Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ste naredile bilanco stanja špricev v vadžajno za letosnje leto?

Ste naredile bilanco stanja špricev v vadžajno za letosnje leto?

Ste naredile že bilanco stanja za letošnje leto, ki se izteka? Podatke pošljite v razpredelnice razporejeno, vsebujejo pa naj (število špricev, šprici direkt, šprici v kondom, šprici v usta, narodnost špricarja, politična opredelitev špricarja,..)

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno596, 05.12.2022 ob 14:18

Ste naredile že bilanco stanja za letošnje leto, ki se izteka? Podatke pošljite v razpredelnice razporejeno, vsebujejo pa naj (število špricev, šprici direkt, šprici v kondom, šprici v usta, narodnost špricarja, politična opredelitev špricarja,..)

 

 

Si pozabil na prisotnost ali odsotnost cepilne knjižice.

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 05.12.2022 ob 14:25

Si pozabil na prisotnost ali odsotnost cepilne knjižice.

Nekje sem prebral, da naj bi cepljeni špricali zelene ikre? Ker postajajo reptili?

Odgovor na objavo uporabnika
teoretik, 05.12.2022 ob 14:39

Nekje sem prebral, da naj bi cepljeni špricali zelene ikre? Ker postajajo reptili?

Nwem js, moj ni cepljen in njegov čist normalno šprica. A je kdo cepljen tu in bi povedal, so prisotne ikre? Šteje sam, če so zelene🤦😂

kekec tebi se je zmešalo!       🙂

A se nam to obeta nov davek? Sem vedela, da nas bo prej ali slej tudi to tokalo.

Podatek za DURS: sem devica.

Odgovor na objavo uporabnika
Ddv, 05.12.2022 ob 14:43

A se nam to obeta nov davek? Sem vedela, da nas bo prej ali slej tudi to tokalo.

Podatek za DURS: sem devica.

 

O tem sem tudi bral. Vse to je plan Agende 2030, da boste morale vsako leto poročati o stanju vadžajne in če ne bo necepljeno špricanje, boste izgubile družbene točke.

pa je, da ne moreš naredit razpredelnice, ker si vse spermije z drkanjem že zdavnej porabil kretenko

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 05.12.2022 ob 14:41

Nwem js, moj ni cepljen in njegov čist normalno šprica. A je kdo cepljen tu in bi povedal, so prisotne ikre? Šteje sam, če so zelene🤦😂

Ahahaha frogy si me res  nasmejala 😃😃😃 dobro da ne rabiš razpredelnice delat 😃😃

Odgovor na objavo uporabnika
tvoja bilanca, 05.12.2022 ob 14:54

pa je, da ne moreš naredit razpredelnice, ker si vse spermije z drkanjem že zdavnej porabil kretenko

😃😛

New Report

Close