Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tudi moški imamo kriterije

Tudi moški imamo kriterije

Da ne boste samo ženske pisale kriterijev. Tudi moški imamo kriterije za ženske.

Starost: tam podobno kot jaz, raje par let manj.

VItka, postavna.

Zaposlena, plača pa vsaj tam 1400 neto, da mi je ne bo trebe preživljat. Jaz imam več.

Nasmejana, prijazna.

Mora znati kuhat, počistiti.

Ljubiteljica glasbe, koncertov.

Urejena: se pravi, da ne preveč naličena, ampak tako okusno.

GOvoriti mora vsaj en tuj jezik, mednaroden, ne kaka hrvaščina.

Imeti mora svoje stanovanje ali hišo. Da ne bo meni na grbi. Jaz imam svoje stanovanje.

Sanjaj naprej.

Vi samci obeh spolov kr imejte kriterije, zato boste še dalje na suhem. Jaz jih nimam. od biraća nema jebaća.

Samo lepa mora bit 🤗

Se strinjam z jebi.vetrom.

Avtor, npr. da ženska doseže vse kriterije, le da res govori hrvaško kot tuji jezik in nobenega drugega, jo v tem primeru odpikaš? Če se pretvarjamo, da se ti to res dogaja, da lahko tako izbiraš 🙂

Ga ni junaka brez kriterijev, pa ceprav je kriterij samo ta, da mora bit lepa al pa da ni izbran na podlagi kriterijev 🤷‍♀️

Kaj pa če ima skoraj vse?  Bož zamižal na en uč? Za tisti en kriteriji ali bo brez pogajanja? Vse ali nič?

Odgovor na objavo uporabnika
Blednica, 26.02.2023 ob 18:12

Se strinjam z jebi.vetrom.

Avtor, npr. da ženska doseže vse kriterije, le da res govori hrvaško kot tuji jezik in nobenega drugega, jo v tem primeru odpikaš? Če se pretvarjamo, da se ti to res dogaja, da lahko tako izbiraš 🙂

Ahh, pri takemu je problem že, če bi ona mesečno prejela višji dohodek, kot on – jneznanje jezika bi že prebail.

S tako bi se bal iti v zvezo že zato, ker bi ego finančne razlike prihodkov preveč trpel 🙂

 

Pa kakšna primerjava – on stanvanje, ona mora pa ( še raje)  kar hišo imet 🙂

 

Luštna zgodbica, za nedeljsko pozno popoldne, ob dobri kavi in dobri glasbi.

 

Odgovor na objavo uporabnika
en samec, 26.02.2023 ob 17:47

Da ne boste samo ženske pisale kriterijev. Tudi moški imamo kriterije za ženske.

Starost: tam podobno kot jaz, raje par let manj.

VItka, postavna.

Zaposlena, plača pa vsaj tam 1400 neto, da mi je ne bo trebe preživljat. Jaz imam več.

Nasmejana, prijazna.

Mora znati kuhat, počistiti.

Ljubiteljica glasbe, koncertov.

Urejena: se pravi, da ne preveč naličena, ampak tako okusno.

GOvoriti mora vsaj en tuj jezik, mednaroden, ne kaka hrvaščina.

Imeti mora svoje stanovanje ali hišo. Da ne bo meni na grbi. Jaz imam svoje stanovanje.

Izpolnjujem vse. Je to vse od kriterijev?

 

Če gre samo za seks, potem je važno le, da je lepa. Če gre pa za kaj več, mora imeti pa tudi kaj v glavi. In v današnjem času ženska, ki ima kaj v glavi, ima narejeno neko SŠ. Če pa narediš SŠ pa menda ja znaš nek mednarodni tuj jezik? KOlikor vem, da imajo vse OŠ in SŠ angleščino oz. mogoče nemščino.

Tako je babe. Ve pričakujete od moških, da bodo imeli nepremičnine, fajn plače.

Tale napiše, da je ok, če ima nižjo plačo kot on, ampak minimalc pa mu ni ok. Ste pomislile, da ima mogoče on dva, tri jurje in da ima nek standard, da pa ne želi finacirat ene ženske, ki ima minimaca?

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 26.02.2023 ob 18:14

Ga ni junaka brez kriterijev, pa ceprav je kriterij samo ta, da mora bit lepa al pa da ni izbran na podlagi kriterijev 🤷‍♀️

da je ženska, pa fajn bi blo, če še diha.

Odgovor na objavo uporabnika
tak je babe, 26.02.2023 ob 18:25

Tako je babe. Ve pričakujete od moških, da bodo imeli nepremičnine, fajn plače.

Tale napiše, da je ok, če ima nižjo plačo kot on, ampak minimalc pa mu ni ok. Ste pomislile, da ima mogoče on dva, tri jurje in da ima nek standard, da pa ne želi finacirat ene ženske, ki ima minimaca?

Dej ne kakaj, no. Nismo vse ženske  na tem forumu na finančnem dnu.

Kar imejte čimveč kriterijev:) Z razlogom ste samski po 35tem

Samo naj bodo kriteriji pri obeh spolih v okviru tistega, kar sami ponujate. Problem današnje družbe je, da bi imeli vse naj naj in nič manj, ponujate pa KRŠ. MRŠ!

 

Če sem odkrita, meni je super, če obstajate moški, ki imate kriterije.

Sama naletavam zgolj na takšne, ki jih nimajo in bi imeli vsako, katera jih lepo pogleda in si vzame 5 min časa za pogovor. Se mi kar želodec obrača, ko spoznavam kakšnega tipa in izvem, da se je družil s to in jo je hotel, a ona njega ne. Pa z ono, ki jo je hotel in ona njega ne, itd… Prav tisto, nobenega kriterija, nobenega filtra in na koncu pride še pri meni poskusit. Samo adijo, ne potrebujem takšnega, ki ne ve kaj hoče in obupano poskuša pri vsaki samo zato, da bo lahko potem naokoli se kazal, da ni več samski. Bruh.

Sama imam tudi kriterije in mi niti približno ni vsak po volji, še najmanj takšni obupani pezdetki.

DISKRIMINACIJA INCELSKA!!!

Sem ženska, in mu dam. Prav. Če imamo ženske kriterije, zakaj jih ne bi imeli moški?

Seveda je pa logično, da če pričakuje vitko, postavno, da ni slučajno sam debel.

Priznajte ženske, da tiste, ki imate 2 jurja plače ne gledate po tipih brez stanovanja pa 800 evrov plače.

Odgovor na objavo uporabnika
še sreča da jih imate, 26.02.2023 ob 18:38

Če sem odkrita, meni je super, če obstajate moški, ki imate kriterije.

Sama naletavam zgolj na takšne, ki jih nimajo in bi imeli vsako, katera jih lepo pogleda in si vzame 5 min časa za pogovor. Se mi kar želodec obrača, ko spoznavam kakšnega tipa in izvem, da se je družil s to in jo je hotel, a ona njega ne. Pa z ono, ki jo je hotel in ona njega ne, itd… Prav tisto, nobenega kriterija, nobenega filtra in na koncu pride še pri meni poskusit. Samo adijo, ne potrebujem takšnega, ki ne ve kaj hoče in obupano poskuša pri vsaki samo zato, da bo lahko potem naokoli se kazal, da ni več samski. Bruh.

Sama imam tudi kriterije in mi niti približno ni vsak po volji, še najmanj takšni obupani pezdetki.

Pač ne maraš obupancev, normalno. Pri meni se začnejo kazat kriteriji, ko nekdo odpre usta.

Starost. Kolk si star? Da vidim, če odgovarjam.

Glavne kriterije pa si pozabil…..

– da rada sexa. Strastno seksa. To potrebo mora imeti razvito. vse kar si napisal je nicvredno brez tega in v za vse kar si napisal ne potrebujes punce. Lahko je prijatelj ali prijateljica. V bistvu se bolje..

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Meow, 26.02.2023 ob 18:16

 

Izpolnjujem vse. Je to vse od kriterijev?

 

 

Saj je ok, če imate teoretične višinske kriterije. Kolk se vam pa  obnesejo v praksi za več kot pet minut?

V redu…saj ima vsak pravico do kriterija…zenske…moski…

Zal govorim dva tuja jezika…pa ne hrvascine…stanovanje sicer imam lastnisko….denarna sredstva dovolj.. cistim,kuham,pecem….

Zelim,da sva s partnerjem enakopravna tako v karieri in v gospodinjstvu.

Zal odpadem….moski ponavadi pricakujete in si zelite tihe,strastne,podrejene zene…ampak tukaj moja vrocekrvnost ne sodeluje,ker imam svoje mozgane in svojo voljo….🤷‍♀️

 

Če je starost nad 30 so to čisto normalni pogoji za moje pojme. Ne vem kaj točno je tako čudaškega. Plitko. Ampak ok. Vsak zase ve kaj ga osrečuje. Meni je osebno najbolj pomembno da sem moškemu na prvem mestu in da razume kaj zakon in družina je. Da mu je to pomembno. Kar pa seveda ne pomeni da bom zagrabila prvega ki bo to imel če mi druge stvari ne odgovarjajo. Vsi imamo kriterije. Tisti ki jih nimate ste obupani do amena in pojma nimate sploh kdo ste in kaj rabite v vezi. Rabite samo reči da ste v vezi. Nima veze s kom očitno.

New Report

Close