Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdaj bo vlada padla?

Kdaj bo vlada padla?

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 06.06.2021 ob 11:34

Odgovor na objavo uporabnika
Nadomestek, 06.06.2021 ob 11:28
    Če nekdo navede konkretna imena, ki naj bi nadomestila JJ in njegovo ekipo, in najdem med njimi zaupanja vredne kandidate, grem zdaj iz tople postelje in pižame na bicikel in pred parlament.

jaz to naredim že za samo enega kaj vrednega levega kandidata…

Od kje tebi to, da mora biti levi?!)). Saj nikjer ne piše, da mora biti levi. A ne razumeš?

Odgovor na objavo uporabnika
Replika, 06.06.2021 ob 12:58

Odgovor na objavo uporabnika
ekkO34, 06.06.2021 ob 12:36

Odgovor na objavo uporabnika
Mary MCScary, 06.06.2021 ob 11:22

Glede na to, da je korona v zatišju, bi se morala vlada lotit davčnega področja, čisto preveč je nekih brezveznih agencij, društev, ki zrejo davkoplačevalski denar-ukinit zajedalce od katerih ni nič in so sami seb namen, čist preveč je simulantov, ki so sposobni za delo pa celo življenje živijo od sociale-na tem področju je treba naredit veliko selekcijo in izključit vse tiste, ki paratizirajo davkoplačevalce. Ukinit obvezno plačevanje RTV, naj bo prostovoljno. Takoj ukinit korona dodatke, spet nepotrebno stran metanje državnega denarja.Ta denar raje namenit za kaj bolj pametnega..Itd., se veliko je tega.

Bravo!!!!

Vlada dobro dela, levicarski delomrznezi skacejo v luft!

 

In noratv ponavlja parole, vedno iste, programirane za pranje mozganov. Seveda delujejo samo na manj razvite sdsovske mozgane, ampak kako bi oni to vedeli?

 

 

;)))

 

Odgovor na objavo uporabnika
Popay, 06.06.2021 ob 13:43

Odgovor na objavo uporabnika
očitno res, 06.06.2021 ob 13:11

Samo vrag, ko bolj razviti levičarski možgani niso sposobni v 1 letu vreči vlade s prestola?

Dejansko ste bolj neumni od najbolj neumnega desničarja, kolikor vas tu gor berem s popajom in taro na čelu.

heh, driska jajatova, kater nik ti je že to v tej temi.. Od oka, peti…

Eno direktno vprašanje, ti diareja jajatova, če si sposoben odgovoriti, kako lahko vržeš nekoga nekoga iz aaablasti, če ti korona, robokopi, denarne kazni in vodni topovi preprečujejo protestiranje…, se bi ti upal it protestirat proti recimo violeti tomič, luka mesecu pod temi pogoji.
Noben drug politik v Slo. ne bi ustavljal protestnikov na tak način kot jih ustavlja jaja.., v bivši jugi je bil še Miloševič tak, k oso šli zaradi njega ljudje na ulice in seveda zdej maršal Twito, ko je na aablasti.
Cepec, že to je dost, da so ob takih ukrepih ljudje sploh šli na proteste.

Kja a se ne protestira vsak petek? Koga so pa na protestih ubili, kaznovali…., da bi opravičil tvoj strah pred kaznimi, topovi, robokopi?

Daj cepec katerokolistranski že, dojami, da vlada ne bo padla, ker v tem trenutku ni popolnoma nobenega kredibilnega kandidata, ki bi upal prevzeti krmilo! In tudi po svetu je tako. Iz Bidenovanja je razvidno, kaj prinese rinjenje z glavo skozi zid, smo pred vojno z Rusi in še kom in to vse zaradi željenih sprememb in praznih obljub bedakov, ki verjamejo v pravljice.

Predlagajte ime novega mandatarja.

Odgovor na objavo uporabnika
neodvisni komentator, 06.06.2021 ob 10:24

Zakaj že? Zakaj bi morala ta vlada pasti, če pa dela dobro za poštene in delovne državljane RS. Edina vlada do sedaj, ki želi EU prikazati kako gnilo sodstvo imamo v Sloveniji. To pa verjamem, da mnoge moti.

Ja se strinjam s tabo, da imamo gnilo sodstvo v tej državi. Če bi imeli sodstvo kot je treba, bi veliki vodja že zdavnaj za rešetkami na zaprtem oddelku igral klavir.

Lažeš kradeš bolhe ješ.

Odgovor na objavo uporabnika
od kje ti to, 06.06.2021 ob 13:46

Od kje tebi to, da mora biti levi?!)). Saj nikjer ne piše, da mora biti levi. A ne razumeš?

meni?

zakaj meni?

jaz kolesarim samo zaradi sebe…

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 06.06.2021 ob 14:54

meni?

zakaj meni?

jaz kolesarim samo zaradi sebe…

Ja, tebi, najbrž. Vedno kvasiš bedarije. Verjetno je bilo mišljeno tebi.

Odgovor na objavo uporabnika
Replika, 06.06.2021 ob 11:24

Odgovor na objavo uporabnika
premosoobratno, 06.06.2021 ob 10:42

Odgovor na objavo uporabnika
Anoni164, 06.06.2021 ob 10:37

Dovolj je že, glede na pretekla dogajanja, da ta vlada ne vrže puško v koruzo.

V bistvu si ta vlada zasluži spoštovanje, da dela še naprej, kljub temu, da ves čas dobiva polena pod noge, jo diskreditirajo in tožarijo v Bruslju in si privoščijo ter vzamejo prav vse in vsako pravico, ob tem pa kričijo, da gre za diktaturo. V kateri diktaturi se lahko ljudje prosto zbirajo in kršijo odloke? V kateri diktaturi daje državna TV prednost in odkrito podpira opozicijo? Naj gredo protestniki malo v Belorusijo protestirat, da si bodo izkusili diktaturo.

Ja, sploh v Bruslju dela super. Razen kreganja, “ne cujem dobro” , zajedljivih pripomb in destrukcije nima kaj pokazat.

Ti imaš pa za pokazat zeliščni vrt? :))))))))))))))

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Replika, katera  si Tanja ali Alenka?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Replika, 06.06.2021 ob 11:34

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 06.06.2021 ob 11:32

ja, alenka, cerar in serpentinšek so imeli pa veliko:-)))

Vsaj obnasat so se znali.

So se pa blemirali, ker niso sposobni.

Odgovor na objavo uporabnika
0/(/:6(!=:!), 06.06.2021 ob 16:08

Odgovor na objavo uporabnika
0/(/:6(!=:!), 06.06.2021 ob 16:07
    Odgovor na objavo uporabnika
    Kar sam, 06.06.2021 ob 12:24

    Odgovor na objavo uporabnika
    odgoarja, 06.06.2021 ob 11:50

    Odgovor na objavo uporabnika
    Bagerist, 05.06.2021 ob 21:07

    Evo – resno hotem ima, priimke, naslove … formalno neznanih sklicateljev protestnikov ob petkih v LJ
    Tokrat (prejšnji petek) so zasedli ulice okoli Delavskega doma v LJ.
    V tem času je moji ženi začela odtekati porodna voda. Sva šla z avtom v porodnišnico… na koncu Celovške pa gamad nekih protestnikov, ki ni dovolila prometa proti porodnišnici. Sem klical 112 — pa so imeli težave priti do Tivolija …

    Ja Dojenček je “frderban” – bo ostal invalid, zaostal …
    Hočem zadoščenje!!
    Osebno in lastnoročno bom šel s kolom razbiti glave organizatorjem protestov !!
    A če me zaprejo … kot pravi predsednik države: So What ☺☺ Ti gnoji pač ne bodo več uničevali

    Odgovarjajo naj JJ, SMC in Desus. Če ne bi nategnili volivcev in se oklepali stolčkov, ne bi bilo nobenih protestov. Našteti politiki so krivi za tvojega “ferderbanega” novorojenčka.

    Če bi bila zgodbica resnična, bi avtorju že v porodnišnici povedali, da nosečnica, ki ji odteče voda, ne odkoraka do avta in se v sedečem položaju prevaža čez ljubljanske ulice, ki znajo biti tudi brez protestov zatrpane, ampak se (kot že omenjeno) pokliče rešilca, ki žensko odpelje v ležečem položaju.

    Ampak nekateri, ki vam osnovne stvari niso jasne, kar popadete na vrženo kost, pa čeprav je plastična in fluorescentna vijolične barve.

     

     

               

Odgovor na objavo uporabnika
Replika, 06.06.2021 ob 11:48

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 06.06.2021 ob 11:35

mhm:-))))))))))

Cista pomota, sele zdaj vidim, da sem odgovarjala pikoletu al hm al kako mu je ze ime , prepozno opazila. My bad.

Si prepričana, ker si že zelo zelo paranoična, saj ne samo, da povsod vidiš Janšo, tudi mene vidiš v vsakem, ki te zatre in osmeši na MON. Kar je, roko na srce, zelo lahko narediti.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

New Report

Close