Najdi forum

1.smo!

Lep dan vsem skupaj,kljub temu da je 1.

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Lep dan enako vsem skupaj in dobro jutro !

Kljub temu, da smo prvega, izgleda da so ljudje razpoloženi zelo. Sem morala zjutraj iti na bencinsko črpalko. Team, ki je bil to jutro zaposlen fantje in ena punca, so bili tako vrhunsko dobre volje, da se tako že dolgo nisem nasmejala..Se ne da povedat, še ko sem odhajala, sem imela usta raztegnjena do ušes. Kaj hudiča jih je spravilo v tako hudo dobro voljo, za crknt…
Meni je bilo lepo!
Tkole !

lep dan vsem … tudi od zadnje čase rahlo zgubljene B. :)))

mi smo lučke prižigali včeraj .. zato gremo danes malo na izlet, ker je tok lepo sončkast dan 🙂

lepo se mej gmajnica !!!

B.

Ojla, Barbi, Barbi, nič nisi zgubljene, le časa
ni, časa, tega presnetega časa, našega
gospodarja. Večnega gospodarja. Lep dan
želim celi tvoji družini.

In ker smo 1., sem pomislila, ej, še osem
dni, samo še osem dni …..

Po kosilu se odpravim na pokopališče, potem
pa spet sem gori, da napišem kaj lepega! Sem
kar razpoložena, tudi za podajo informacij, kje in
kdo sem, he, he, he!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Živjo Barbi, velikokrat pomisilm na tebe !

Hejjj BARRRRRRRRRBIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ma kej si ti lubica..hej jest te pogrešam…..fulll

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja Mariči … včasih se res zgubim … ampak sej pol najdem potko nazaj …. čez osem dni pa še ne vem kako bo … mogoče mi pa rata 🙂

B.

tudi jest nate zajči moj 🙂

ups … sej sem skor brez besed 🙂

Kr povej no…….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uuuuuuaaaaaaaaauuuuuuuu !!!

Dej nam v profil eno slikco…..da te ne pozabimo :)))))))))))

Lubcka od Saskota…

se strinjam ja :)))))

Saško, živjo!

hAY jANI….

Dom, sluzba ?

Neki bi ti poslal, pa me zanima kje si….klikni mi na mail, da bom dal reply !

šiht, vrag ga vzemi :)))

mislim da tole paše k meni :)))) Poslano :)))

Bo uredu … ?

joj .. a res sam še jem :)))))))

B. pozdravlja Saškota 🙂

ja ja ja :)))

aha!!!! :))))

pr frizerju je hahahahaha…

Ma je luštna B. :)))))

Saško zdej prav na hitro mežiklja z učki in vrača pozdrave Barbari, ki je že wjdla tačas :)))

Potem pa pošljem kar na frizerstvo afna pika kom :)))))))))

hehe, čaki ti bom jaz napisala njen mail.
Pri frizerju ji daj mir. Tam je potreben mir, trezen in tehten premislek, da ja ne bo potem kaj narobe. Stvar ni videti tako enostavno kot se morda sliši :)))

lep dan Jani 🙂

ja Saško .. zdej se že igra :))))

B.

New Report

Close