivalšek in pivčeva, ki sta nategnila vsaj polovico svojih volivce, ki so volili ti dve stranki leta 2018. 1+1=…. NATEG, očitno, ne več 2
Za tega belorusa sem prvič slišal šele v zadnjih pol leta, ko sem videl na poročilih, da so neki protesti v Belorusiji, ti to očitno vse slediš in si na tekočem tudi s njegovo prebavo…. Vidiš nas normalne ljudi boli qurac za te norce, pa tud kučane in strice iz zadja, jst samo vidim, da je tip približno isto zadeto kot je jaja in ponavadi se ne motim, ko ocenim ljudi že na prvo oko.
Za konec pa še, jst komot sprejmem, da je p.v. kdo iz desne politične strani, recimo L. Novak, men je bolj primerna kot vsi na levi strani, ona je baje iz desne politične strani, mar ne.. Niso pa primerni ljudje za predsednika vlade pacienti jaja, mahnič, grims, gorenjak in jajatov klon logar, pa še jih je takih iz s(d)s stranke, saj je njihova ideologija nacistična, TAKO KOT TVOJA….. Od levice se pa jst v vseh pogledih distanciram, ker so mi preveč taktično nezreli, ker ne parirajo na nivoju podn s(d)s propagande z njihovimi mediji na čelu, saj je očitno, da jaja imel priprave z njimi, s tem, da je dobil tudi ogromno sodnikov na svojo stran, zadnji primer sodnikov v celju, na dan sodbe so ugotovili, da sta dva porotnika bila čalana s(d)s stranke, jebo te, komu vi buče prodajate, to je čisti mafijski biznis…..
TOREJ, KAR SE MENE TIČE, JE LAHKO CELA VLADA DESNA, SAMO NAJ BO NORMALNA IN NAJ NORMALNO KOMUNICIRA Z VSEMI DRŽAVLJANI V SLOVENIJI KI POŠTENO ŽIVIMO OD SVOJEGA DELA, pa tud, če vsem kaj ti jst vem katerim organizacijam skensla deanr ampak anj to anredi na člveoški način..

Mimogrede, volil sem stranko SMC in tvoj pacient je na tem položaju tudi s pomočjo mojega glasu, ker je počivalšek prodal moj glas glih temu človeku, ki je največji pacent v novejši svetovni politiki na svetu. Torej, tvoj desen pacient, skratka desna vlada je na tem položaju s prevaro, sm to vi ignorirate, tako ,da jst komot lahko rečem, da jaja ne zna drugač priti na aablast kot s prevaro… Kdo vas ne pozna, vas drago plača.

Ze en vas me nekaj zanima. A janseviki dejansko ne vidite napak, ki jih dela vas vodja? Delna slepota al kako? V 30 letih, odkar ga gledamo pri koritu ni naredil nic narobe? Se vam to dejansko zdi verjetno ali mozno? Se vam zdi higienicno, da je “samo eden clovek” edini zvelicaven za sreco Slovenije? Ze toliko let? Nenadomestljiv? Vas to cisto zares ne spominja na kult osebnosti komunisticnih voditeljev? Ker v zahodnih demokracijah so politiki potrosna roba in ne na pol bogovi.
Ce je kdo pri volji, me res zanima odgovor na to.

Pa ravno Luka Šenko obiskuje Kucana. Zakaj ŽE?

Men se pa smili. A se sploh kdo predstavlja kolk jo je dobil po glavi, da še zdaj samo rdeče vidi.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Popay, dobro si povedal. Berem te večkrat, zanimiv tip.

 

no replikca očitno dobi rdečo cunjo čez oči, ko sliši, da je kdo drug na oblasti kot ona. Janša je bil na oblasti nekaj malega, tako da ne vem od kod ti teh 30 let po glavi hodi. Najbrž je že 30 let tvoja nočna mora.Torej če janše ne bi bilo, bi bilo pa vse lepo in prav? Eni ne morete razumeti, da v demokraciji ne more biti, da bi eni in isti vedno ležali v koritu. Da si mora pujsek včasih tudi sam želod poiskati.

PODPIS!

človek je s svojo obsedenostjo in dejanji, ki jih počne nevaren.  samo upam,da nam uspe čimprej do volitev in da še hujše škode, kot jo je že naredil, ne naredi. To kar se dogaja zadnje dobro leto je grozljivo.

Odgovor na objavo uporabnika
slepota replike, 27.05.2021 ob 10:49

 

no replikca očitno dobi rdečo cunjo čez oči, ko sliši, da je kdo drug na oblasti kot ona. Janša je bil na oblasti nekaj malega, tako da ne vem od kod ti teh 30 let po glavi hodi. Najbrž je že 30 let tvoja nočna mora.Torej če janše ne bi bilo, bi bilo pa vse lepo in prav? Eni ne morete razumeti, da v demokraciji ne more biti, da bi eni in isti vedno ležali v koritu. Da si mora pujsek včasih tudi sam želod poiskati.

Ne vem kaksne cunje se tebi prikazujejo, mogoce kaksna cunja manj, pa bos znal brati? Nisem napisala 30 let na oblasti, ampak pri koritu, lahko zanikas, da ne tako? Sprasujem cisto konkretne rci, na katere ne znas odgovoriti, torej ti svetujem obvoz.

ti kret enče popaj če..

a si zadost star, da si slišal za puckota..

enga k je prestopu..

koga je pa on “nategnu”..??

a si mel kak referat, ekspoze, na to temo..

si mogoče na MON kaj napisal, si protestiral..kam si se “razlil”..??

jbmti tako selektivnost..

in ksiht, ki se prodaja kot nek “etalon”..

Odgovor na objavo uporabnika
Popay, 27.05.2021 ob 08:44

ne me hecat…, levica. Veš, vi janšisti ste kot narkomani, zaslepljeni in zadeti od jajatovega šusa. Jst ti napišem moje stališče kar se politike tiče… Jebe se men za levico in to čist resno mislim, se upaš ti vsaj zlagat in napisat, da se teb jebe za jajata in njegovo nacistično stranko, ko že ene dve leti, če se prav spomnim širiš na sč jajohojsasto nora24, demokracija, požar šoder podtikalsko propagando… Ne vem kej ti živiš, mogoče v indijiji koromandiji ampak jst samo to vem, da je v Sloveniji bil mir do petka 13.3. gospodovega leta 2020, pol sta se pa zgodila počivalšek in pivčeva, ki sta nategnila vsaj polovico svojih volivce, ki so volili ti dve stranki leta 2018. 1+1=…. NATEG, očitno, ne več 2
Za tega belorusa sem prvič slišal šele v zadnjih pol leta, ko sem videl na poročilih, da so neki protesti v Belorusiji, ti to očitno vse slediš in si na tekočem tudi s njegovo prebavo…. Vidiš nas normalne ljudi boli qurac za te norce, pa tud kučane in strice iz zadja, jst samo vidim, da je tip približno isto zadeto kot je jaja in ponavadi se ne motim, ko ocenim ljudi že na prvo oko.
Za konec pa še, jst komot sprejmem, da je p.v. kdo iz desne politične strani, recimo L. Novak, men je bolj primerna kot vsi na levi strani, ona je baje iz desne politične strani, mar ne.. Niso pa primerni ljudje za predsednika vlade pacienti jaja, mahnič, grims, gorenjak in jajatov klon logar, pa še jih je takih iz s(d)s stranke, saj je njihova ideologija nacistična, TAKO KOT TVOJA….. Od levice se pa jst v vseh pogledih distanciram, ker so mi preveč taktično nezreli, ker ne parirajo na nivoju podn s(d)s propagande z njihovimi mediji na čelu, saj je očitno, da jaja imel priprave z njimi, s tem, da je dobil tudi ogromno sodnikov na svojo stran, zadnji primer sodnikov v celju, na dan sodbe so ugotovili, da sta dva porotnika bila čalana s(d)s stranke, jebo te, komu vi buče prodajate, to je čisti mafijski biznis…..
TOREJ, KAR SE MENE TIČE, JE LAHKO CELA VLADA DESNA, SAMO NAJ BO NORMALNA IN NAJ NORMALNO KOMUNICIRA Z VSEMI DRŽAVLJANI V SLOVENIJI KI POŠTENO ŽIVIMO OD SVOJEGA DELA, pa tud, če vsem kaj ti jst vem katerim organizacijam skensla deanr ampak anj to anredi na člveoški način..

Mimogrede, volil sem stranko SMC in tvoj pacient je na tem položaju tudi s pomočjo mojega glasu, ker je počivalšek prodal moj glas glih temu človeku, ki je največji pacent v novejši svetovni politiki na svetu. Torej, tvoj desen pacient, skratka desna vlada je na tem položaju s prevaro, sm to vi ignorirate, tako ,da jst komot lahko rečem, da jaja ne zna drugač priti na aablast kot s prevaro… Kdo vas ne pozna, vas drago plača.

še en podpis Popay… vrhunsko napisano… meni se lasje postavijo pokonci, ko napišem kak argument dejanje zakaj ne odobravam tega človeka na oblasti in me takoj napadejo z levakom – JAZ NISEM NE LEVA NE DESNA… POLITIKE VSE  – pa ni važno al so črni, beli, zeleni, rjavi, zgornji spodnji, levi desni – vse brez izjeme ocenjujem po dejanjih.  In tega obkladanja z levimi in desnimi in slepo sledenje nekim  politikom kot fanatikom mi je grozljivo. V Slo rabimo poštene voditelje, ki mu bo mar za narod, za širše družbeno dobro in bo k razvoju tega stremel in bo presegel vse te neke delitve na leve in desne in nehal s pogrevanjem neke zgodovine.

vsak politik (ni važno na kateri politični strani), ki se ga časti kot božanstvo NI DOBER , AMPAK JE NEVAREN ENAKO TUDI NJEGOVI FANATIČNI ČASTILCI.

hmm, se prav so vsi jugonostalgiki, ki so slavil joškota bli fanatični častilci, zanimivo, ko berem izpovedi teh ljudi tle gor, so ta merila čisto zasukana. kaj potem tu ni prav, katera trditev je napačna?

Odgovor na objavo uporabnika
Vladka, 26.05.2021 ob 06:57
    Ponavadi ko vidim tega bolnika na tv takoj prestavim. Sedaj pa sem ga gledala par sekund in videla postaranga čudaka s hladnim pogledom….

Janez Janša ni bolnik, vsaj ne te sorte, za katero bi ga rada označila. Ja, postaran pa je, sigurno da je, pri vseh teh psihičnih pritiskih (mobingu), ki ga doživlja.vsaj malo empatije, da se vživiš v njegovo situacijo. Grozno, kaj vse ljudje napišejo,  ker so anonimni.

 

Res je kar čez noč postaran. Sicer pa se to dogaja marsikomu, ki je preveč pod stresom.

Ni brez napak, a problem je, ker ni nobene prave alternative. Levica in njeni nakokani (obstajajo zgovorni posnetki) zblojenci na vrhu bi bili še neprimerno slabša rešitev. Bi hitro imeli kopipejst Venezuele, ki je svetel ideal v glavah nekaterih levičark. Druge plačanke in njihovi podrepniki  pa bi Slovenijo spremenili v kosovirsko enklavo odprtega tipa. Res lepa prihodnost.

Se mi pa zdi, da se je v zadnjem času komunikacijsko  zelo popravila Anica Bidar. Ne bom ji še ploskala, a mislim, da ima ženska zdravo pamet, vizijo, ideje. Zdi se mi, da ji je vredno prisluhniti.

 

New Report

Close