Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slaba vest mi načenja živce

Slaba vest mi načenja živce

Stara sem 28 let. Živimo na hribovski kmetiji. Izhajam iz zelo verne družine. Prvič v življenju imam fanta. Nekajkrat sva bila intimna čeprav nisva poročena. Želela sem si tega po eni treni, drugače bi mi sigurni ušel. Mama sumi, da je tako in mi vzbuja slabo vest še bolj, kot jo že imam. Ne znam si predstavljati kaj bi se zgodilo, če bi se izpovedala župniku. Fant se poročiti za enkrat še ne želi, ker je bolj modernih nazorov. Slaba vest mi načenja živce in ne vem kaj naj storim.

🤣🤣

Odgovor na objavo uporabnika
MARIJA323, 21.05.2023 ob 15:16

Stara sem 28 let. Živimo na hribovski kmetiji. Izhajam iz zelo verne družine. Prvič v življenju imam fanta. Nekajkrat sva bila intimna čeprav nisva poročena. Želela sem si tega po eni treni, drugače bi mi sigurni ušel. Mama sumi, da je tako in mi vzbuja slabo vest še bolj, kot jo že imam. Ne znam si predstavljati kaj bi se zgodilo, če bi se izpovedala župniku. Fant se poročiti za enkrat še ne želi, ker je bolj modernih nazorov. Slaba vest mi načenja živce in ne vem kaj naj storim.

Ja je kar zajebana tale ta pobožna. Mi v mestu smo bolj na free. Mora par zdravih Marij zmolit in na koruzo klečat za pokoro. Misiš, da bi pomagalo?

Saj veš, da v resnici to kar počneš ni greh ampak fiziološka potreba? Nuja! Pusti mamo in cerkev in končno zaživi!

Poseksaj župnika in vse ti bo odpuščeno!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno796, 21.05.2023 ob 15:30

Poseksaj župnika in vse ti bo odpuščeno!

Hahahahahaha, ja 🤣🤣🤣

Dež je očitno razpihal na današnji dan vse mogočne neizvirne domišljijske tegobe. A zanosila še nisi, še predno si na skrivaj občevala? ☺️☺️☺️

Ljubezni ne more biti z skrivanjem, manipuliranjem in v strahu.

Povej mu kdo si in ga povabi na zakonske priprave. Če je pravi bo razmislil. Če ni pravi in zaprt za Boga bo odšel iz tvojega življenja.

Ne more iti drugače. Odločila si se da boš doma. Odločaš se za vero. Takega tudi najdi.

Ooo?

Sem morala še enkrat prebrati koliko si stara.

Ljubezen ni greh. Če bi bil, mar bi župniki tega ne delali s farouško kuharico, gospodinjo…pa so zaprisegli bogu?

Punca, živimo v 21stoletju, pazi samo, da si zaščitena…, če misliš, da ne paketa skupaj za ustvarjanje družine, pa išči naprej.

Zanosi, poroči se in slaba vest bo minila. Pa 100 zdravih Marij zmoli.

Zdaj je, kar je.

Ti pa dobro premisli, kako mislis naprej.

Se bos oklepala zaostalega mnenja starsev, cerkve in zupnika ali bos stopila iz te obsedenosti in zacela ziveti zivljenje?

Bodi postena do fanta!

Ti lahko zdaj glumis super punco, a ce ga odpeljes do oltarja in mu potem zagrenis zivljenje s svojimi verskimi nebulozami, nimata dolge skupne prihodnosti, to ti mora bit jasno!

 

Ves, vera ni niti priblizno to, kar ti narekujejo cerkev, mati in zupnik!

Vera je zdrava vest, cloveske vrednote in cisto srce! Tega verniki ne veste, ker mislite, da vas 6 zdravamarij in 50€ v pusico resi vsega hudega, a verjemi, da ni tako.

Odgovor na objavo uporabnika
dobro premisli, 21.05.2023 ob 17:24

Zdaj je, kar je.

Ti pa dobro premisli, kako mislis naprej.

Se bos oklepala zaostalega mnenja starsev, cerkve in zupnika ali bos stopila iz te obsedenosti in zacela ziveti zivljenje?

Bodi postena do fanta!

Ti lahko zdaj glumis super punco, a ce ga odpeljes do oltarja in mu potem zagrenis zivljenje s svojimi verskimi nebulozami, nimata dolge skupne prihodnosti, to ti mora bit jasno!

 

Ves, vera ni niti priblizno to, kar ti narekujejo cerkev, mati in zupnik!

Vera je zdrava vest, cloveske vrednote in cisto srce! Tega verniki ne veste, ker mislite, da vas 6 zdravamarij in 50€ v pusico resi vsega hudega, a verjemi, da ni tako.

Zadnji odstavek pove vse. Bravo za ta zapis.

 

Smisel ni da MI mislimo da 50 eur odreši samo na sebi. To trdite vi brezbožni ciniki in relativisti.

Gre se za to, da preko materije in odrekanja materiji (kar učijo praktično vse religije in vaše joge) človek lažje deluje na čustva in svojo vest. Z IZPUŠČANJEM zaboli. In ko zaboli lahko deluješ na čustva in krivdo. Zato vas to jebe ker ste relativisti ampak potem imate 10 kiljad place in ne razumete da sedaj so pa davki za vas višji. KER JE TAKO PRAV. Ker če bi človek direktor plačeval 30 eurov zdravstva enako kot en curakar bo ta bogataš IZGUBIL spoštovanje.

Bi ti posadila ukradeno drevo na svoj vrt? Si res lahko 100% da je to to? Da ne bo posledic? Bi jedla tak sad? Jaz ne bi jedel ukradenega. Mogoče te zna življenje negativno presenetiti z takim odnosom kot ga imaš.

Denar je kot neke vrste energija. Ni je neskončno in če cel mesec delaš za denar? Si tudi en navaden plehki materialist ali si potem kupiš nekaj čisto drugega? Mogoče varnost? Mogoče darilo mlademu sorodniku? Mogoče olajšaš sebi ali komu kaksen dan? Ali delaš za cifro na ekranu? Potem ti je bolje igrati neke igrice in biti na socialni?

Če bi bil denar neka brezvezarija bi ti šef dal monopoli denar pa rekel čiao.

Gre se enostavno za neke vrste posledico oziroma materialno posledico ki jo dojame človek potem tudi na drugih delih psihe.

Kdo pa tebe regulira? Večina ste permisivci brez integritete z relativno moralo.

Krivda zahteva tudi žrtev. Glej, da ti tvoja krivda ne požre česa večjega zato ker ne zrtvujes nečesa manjšega.

Pa še avtorici. Krivda se ne bo dobro končala. Mogoče ta moški ni zate. Ne vem če je vredno imeti tako ljubezen ki ti bo celo življenje delala slabo vest.

Ženska, imaš 28 let. Začni živeti. Ni tako malo tistih, ki izhajajo iz podobnih okolij, pa so si zaradi mentalitete tega okolja uničile življenje. S starši, ki so jih imeli na kratki vrvi in jim niso nikoli pustili odrasti, so ostale zagrenjene stare device. Življenje jim je tiktak minilo v samoti ob garanju na kmetiji in negi ostarelih staršev.

Vest samo opravlja svoje delo…ostalega ne bom komentiral.

Naslov. Odpeljem na zakonske priprave in določim dan poroke. V enem letu boš imela oprašen JAJČEK in veselo življenje.

Ta tvoj moški ni nič od nič. Brezbožen fakboy ki te vodi v pekel.

Bodi hvaležna, da ti je Bog v življenje poslal fanta, s katerim lahko deliš svoje življenje. Vsako dejanje, ki je plod ljubezni, je božji dar in nikakor ni greh. Naj te ne peče slaba vest. Veliko lepih krščanskih družin je nastalo po tem, ko je par po nesreči (oz. po božjem planu) zanosil in sledila je poroka. Bog ti pravi: ljubite se in množite. Mimogrede, ali si prepričana, da sta starša prvič imela spolni odnos po poročni noči? Močno dvomim. Bodi vesela, da lahko nekomu pokažeš ljubezen tudi na takšen način. Kako vesel bi bil, da bi bilo tudi meni dano, da bi v moje življenje enkrat prišla takšna punca kot si ti (sem podobne starosti).

Odgovor na objavo uporabnika
Brez slabe vesti, 21.05.2023 ob 20:50

Bodi hvaležna, da ti je Bog v življenje poslal fanta, s katerim lahko deliš svoje življenje. Vsako dejanje, ki je plod ljubezni, je božji dar in nikakor ni greh. Naj te ne peče slaba vest. Veliko lepih krščanskih družin je nastalo po tem, ko je par po nesreči (oz. po božjem planu) zanosil in sledila je poroka. Bog ti pravi: ljubite se in množite. Mimogrede, ali si prepričana, da sta starša prvič imela spolni odnos po poročni noči? Močno dvomim. Bodi vesela, da lahko nekomu pokažeš ljubezen tudi na takšen način. Kako vesel bi bil, da bi bilo tudi meni dano, da bi v moje življenje enkrat prišla takšna punca kot si ti (sem podobne starosti).

Šipta Mona…

Bog noče da bi ženske bile v taknem stanju (to kar vidiš danes)

Daj ti dokaz za to sto pričaš…

To redaljke, 20 bivših, gologuze mucenice, rabljene v zakon… Če je tebi to ljubezen potem ti nič ni jasno.

Kot sem rekel… Taksno stanje in nivo žensko Nikoli ni bil dopusten. In nobeni normalni to ni sprejemljivo.

 

In jst komi čakam stari. Jst delam na tem da mam to kar Ve hoćete…

Mas ti kar jst hocem?

🤣😂🤣Spet ena provok tema proti pobožnim.

Punca, reši se cerkvenih okovov in začni živeti. Pusti kaj bodo rekli drugi! Ti samo uživaj dokler si mlada.

Ena navadna kura si…. Pusti mamo, cerkev, župnika in začni razmišljati z svojo glavo.

Gresila sem proti 6. bozji zapovedi in to je to.

    Pusti mamo in bod vesela, da si pri teh letih nasla fanta in ne obremenjuj se prevec s tem, kaj kdo misli.

Kaj bi se zgodilo, ce bi se spovedala zupniku?? Pa kaj se ma za zgodit?? Pejt pa v drugo faro se spovedat, ce te to tko tezi. Mati se pa nima kaj vtikat vate pri teh letih. Ce te ma fant res rad in ti njega, pejta zivet cimprej na svoje, ce obstaja moznost. Srecno!

Župniku ne povej, mami Še manj. Glej a ti resno verjameš, da je kristu gospod na oblaku, ki z ogromnim povečevalno steklom bedi nad tvojimi spolnimi organi. Če boš tako razmišljala, ti bo fant pač ušel. Moški v ta lebdeča bitja ne verjamejo in lahko te pelje v psihiatrično. Ne zafrkavaj se. Sexaj na polno laži, da si devica in je. Moja najboljša prijateljica full verna, še zmeraj razlaga, kako se je nedovžna poročila. Na poroki je bila v6i 3 mesecu. Glej, kopi kondome.

New Report

Close