Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se en protest in pridemo v 4. Val

Se en protest in pridemo v 4. Val

Nori protestniki ste nam spet zaostrili epidemicno situacijo.   Vrag naj vas pocitra !!!

pa Janša in njegova Urška, ki se po Zagrebu sprehajata brez mask in se tam udeležita celo koncerta, ker jih v Sloveniji ne sme biti,, ta dva sta prinesla začetek 4. vala naravnost iz Hrvaške…to je visoka politika, ni taka za povprečno ovco…

največja korona je jajo, pa noben drug, itak nima magičnih 46 v parlamentu. Živimo v 21 stoletju napredne tehnologije in demokracije, ne pa v janševem komunizmu. Model misli, če ima nogo številka 46 s katero je partijski somišljenici, mledenki kot mladenič stopil na vrat na strelišču, ko je bil član zsms, kpj v bivši jugi, da ima tudi 46 glasov v parlamentu s pomočjo dveh glasov manjšine, ki nikoli v zgodovini nista bila odločilna glasova.
Naj odstopi, pa ne bo nobenih protestov in Slovenija bo spet postala dežela na sončni strani Alp, ne pa kot zdej na temni strani Alp zaradi Princa teme.

Odgovor na objavo uporabnika
Calipsoo, 01.06.2021 ob 12:47

Nori protestniki ste nam spet zaostrili epidemicno situacijo.   Vrag naj vas pocitra !!!

Gotovo vsako zbiranje pripomore k hitrejšemu širjenju okužb. Kar hodim okoli se mi zdi sicer večji problem v trgovinah in barih, kjer se je povsem pozabilo na varnosto razdaljo.  Ko zahtevam 1,5m razdalje me ljudje čudno gledajo in se mi posmehujejo.

 

Prehitro smo pozabili na Covid in njegove posledice. Večji porast sicer pričakujem v jeseni, predvsem med necepljenimi. Poletje bo prbližno enak tempo okužb kot dosedaj, ne glede na morebitne proteste.

Jansa in Urska sta cepljena.   Anticepilski petkovi protestniki so grda packa v  Sloveniji.   Ne le, da so zdraharji, so tudi prenasalci virusa, ko se derejo po mestu.

Do jeseni nebi smelo biti prav nikogar, ki bi bil necepljen.  V nasprotnem primeru nas spet caka sranje.

Odgovor na objavo uporabnika
Fionca, 01.06.2021 ob 13:14

Do jeseni nebi smelo biti prav nikogar, ki bi bil necepljen.  V nasprotnem primeru nas spet caka sranje.

Do jeseni bo maksimalno 45% cepljenih, ostali se ne želijo.

Janez Jansa nima nic s korono.  On se od vsega zacetka zavzema za cepljenje.     Dokler bodo med nami skeptiki in cincarji se nam slabo pise.

Tudi cepljeni zbolijo. Pa nihče tudi ne ve točno, koliko časa naj bi cepivo res varovalo. O dolgoročnih posledicah cepljenja s cepivi, ki niso šla skozi vse faze testiranj, pa sploh še ni kaj dosti znanega.

Jeseni bodo tisti, ki so se cepili aprila oz maja potrebovali že drugo rundo.

Odgovor na objavo uporabnika
Pomagaj si sam, 01.06.2021 ob 13:20

Tudi cepljeni zbolijo. Pa nihče tudi ne ve točno, koliko časa naj bi cepivo res varovalo. O dolgoročnih posledicah cepljenja s cepivi, ki niso šla skozi vse faze testiranj, pa sploh še ni kaj dosti znanega.

Se sicer strinjam, da o dolgoročnih posledicah cepljenja ni dosti znanega, so mi pa znane kratkoročne posledice Covid in to je 3.566.430 zabeleženih smrti na svetu do včerajšnjega dne.

 

Na podlagi teh podatkov se seveda vsak posamezno odloči kaj in kako.

Odgovor na objavo uporabnika
Napoved, 01.06.2021 ob 13:17

Do jeseni bo maksimalno 45% cepljenih, ostali se ne želijo.

A res, zato so danes porabili vse odmerke cepiva v Celju, ljudje v Ljubljani že tedne in tedne čakajo na cepljenje vpisani v aplikacijo, pa še bazena  50-60let niso pocepili, kje so šele 40-50, 30-40 in mlajši….  Važno da Beovička naklada o cepljenju otrok (ob svetem Nikoli).

Odgovor na objavo uporabnika
Janša brez maske po Zagrebu tudi, 01.06.2021 ob 12:49

pa Janša in njegova Urška, ki se po Zagrebu sprehajata brez mask in se tam udeležita celo koncerta, ker jih v Sloveniji ne sme biti,, ta dva sta prinesla začetek 4. vala naravnost iz Hrvaške…to je visoka politika, ni taka za povprečno ovco…

Kako glup moraš biti da lahko trdiš kaj takega. Po tvoje je sprehod brez maske na mestu kjer ni zahtevana že širjenje virusa, torej po tvoje ni nujno da človek sploh je okužen  pa že širi virus če se piše Janša in če se v tuji državi sprehodi brez maske…

Odgovor na objavo uporabnika
bejž no, 01.06.2021 ob 13:28

A res, zato so danes porabili vse odmerke cepiva v Celju, ljudje v Ljubljani že tedne in tedne čakajo na cepljenje vpisani v aplikacijo, pa še bazena  50-60let niso pocepili, kje so šele 40-50, 30-40 in mlajši….  Važno da Beovička naklada o cepljenju otrok (ob svetem Nikoli).

Do jeseni bo maksimalno 45% cepljenih, ostali se ne želijo.

Brežice – 44 % porast okužb, Kamnik 30, Slovenska Bistrica 42, Vitanje 375!!!!! Ljubljana 11 %. Ja, res so nevarni ti protesti.

Ko ima SDS shod, se virus seveda razbeži.

RESNO POVEJ ???-  aja Janez veliki vodja ti je začivkal neko kozlarijo lažnivo na tt in zdaj ti slepo ponavljaš… janez je neumen, ne zna niti sonovno logično razmišljati… obtožuje berezveze in brez vsakih dokazo

– kot prvo ljudje na protestih so lahko večinoma tudi cepljeni, prebolevniki ali testirani – torej NIKOGAR NE OGROŽAJO IN NIČESAR NE ŠIRIJO – in ker danes moraš biti že za vsak drek s testom, velika večina jih ima zaradi šihta že test, velik del je prebolelih, veliko je pa tudi že cepljenih… tudi teh, ki so na protestih – TOREJ NE ŠIRIJO NIČ

– kot drugo v Lj pridejo na proteste tudi iz drugih slo občin – in če bi se hipotetično karkoli razširilo na protestu v lj – se zato ne bi zgolj v LJ povečale okužbe (kakor to zmotno po svoji omejeni logiki razlaga janez janša), ampak se okužbe povečajo v občinah stalnih prebivališč ljudi, ki so bili torej na protestu – in ne apriori v Ljubljani, samo zato, ker je bil tam protest…

– kot tretje virus ima inkubacijsko dobo – in ta ni 2 dni…

– in kot četrto vlada in njeni dohtarski vedeževalci ste pred več kot tednom dni napovedovali porast okužb  zaradi slavja navijačev v murski – no danes, ko je mimo 7+ dni imajo tam v pomurju celem 5 okužb –  ful so razširili virus z druženjem in veseljačenjem kakor so jih obtoževali Lofgarca in vsi na vladi

–  kot peto – niti po prostestih konec aprila se niso okužbe nikjer povečale, obrato: so celo padle

 

zato nehajte z neumnim in lažmnivim zastraševanjem in tudi izmišljevanjem… tako si je vlada danes namislila da je 407039 cepljenih 23,6 % cele populacije države… jao jao nam ob taki lažnivi in nesposobni vladi

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Popay, 01.06.2021 ob 13:01

največja korona je jajo, pa noben drug, itak nima magičnih 46 v parlamentu. Živimo v 21 stoletju napredne tehnologije in demokracije, ne pa v janševem komunizmu. Model misli, če ima nogo številka 46 s katero je partijski somišljenici, mledenki kot mladenič stopil na vrat na strelišču, ko je bil član zsms, kpj v bivši jugi, da ima tudi 46 glasov v parlamentu s pomočjo dveh glasov manjšine, ki nikoli v zgodovini nista bila odločilna glasova.
Naj odstopi, pa ne bo nobenih protestov in Slovenija bo spet postala dežela na sončni strani Alp, ne pa kot zdej na temni strani Alp zaradi Princa teme.

Daj glupi popaj , prizanesi nam s takimi, ti res nisi čisto gladek !

 

Odgovor na objavo uporabnika
Napoved, 01.06.2021 ob 13:36

Do jeseni bo maksimalno 45% cepljenih, ostali se ne želijo.

Ne da se ne želijo, cepiv ni.

Odgovor na objavo uporabnika
ni cepiv, 01.06.2021 ob 13:47

Ne da se ne želijo, cepiv ni.

Cepiv bo v kratkem dovolj povsod. Danes naprimer je v Celju ostalo nekaj cepiv, pa je bilo odprto za vse…..

 

45% bo kar prava številka.

Odgovor na objavo uporabnika
Napoved, 01.06.2021 ob 13:51

Cepiv bo v kratkem dovolj povsod. Danes naprimer je v Celju ostalo nekaj cepiv, pa je bilo odprto za vse…..

 

45% bo kar prava številka.

Koliko odmerkov je po 2 urah cepljenja ostalo v Celju?  7 odmerkov od 500-ih.  Cepili pa so samo Celjane, tiste, ki nimajo osebnega zdravnika.  Bomo videli, kako bo jutri in pojutrišnjem, ko bosta na vrsti Moderna (4 ure) in Pfizer (3 ure). Prejšnji teden so ravno tako porabili cepivo.  Imajo pa zelo malo odmerkov, zato cepijo tako kratek čas, Moderne imajo malo več zato bo cepljenje trajalo 4 ure.

 

Odgovor na objavo uporabnika
malo cepiva, 01.06.2021 ob 14:01

Koliko odmerkov je po 2 urah cepljenja ostalo v Celju?  7 odmerkov od 500-ih.  Cepili pa so samo Celjane, tiste, ki nimajo osebnega zdravnika.  Bomo videli, kako bo jutri in pojutrišnjem, ko bosta na vrsti Moderna (4 ure) in Pfizer (3 ure). Prejšnji teden so ravno tako porabili cepivo.  Imajo pa zelo malo odmerkov, zato cepijo tako kratek čas, Moderne imajo malo več zato bo cepljenje trajalo 4 ure.

 

Še vedno mislim, da je 45% prava številka. Pripravljen sem tudi staviti 10.000 Eur na to številko.

Se sicer strinjam, da o dolgoročnih posledicah cepljenja ni dosti znanega, so mi pa znane kratkoročne posledice Covid in to je 3.566.430 zabeleženih smrti na svetu do včerajšnjega dne.

 Na podlagi teh podatkov se seveda vsak posamezno odloči kaj in kako

Prebivalstva je nekje 7,7 milijard.

Torej je umrlo zaradi Covida (zaokrožimo na 3,6 milijona) 0,04% ljudi!

Po analogiji bi moralo umreti v Sloveniji 800 ljudi – kam nas je ta vlada pa pripeljala??

 

Odgovor na objavo uporabnika
Napoved, 01.06.2021 ob 14:04

Še vedno mislim, da je 45% prava številka. Pripravljen sem tudi staviti 10.000 Eur na to številko.

Imaš prav, cepljenih več kot 50% ne bo, razen elite in starejših, bodo ljudje ostali brez cepiva.

Odgovor na objavo uporabnika
matematika166, 01.06.2021 ob 14:12

Se sicer strinjam, da o dolgoročnih posledicah cepljenja ni dosti znanega, so mi pa znane kratkoročne posledice Covid in to je 3.566.430 zabeleženih smrti na svetu do včerajšnjega dne.

 Na podlagi teh podatkov se seveda vsak posamezno odloči kaj in kako

Prebivalstva je nekje 7,7 milijard.

Torej je umrlo zaradi Covida (zaokrožimo na 3,6 milijona) 0,04% ljudi!

Po analogiji bi moralo umreti v Sloveniji 800 ljudi – kam nas je ta vlada pa pripeljala??

 

Slovenija ima res višji procent smrti, vendar sem sam mnenja, da nobena vlada tega ne bi mogla preprečiti. Že ko pogledamo obnašanje ljudi danes, izgleda kot da je večina pozabila, da Covid obstaja.

 

Bistvo mojega zapisa pa je bila primerjava smrti zaradi Covid in smrti zaradi cepljenja.

 

Ne glede na zapisano, pa se vsak zase odloči kaj in kako. Jaz enostavno igram na večjo verjetnost.

Odgovor na objavo uporabnika
Odločitev, 01.06.2021 ob 14:20

Slovenija ima res višji procent smrti, vendar sem sam mnenja, da nobena vlada tega ne bi mogla preprečiti. Že ko pogledamo obnašanje ljudi danes, izgleda kot da je večina pozabila, da Covid obstaja.

 

Bistvo mojega zapisa pa je bila primerjava smrti zaradi Covid in smrti zaradi cepljenja.

 

Ne glede na zapisano, pa se vsak zase odloči kaj in kako. Jaz enostavno igram na večjo verjetnost.

Ja, res je grozno, ker ljudje nočemo nositi skafandrov še med spanjem v trikrat razkuženi spalnici.

New Report

Close