Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdaj bo vlada padla?

Kdaj bo vlada padla?

Koliko časa boste morali še kolesarit?

 

Je že eno leto mim, pa še vedno nč 😅

V jeseni 2021.

Če ciljaš na levico, potem bolje da ne pade…

Je pa ena dobra stran kolesarjenja. Jeseni bodo vsi levičarji v odlični telesni kondiciji za razliko od desničarjev, ki jih bo tretji (četrti? peti?) val kosil kot za stavo.

Nisem ne levi, ne desni, a sem proti tej vladi. Sploh nisem zadovoljen z njo. Na protestih  (28.5.) je bilo poleg levičarjev ogromno nestrankarskih, neopredeljenih na levo-desno. Bilo je tudi kar nekaj desničarjev. Tako da, ne kar tja vprek vpiti  levi, levi ( jasno, do je komentar desnih).

Odgovor na objavo uporabnika
zakaj samo levičarji, 06.06.2021 ob 09:28

Nisem ne levi, ne desni, a sem proti tej vladi. Sploh nisem zadovoljen z njo. Na protestih  (28.5.) je bilo poleg levičarjev ogromno nestrankarskih, neopredeljenih na levo-desno. Bilo je tudi kar nekaj desničarjev. Tako da, ne kar tja vprek vpiti  levi, levi ( jasno, do je komentar desnih).

Jasno, da desni naprej obtožijo in kažejo na leve;). Meni se tega niti ne da brat.

Takšni, ki sprašujete takšne stvari ste res za Venezuelo. Ne rečem, če vam vlada ni všeč, lahko protestirate, ampak zaradi vaših protestov vlada ne bo padla, ker je bila demokratično izvoljena in sestavljena. Ne samo to, SDS je zmagala na volitvah v vseh okrajih v Sloveniji, še pomnite “tovariši”?!, vlado sestavljajo  stranke, ki so že večkrat jasno pokazale skorajda 100 % podporo omenjeni stranki. Vlada bo torej delovala do naslednjih volitev. Kaj bo potem, bomo pa videli, vem let o, da volilna baza SDS sigurno ne bo imela nič nižje podpore (članstvo SDS se je še okrepilo v tem času).

Tisti, ki ste proti vladi, bi se morali vprašati vsaj tri vprašanja:

– zakaj tako visok % podpira stranko SDS,

– zakaj jo podpirajo tudi stranke, ki so v koaliciji z SDS,

– zakaj niso bili uspešni številni dosedanji poskusi ruševanja vlade.

Saj ni treba biti tako pameten, da ti neke stvari postanejo jasne.

 

heeh, trol jajohojsast noriški, jebe nor zmedenega. V anus si porini levičarje. Nekaj vam ne gre okoli Zorčiča, tako, da si pomagate z dvemi glasovi manjšine, kar pomeni, da jebrez manjšine skoraj… že padla.
Bi bilo pa pošteno, da bi počivalšek odgovoril na eno vprašanje, (ker je prodal glasove SMC Pacientu, da počne to norijo, ki jo počene, saj je Cerar svojim volivcem obljubil, da njegova stranka z jajatom ne bo sodelovala), kako lahko volivcem stranke SMC pogleda v oči, po takem nategu…, aja sej nima komu, ker SMC stranke praktično več ni, razen teh parih modelov, ki sedijo v parlamentu..

Odgovor na objavo uporabnika
Popay, 06.06.2021 ob 10:01

heeh, trol jajohojsast noriški, jebe nor zmedenega. V anus si porini levičarje. Nekaj vam ne gre okoli Zorčiča, tako, da si pomagate z dvemi glasovi manjšine, kar pomeni, da jebrez manjšine skoraj… že padla.
Bi bilo pa pošteno, da bi počivalšek odgovoril na eno vprašanje, (ker je prodal glasove SMC Pacientu, da počne to norijo, ki jo počene, saj je Cerar svojim volivcem obljubil, da njegova stranka z jajatom ne bo sodelovala), kako lahko volivcem stranke SMC pogleda v oči, po takem nategu…, aja sej nima komu, ker SMC stranke praktično več ni, razen teh parih modelov, ki sedijo v parlamentu..

Vlado sestavijo, ni izvoljena. Kljub največ glasovom v parlamentu SDS ni mogla sestaviti koalicije. Torej ni imela večine glasov.

Ima pa v parlamentu ravno dovolj podpore, da ne pade. Kaj je zadaj za to podporo, pa lahko samo ugibamo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anoni164, 06.06.2021 ob 09:53

Takšni, ki sprašujete takšne stvari ste res za Venezuelo. Ne rečem, če vam vlada ni všeč, lahko protestirate, ampak zaradi vaših protestov vlada ne bo padla, ker je bila demokratično izvoljena in sestavljena. Ne samo to, SDS je zmagala na volitvah v vseh okrajih v Sloveniji, še pomnite “tovariši”?!, vlado sestavljajo  stranke, ki so že večkrat jasno pokazale skorajda 100 % podporo omenjeni stranki. Vlada bo torej delovala do naslednjih volitev. Kaj bo potem, bomo pa videli, vem let o, da volilna baza SDS sigurno ne bo imela nič nižje podpore (članstvo SDS se je še okrepilo v tem času).

Tisti, ki ste proti vladi, bi se morali vprašati vsaj tri vprašanja:

– zakaj tako visok % podpira stranko SDS,

– zakaj jo podpirajo tudi stranke, ki so v koaliciji z SDS,

– zakaj niso bili uspešni številni dosedanji poskusi ruševanja vlade.

Saj ni treba biti tako pameten, da ti neke stvari postanejo jasne.

 

Ce ze postavljas toliko vprasanj, se se vprasaj, zakaj sta smc in desus prakticno izginili znzemljevida po vstopu v koalicijo. Teh dveh strank prakticno ni vec, oziroma sta pod parlamentarnim pragom. Sds je kot rak, ki razzira vse okoli sebe.

Zakaj že? Zakaj bi morala ta vlada pasti, če pa dela dobro za poštene in delovne državljane RS. Edina vlada do sedaj, ki želi EU prikazati kako gnilo sodstvo imamo v Sloveniji. To pa verjamem, da mnoge moti.

Odgovor na objavo uporabnika
neodvisni komentator, 06.06.2021 ob 10:24

Zakaj že? Zakaj bi morala ta vlada pasti, če pa dela dobro za poštene in delovne državljane RS. Edina vlada do sedaj, ki želi EU prikazati kako gnilo sodstvo imamo v Sloveniji. To pa verjamem, da mnoge moti.

Jasno da je edina zveličavna vlada lahko samo levičarska.

Odgovor na objavo uporabnika
Replika, 06.06.2021 ob 10:11

Ce ze postavljas toliko vprasanj, se se vprasaj, zakaj sta smc in desus prakticno izginili znzemljevida po vstopu v koalicijo. Teh dveh strank prakticno ni vec, oziroma sta pod parlamentarnim pragom. Sds je kot rak, ki razzira vse okoli sebe.

Mi na misel ne pride, da bi podpirala proteste človeka, ki jih vodi Jaša Jenull. Kaj pa je sploh dosegel v svojem življenju? A tisti angelski nastop na Ljubljanski tržnici je njegov največji dosežek umetnosti?! No, naštejte nekaj njegovih dosežkov, lahko tudi socialnih npr. ima sposobnost vodenja osnovne človeške celice – družine. Takšni, da bi vodili državo, pardon prali denar preko nevladnih organizacij, dajte no nehat …

Odgovor na objavo uporabnika
kogve, 06.06.2021 ob 10:28

Mi na misel ne pride, da bi podpirala proteste človeka, ki jih vodi Jaša Jenull. Kaj pa je sploh dosegel v svojem življenju? A tisti angelski nastop na Ljubljanski tržnici je njegov največji dosežek umetnosti?! No, naštejte nekaj njegovih dosežkov, lahko tudi socialnih npr. ima sposobnost vodenja osnovne človeške celice – družine. Takšni, da bi vodili državo, pardon prali denar preko nevladnih organizacij, dajte no nehat …

Mene noben jenul ne zanima, torej repliciraj s takimi komu drugemu.

Odgovor na objavo uporabnika
Vlada ni izvoljena, 06.06.2021 ob 10:07

Vlado sestavijo, ni izvoljena. Kljub največ glasovom v parlamentu SDS ni mogla sestaviti koalicije. Torej ni imela večine glasov.

Ima pa v parlamentu ravno dovolj podpore, da ne pade. Kaj je zadaj za to podporo, pa lahko samo ugibamo.

Enako pa opoziciji v parlamentu manjka ravno toliko podpore, da ne uspe izglasovati niti enega od svojih številnih predlogov. Kaj je za tem manjkom podpore, pa lahko samo ugibamo.

Sem levičar, a ni šans, da grem na kakršen koli način podpirat to, kar imamo trenutno na političnem parketu. En bolj gnil od drugega. Dejstvo.

Dovolj je že, glede na pretekla dogajanja, da ta vlada ne vrže puško v koruzo.

Odgovor na objavo uporabnika
Replika, 06.06.2021 ob 10:34

Mene noben jenul ne zanima, torej repliciraj s takimi komu drugemu.

Meni pa ni v interesu debata z ljudmi, ki so apriorij proti vladi, čeprav realno stvari še zdaleč niso črno – bele, ravno nasprotno. Tako da Replika, ne odgovarjaj na moja sporočila, jaz se bom izogibala tvojih.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anoni164, 06.06.2021 ob 10:37

Dovolj je že, glede na pretekla dogajanja, da ta vlada ne vrže puško v koruzo.

V bistvu si ta vlada zasluži spoštovanje, da dela še naprej, kljub temu, da ves čas dobiva polena pod noge, jo diskreditirajo in tožarijo v Bruslju in si privoščijo ter vzamejo prav vse in vsako pravico, ob tem pa kričijo, da gre za diktaturo. V kateri diktaturi se lahko ljudje prosto zbirajo in kršijo odloke? V kateri diktaturi daje državna TV prednost in odkrito podpira opozicijo? Naj gredo protestniki malo v Belorusijo protestirat, da si bodo izkusili diktaturo.

Prej ji bo potekel mandat, ker se je bodo člani koalicije do konca držali kot klop. Ker vedo da jim po koncu mandata nihče ne bo ponudil dela.

dežurni kletar v hiši trstenjakove že bluzi s hvalospevi jajatu pod najmanj dvemi tremi niki. Dober je to Fürer ufural., vse načrtno in premišljeno z izbranimi besedami, (klasika, puška v koruzi, polena pod nogami, vlada dela dobro, ima dobro podporo…, nikoli pa ne omenijo, da sta modela dveh strank, ki sta bila prej kao bolj na levi strani, nategnila svoje volivce, zanimivo..) kdo jih ne poza jih drago plača.

Odgovor na objavo uporabnika
Popay, 06.06.2021 ob 10:53

dežurni kletar v hiši trstenjakove že bluzi s hvalospevi jajatu pod najmanj dvemi tremi niki. Dober je to Fürer ufural., vse načrtno in premišljeno z izbranimi besedami, (klasika, puška v koruzi, polena pod nogami, vlada dela dobro, ima dobro podporo…, nikoli pa ne omenijo, da sta modela dveh strank, ki sta bila prej kao bolj na levi strani, nategnila svoje volivce, zanimivo..) kdo jih ne poza jih drago plača.

Preberi za sabo. Dve stranki sta nategnili svoje volivce. Kaj to pove o JJ, o dveh strankah in o njihovih volivcih?

Če tvoje sive celice zmorejo.

Zmagala je, ampak samo s 25 %. Stranke, ki so obljubile, da ne bodo šle z SDS v vlado, pa so zbrale čez 50 %, dve od teh pa potem požrli obljubo.

Neka visoka demokracija to ravno ni.

Odgovor na objavo uporabnika
kogve, 06.06.2021 ob 10:41

Meni pa ni v interesu debata z ljudmi, ki so apriorij proti vladi, čeprav realno stvari še zdaleč niso črno – bele, ravno nasprotno. Tako da Replika, ne odgovarjaj na moja sporočila, jaz se bom izogibala tvojih.

 

 

A priorij 😆😆😆 mi na misel ne pride debatirat z nekom, ki na moj post o unicenju dveh parlamentarnih strank, odgovarja z jenulom.

Glede na to, da je korona v zatišju, bi se morala vlada lotit davčnega področja, čisto preveč je nekih brezveznih agencij, društev, ki zrejo davkoplačevalski denar-ukinit zajedalce od katerih ni nič in so sami seb namen, čist preveč je simulantov, ki so sposobni za delo pa celo življenje živijo od sociale-na tem področju je treba naredit veliko selekcijo in izključit vse tiste, ki paratizirajo davkoplačevalce. Ukinit obvezno plačevanje RTV, naj bo prostovoljno. Takoj ukinit korona dodatke, spet nepotrebno stran metanje državnega denarja.Ta denar raje namenit za kaj bolj pametnega..Itd., se veliko je tega.

Odgovor na objavo uporabnika
Ne bo padla, 06.06.2021 ob 10:51

Prej ji bo potekel mandat, ker se je bodo člani koalicije do konca držali kot klop. Ker vedo da jim po koncu mandata nihče ne bo ponudil dela.

Teh strank prakticno vec ni, vsaj podpore nimata vec. Lepo to jajo puca politicni prostor, smc in desus je unicil, levico bi kar prepovedal (!!!) demokracija po njegovo je samo sds.
Enostrankarska vlada po komunisticnem modelu.

New Report

Close