Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ 12 ljudi v zgodovini je samo videlo krivuljo Zemlje

12 ljudi v zgodovini je samo videlo krivuljo Zemlje

Kot razloži Neil Degrasse Tyson tukaj, https://www.youtube.com/watch?v=0FMGTVCIDbU&t=38m07s

Astronavti na internacionalni postaji? Prenizko, da bi videli krivuljo

Felix Baumgartner? Prenizko

Večina slik zemlje je kompozicija slik. Zelja ni okrogla, je krompirjasta.

Torej edini, ki so videli krivuljo, so bili astronavti na Apollo misijah. Kar pa tako vemo, da je bilo fejk.

In kdo je v zgodovini videl krompirjasto Zemljo?

Resnično me zanima! Menda so že v antičnih časih nekateri razumeli teorijo o krogli. Zakaj se vam zdi v trenutnem svetu tako pomembno to “teorijo” ovreči?
P.S. Poleg “fejk” Apolo misij so tudi “fejk” ruske in kitajske sonde ki so iz precejšnjih oddaljenosti slikale zemljo. Seveda so “fejk” tudi satelitski prenosi, pa GPS, pa ….
Res je imel Einstain prav o tem, kaj je edino neskončno 🙁

Se pravi, da je zemlja ravna? 🙂

[img]https://i.dailymail.co.uk/1s/2020/09/10/16/33016792-8718949-image-a-57_1599751796324.jpg[/img]

Zaenkrat v teorijo ravne Zemlje ne verjamem, me pa ne bi začudilo, če bi se izkazala za resnično.

Pravim da je krompirjasta, mongoloidi nepismeni komaj človeški. To, da je 12 ljudi videlo ukrivljeno zemljo, ni zarota ali teorija zarote.

https://www.youtube.com/watch?v=vvbN-cWe0A0

Da NASA laže pa tudi ni teorija zarote.

Tule imate uradno sliko Zemlje iz vesolja.

Shrani si jo na telefon, zaženi aplikacijo za fotografije, povišaj sence – shadows dvakrat. Se vidi, da je kompozicija.

https://en.wikipedia.org/wiki/Earthrise#/media/File:Earthrise_over_Compton_crater_-LRO_full_res.jpg

In ja je uradna slika NASE … Mongoloidi debilni komunistični

Kako priti mimo Van Allenovih pasov,so že pogruntal?
Kako pa odrivni motorji delujejo v vakumu, od kaj se odrivajo, če ni pogojev za odriv hm…?

Ze samo dejstvo, da se pri gradni mostov ne uposteva ukrivljenosti zemlje, je dovolj zgovorno.
Bi vas poslala tudi na kakesn visok hrib, da malo vidite razgled ampak the eyes are useless when the mind is blind.

Sej res, le kako motorji delajo v vesolju če ni kisika za gorenje???
Pre.kleti de.bil zarukan. Le kako ti še sploh živiš z vakuumom v buči. Pa to ne moreš verjet kaki reta.rdiranci nam odžirajo zrak.

Sej res, le kako motorji delajo v vesolju če ni kisika za gorenje???
Pre.kleti de.bil zarukan. Le kako ti še sploh živiš z vakuumom v buči. Pa to ne moreš verjet kaki reta.rdiranci nam odžirajo zrak.
[/quote]

Glej, ne se sekirat. Retard ni sposoben poiskati sheme raketnega motorja, kaj cmo. Osnove fizike je prespal, vec kot OS pa ni naredil.

Sej res, le kako motorji delajo v vesolju če ni kisika za gorenje???
Pre.kleti de.bil zarukan. Le kako ti še sploh živiš z vakuumom v buči. Pa to ne moreš verjet kaki reta.rdiranci nam odžirajo zrak.
[/quote]
Blesavo multinično prizadeto, saj ni spraševal za kisik.
😀


Blesavo multinično prizadeto, saj ni spraševal za kisik.
😀
[/quote]

Pusti. manipulator bo vedno slepo preskočil bistvo in napeljeval na neko drugo točko, da bi zakrival prvo.

Pusti. manipulator bo vedno slepo preskočil bistvo in napeljeval na neko drugo točko, da bi zakrival prvo.
[/quote]

Za razliko od vaju dveh bebcev imam jest tud faks narejen ampak pustimo to zdej. Zdej je važno, da vama jest razložim kakšna idi.ota sta in vama na otroški način razložim kako rakete in sonde “letijo” po vesolju. Driskica Darko se je spraševal od česa se odrivajo odrivni motorji v vakuumu? Če je vakuum potem tudi kisika ni prisotnega, je tako? Kisik je potreben pri gorenju, je tako? Zdej pa tisto kar vaju bo presenetilo. Raketa nosi kisik s sabo v vesolje, da motorji delajo in pride do reakcije gorenja kjer nato plini pod velikim pritiskom izhajajo skozi izpušne šobe in tako poženejo raketo naprej. Tukaj gre za princip 3. Newtonovega zakona, ki pravi: Če prvo telo deluje na drugo telo s silo, deluje to na prvo z enako veliko, a nasprotno usmerjeno silo (akcija reakcija). Seveda je pa treba v šolo hodit pa razumet kaj ti učitelji fizike razlagajo. Ti očitno imaš zelo velike težave s fiziko in matematiko, kar si že dokazal. Že veš zakaj se s Triglava vidi 191km daleč?
Si kdaj kot otrok napihnil balon in ga nato spustil? Poskusi in boš videl kako balon odleti po principu izpuha skozi šobo. Vama je zdaj bolj jasno? Raketa v vakuumu ne rabi ničesar, da se odriva. Rabi samo gorivo, ki hitro izgoreva. Pa, da še dodam. Raketni motorji so lahko tudi ionski, ki za delovanje uporablja plin ksenon. Ampak o tem vama ne bom razlagal, ker za vaju tepca je še delovanje navadnega motorja očitno španska vas.

Za razliko od vaju dveh bebcev imam jest tud faks narejen ampak pustimo to zdej. Zdej je važno, da vama jest razložim kakšna idi.ota sta in vama na otroški način razložim kako rakete in sonde “letijo” po vesolju. Driskica Darko se je spraševal od česa se odrivajo odrivni motorji v vakuumu? Če je vakuum potem tudi kisika ni prisotnega, je tako? Kisik je potreben pri gorenju, je tako? Zdej pa tisto kar vaju bo presenetilo. Raketa nosi kisik s sabo v vesolje, da motorji delajo in pride do reakcije gorenja kjer nato plini pod velikim pritiskom izhajajo skozi izpušne šobe in tako poženejo raketo naprej. Tukaj gre za princip 3. Newtonovega zakona, ki pravi: Če prvo telo deluje na drugo telo s silo, deluje to na prvo z enako veliko, a nasprotno usmerjeno silo (akcija reakcija). Seveda je pa treba v šolo hodit pa razumet kaj ti učitelji fizike razlagajo. Ti očitno imaš zelo velike težave s fiziko in matematiko, kar si že dokazal. Že veš zakaj se s Triglava vidi 191km daleč?
Si kdaj kot otrok napihnil balon in ga nato spustil? Poskusi in boš videl kako balon odleti po principu izpuha skozi šobo. Vama je zdaj bolj jasno? Raketa v vakuumu ne rabi ničesar, da se odriva. Rabi samo gorivo, ki hitro izgoreva. Pa, da še dodam. Raketni motorji so lahko tudi ionski, ki za delovanje uporablja plin ksenon. Ampak o tem vama ne bom razlagal, ker za vaju tepca je še delovanje navadnega motorja očitno španska vas.
[/quote]

Verovalec ni panike.
Si videl raketo na videu kako visoka je in vse tisto če poenostaviva je gorivo. Vse to se porabi v večji meri zato, da naj bi zapustilo imelo dovolj vzgona za zapustitev zemljske atmosfere. Kasneje se ti moduli, ki to vsebujejo po porabi odklopijo. Kako in kaj pa imajo po tvoje potem še za gorivo, če so vse porabili za odhajanje. zdaj če se gleda denimo Luno kot planet,kjer naj bi pristali v preteklosti. So jim na bencinski črpalki na luni vse nafilali ponovno, da se lahko vračajo?
Pa pustiva to zaenkrat, saj še vedno nisi argumentiral prvega vprašanja Van Allenovih pasov smrtonosne radiacije za katero je npr Nasa ” dejala”, da morajo najprej ta problem rešiti.

Elvis Duspara, človek, ki je napisal knjigo zemaljski krug v knjigi lepo odkriva določene podatke zbrane iz dejstev, ki so jih tako zvane vesoljske agencije same navedle in niso izmišljene.
Ena zadeva gre namreč nekako tako. Ko so astronavta vprašali, kako je to mogoče, da se je vrnil na zemljo po potovanju v vesolju živ in zdrav in kako so rešili problem z Van Allenovimi pasovi (nepremostljivo bariero katero po znanih podatkih ne more preiti niti najhitrejši elektron) je astronavt na to odgovoril, da takrat pač še niso odkrili teh pasov radiacije. Kar pomeni za lajke, in malo poenostavljeno za razumevanje ter nek približek bilo, kot da bi kdo stopil v žarečo peč, ogenj ter izstopil popolnoma neopečen, ker pač mu še nihče ni prej povedal, da se v ognju lahko spečeš.

Toliko zaenkrat o nebulozah, ti s faksom. Verjetno si faks iz tega področja pridobil hm…
raje se ne hvali s tem, da maš faks, ker višje letaš brez kril nižje lahko padeš.

Pa še nekaj, sam ne trdim ne eno ne drugo tezo o čem kar se dogaja ali verovanjih, le zanima me kako zadeve delujejo in poslušam večkrat obe strani, tako tisto, ki govori kako letajo po vesolju kot tisto, ki pravijo da še zemljo ne morejo zapustiti na take načine kot se to prikazuje.

Zato se od trditev bilo katerih iz te sfere distanciram in ne izdajam svojega pogleda na to, razen v nekaterih razmišljanjih in vprašanjih ali nekih argumentih, ki so jih morda tudi drugi navedli.

Sej res, le kako motorji delajo v vesolju če ni kisika za gorenje???
Pre.kleti de.bil zarukan. Le kako ti še sploh živiš z vakuumom v buči. Pa to ne moreš verjet kaki reta.rdiranci nam odžirajo zrak.
[/quote]
To dvoje nima direkt veze. Newton, pa akcija- reakcija, pa te stvari. Če se že delaš norca iz njega…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Verovalec ni panike.
Si videl raketo na videu kako visoka je in vse tisto če poenostaviva je gorivo. Vse to se porabi v večji meri zato, da naj bi zapustilo imelo dovolj vzgona za zapustitev zemljske atmosfere. Kasneje se ti moduli, ki to vsebujejo po porabi odklopijo. Kako in kaj pa imajo po tvoje potem še za gorivo, če so vse porabili za odhajanje. zdaj če se gleda denimo Luno kot planet,kjer naj bi pristali v preteklosti. So jim na bencinski črpalki na luni vse nafilali ponovno, da se lahko vračajo?
Pa pustiva to zaenkrat, saj še vedno nisi argumentiral prvega vprašanja Van Allenovih pasov smrtonosne radiacije za katero je npr Nasa ” dejala”, da morajo najprej ta problem rešiti.

Elvis Duspara, človek, ki je napisal knjigo zemaljski krug v knjigi lepo odkriva določene podatke zbrane iz dejstev, ki so jih tako zvane vesoljske agencije same navedle in niso izmišljene.
Ena zadeva gre namreč nekako tako. Ko so astronavta vprašali, kako je to mogoče, da se je vrnil na zemljo po potovanju v vesolju živ in zdrav in kako so rešili problem z Van Allenovimi pasovi (nepremostljivo bariero katero po znanih podatkih ne more preiti niti najhitrejši elektron) je astronavt na to odgovoril, da takrat pač še niso odkrili teh pasov radiacije. Kar pomeni za lajke, in malo poenostavljeno za razumevanje ter nek približek bilo, kot da bi kdo stopil v žarečo peč, ogenj ter izstopil popolnoma neopečen, ker pač mu še nihče ni prej povedal, da se v ognju lahko spečeš.

Toliko zaenkrat o nebulozah, ti s faksom. Verjetno si faks iz tega področja pridobil hm…
raje se ne hvali s tem, da maš faks, ker višje letaš brez kril nižje lahko padeš.
[/quote]
Ja na Luni ima Petrol svojo črpalko in tam natankajo Space Shutlle, da se vrne nazaj. Piz.da si ti res ena kret.enčina zarukana.
Na bumbar video pa si poglej kako se poleti v vesolje in kako pridejo nazaj.

Vaš link

Elvis Duspara zmešan bosanec, ki trdi, da je svet ustvaril bog, ti pa res najdeš kredibilne ljudi.
Van Allenovi pasovi so bili odkriti leta 1958, polet na Luno je bil pa 1969. Torej so imeli inženirji in znanstveniki 11 let časa, da zaščitijo astronavte. A bosanac Elvis pa pravi, da je astronavt reku, da še niso odkrili teh pasov? Dej, pejt v vrtec te zgodbica prodajat. Govoriš kako imamo mi oprane glave, ker verjamemo kar piše v medijih, ti pa kot kompetentne navajaš neke norce, ki ga lahko na laži dobi vsak ki pogugla o Van Allenovih pasovih. Driskica, spet si dokazu kaki be.dak si.
Tule imaš pa še razlago o tvojih pasovih in astronavtih.

Vaš link


To dvoje nima direkt veze. Newton, pa akcija- reakcija, pa te stvari. Če se že delaš norca iz njega…
[/quote]

Kaj nima direkt veze? Po kerem zakonu pa potem raketa leti naprej?


Ja na Luni ima Petrol svojo črpalko in tam natankajo Space Shutlle, da se vrne nazaj. Piz.da si ti res ena kret.enčina zarukana.
Na bumbar video pa si poglej kako se poleti v vesolje in kako pridejo nazaj.

Vaš link

Elvis Duspara zmešan bosanec, ki trdi, da je svet ustvaril bog, ti pa res najdeš kredibilne ljudi.
Van Allenovi pasovi so bili odkriti leta 1958, polet na Luno je bil pa 1969. Torej so imeli inženirji in znanstveniki 11 let časa, da zaščitijo astronavte. A bosanac Elvis pa pravi, da je astronavt reku, da še niso odkrili teh pasov? Dej, pejt v vrtec te zgodbica prodajat. Govoriš kako imamo mi oprane glave, ker verjamemo kar piše v medijih, ti pa kot kompetentne navajaš neke norce, ki ga lahko na laži dobi vsak ki pogugla o Van Allenovih pasovih. Driskica, spet si dokazu kaki be.dak si.
Tule imaš pa še razlago o tvojih pasovih in astronavtih.

Vaš link
[/quote]

Teliček, astronavt naj bi dejal, da njemu nihče ni povedal zato, če smo bolj konkretni. Zato sem tam tudi dejal, da nekako tako je dejal, ker se nisem v podrobnosti vtikal. Kako butara pa so rešili jim takrat to zadevo če še danes ropotajo da je niso?
A si teliček? A veš kaj se zgodi z roboti, ki jih pošljejo da preverijo radiacijo v Fokušimi in kako hitro crknejo? Pa posebej za to početi so izdelani. Pasovi omenjene radiacije pa naj bi bili še mnogokrat hujši in ti teliček bi šel čez njih tistega davnega leta hm.. A to si slišal, da Nasa pravi, ko so jih vprašali zakaj ne gredo na Luno pa so dejali da so izgubili tehnologijo?

Elvis Duspara v knjigi navaja njihove besede, njihove linke in povezave itd ter ne svoje. Vzel si si pet minut za vse skupaj pa vse veš. Ne seri klamf.

Gledaš novinarko kako iz studia v ljubljani kao v živo govori z nekim novinarjem na terenu v malo bolj oddaljenem kraju pa ima zakasnitev v pogovoru tista “butara” kar prevohej sam pa katera je to se je pa kar brez zakasnitve pogovarjala z “luno” in oddaljenim vesoljem.

Se mi sploh ne da resno debatirati s teboj, prvič si že tako gnoj zame in veš sam zakaj drugič pa …… raj ne rečem kaj.

Še to a raketo si že vidu in vzlet, kjer kaže kamera gor kako se približuje oblakom, gre čeznje, naprej proti vesolju in tako da ga doseže. ne vem, malo čudno glede na vse kamere, ki jih imajo, kako vidiš ko vzleti, potem kamera na raketi dol kaže perspektivo, na stran gor panikoli, kot da bi še ena butara med tisoči poleti in izstrelitvami pozabila vedno usmeriti kamero eno navzgor hmm……………………………. kaaaaaaaaaaaaaaj a si vidu ker posnetek. Zakaj pa ni enega posnetka da ni kompozit, animacija itd kompletne Antarktike itd.?

Tudi Dr. Terzin verjame v Boga in kaj ima to veze s tisim, kar ve in zna? Zate je očitno vsak debil, če verjame, da je Bog ustvaril svet sm ti si pameten. Fuj gniloba si, ker če bi bilo kaj take vere v tebi ne bi bil do mene tak kot si bil. smrad jedan

Pa še nekaj teliček lej slikco.

Si se kdaj tele… vprašalo, zakaj se reče vesoljsko plovilo, vesoljska ladja pa ves čas ti v filmih nabijajo to? Ti nabijaš od letenja, kakšno letenje? Leti se po zraku, plove se pa kje po čemu. Si se kdaj teliček vprašalo seveda ne in da nekaj ni tebi čisto jasno pa mnogim drugim tudi ne.

Slovenščina fajn pove (Ves-olje). Torej ali se naj tam leti ali plove? hm… zanimive ne povedane zadeve.
Ker sami so poimenovali da imajo plovila, ladje in ne neke leteče zadeve al kako, le kaj je za tem, da so jih tako poimenovali.

A si hotu vedet od česa se v vesolju odriva raketa? Si, in sem ti razložil + video dodal, da si slikice pogledaš, ker ti bebec očitno ne razumeš drugače kot da ti človek vse nariše.

A si hotu vedet kako so prišli mimo Van Allenovih pasov? Si, in sem ti tudi razložil kdaj so bili odkriti, kdaj so šli na Luno + video imaš kjer ti je spet s slikcami razloženo kako so zmanjšali vpliv radiacije na astronacte in koliko radiacije so dejansko tekom leta tja in nazaj prejeli.

Kaj bi zdej še rad od mene? Odgovoril sem ti na oba vprašanja ti pa zdej glumiš idi.ota in zapenjaš ob terminologijo. Pa neki besede obračaš kaj je vesoljsko plovilo in kaj ladja in take bedarije. Pa koji ku.rac ima veze če rečemo vesoljska ladja ali plovilo ali raketa pa kje se plove ali leti???? Razlagal sem ti o principu delovanja ne o poimenovanju in razčlenjevanju besed in terminologije.

Elvis, ki zagovarja teorijo ploščate zemlje in da je bog ustvaril zemljo tako kot je opisano v svetem pismu pač ne more biti kompetenten človek. Kot, da bi te Grimm učil zgodovino, njegove pravljice so pa učbeniki. Če čez teleskop plogedaš v vesolje, vidiš okrogle planete, okroglo luno, okroglo sonce, vse je okroglo samo Zemlja je ploščata. Ajaaaa, neeee tudi drugi objekti v vesolju so ploščati ampak so ravno pod pravim kotom obrnjeni proti zemlji, da jih mi vidimo kot popolen krog, kajne? Pa če je Zemlja ploščata kako to, da potem vsi na Zemlji istočasno ne vidimo sonce? Zakaj je pri nas dan, v Avstraliji pa noč? Kako je to možno če smo pa vsi na istem ploščatem krožniku? Po tvojem verjetno Elvis na 12 ur nad Avstralijo svojo rjuho razgrne, da imajo temo, kaj ? Samo res, kakšno robo ti to kadiš, da si tako prizadet???

Ja in zame je vsak DEBIL, ki verjame, da je bog ustvaril svet. Če bi bog res obstajal bi take praznoglavce in človeške parazite kot si ti že zdavnaj zbrisal z Zemlje dol. Ker tako popolnem in vsemogočnem bitju pač mnda ni v interesu, da se na zemlji dogaja kaos, nesreče, kriminal, itd,…..

A si hotu vedet od česa se v vesolju odriva raketa? Si, in sem ti razložil + video dodal, da si slikice pogledaš, ker ti bebec očitno ne razumeš drugače kot da ti človek vse nariše.

A si hotu vedet kako so prišli mimo Van Allenovih pasov? Si, in sem ti tudi razložil kdaj so bili odkriti, kdaj so šli na Luno + video imaš kjer ti je spet s slikcami razloženo kako so zmanjšali vpliv radiacije na astronacte in koliko radiacije so dejansko tekom leta tja in nazaj prejeli.

Kaj bi zdej še rad od mene? Odgovoril sem ti na oba vprašanja ti pa zdej glumiš idi.ota in zapenjaš ob terminologijo. Pa neki besede obračaš kaj je vesoljsko plovilo in kaj ladja in take bedarije. Pa koji ku.rac ima veze če rečemo vesoljska ladja ali plovilo ali raketa pa kje se plove ali leti???? Razlagal sem ti o principu delovanja ne o poimenovanju in razčlenjevanju besed in terminologije.

Elvis, ki zagovarja teorijo ploščate zemlje in da je bog ustvaril zemljo tako kot je opisano v svetem pismu pač ne more biti kompetenten človek. Kot, da bi te Grimm učil zgodovino, njegove pravljice so pa učbeniki. Če čez teleskop plogedaš v vesolje, vidiš okrogle planete, okroglo luno, okroglo sonce, vse je okroglo samo Zemlja je ploščata. Ajaaaa, neeee tudi drugi objekti v vesolju so ploščati ampak so ravno pod pravim kotom obrnjeni proti zemlji, da jih mi vidimo kot popolen krog, kajne? Pa če je Zemlja ploščata kako to, da potem vsi na Zemlji istočasno ne vidimo sonce? Zakaj je pri nas dan, v Avstraliji pa noč? Kako je to možno če smo pa vsi na istem ploščatem krožniku? Po tvojem verjetno Elvis na 12 ur nad Avstralijo svojo rjuho razgrne, da imajo temo, kaj ? Samo res, kakšno robo ti to kadiš, da si tako prizadet???

Ja in zame je vsak DEBIL, ki verjame, da je bog ustvaril svet. Če bi bog res obstajal bi take praznoglavce in človeške parazite kot si ti že zdavnaj zbrisal z Zemlje dol. Ker tako popolnem in vsemogočnem bitju pač mnda ni v interesu, da se na zemlji dogaja kaos, nesreče, kriminal, itd,…..
[/quote]

Ne vidiš okroglo. Tudi luno ne vidiš okroglo tudi sonce ne vidiš okroglo. kako luno lahko vidiš okroglo če isto stran gledaš ves čas? Izgleda ti kot okroglo kar še ne pomeni da je. Ampak se o tem sploh ne mislim prerekati s teboj. Dejstvo je da verjameš vse kot bedak. Verjemi kar češ. Še vedno je pa toliko nejasnosti in vprašanj ter nebuloz da nima smisla sploh razpravljati, ker meni okrogla zemlja al pa ravna ni bistvo. Bistvo je da se v mnogih zadevah kaže da nategujejo na dolgo in široko. Ti ki se imaš za ateista nevernika glede Boga pa po drugi strani vse verjameš tisti pričam,ki jih Nasa nabija pa se kaže da si zelo velik vernik ampak pač ne v Boga.

Holywood ti je Bog.

A si hotu vedet od česa se v vesolju odriva raketa? Si, in sem ti razložil + video dodal, da si slikice pogledaš, ker ti bebec očitno ne razumeš drugače kot da ti človek vse nariše.

A si hotu vedet kako so prišli mimo Van Allenovih pasov? Si, in sem ti tudi razložil kdaj so bili odkriti, kdaj so šli na Luno + video imaš kjer ti je spet s slikcami razloženo kako so zmanjšali vpliv radiacije na astronacte in koliko radiacije so dejansko tekom leta tja in nazaj prejeli.

Kaj bi zdej še rad od mene? Odgovoril sem ti na oba vprašanja ti pa zdej glumiš idi.ota in zapenjaš ob terminologijo. Pa neki besede obračaš kaj je vesoljsko plovilo in kaj ladja in take bedarije. Pa koji ku.rac ima veze če rečemo vesoljska ladja ali plovilo ali raketa pa kje se plove ali leti???? Razlagal sem ti o principu delovanja ne o poimenovanju in razčlenjevanju besed in terminologije.

Elvis, ki zagovarja teorijo ploščate zemlje in da je bog ustvaril zemljo tako kot je opisano v svetem pismu pač ne more biti kompetenten človek. Kot, da bi te Grimm učil zgodovino, njegove pravljice so pa učbeniki. Če čez teleskop plogedaš v vesolje, vidiš okrogle planete, okroglo luno, okroglo sonce, vse je okroglo samo Zemlja je ploščata. Ajaaaa, neeee tudi drugi objekti v vesolju so ploščati ampak so ravno pod pravim kotom obrnjeni proti zemlji, da jih mi vidimo kot popolen krog, kajne? Pa če je Zemlja ploščata kako to, da potem vsi na Zemlji istočasno ne vidimo sonce? Zakaj je pri nas dan, v Avstraliji pa noč? Kako je to možno če smo pa vsi na istem ploščatem krožniku? Po tvojem verjetno Elvis na 12 ur nad Avstralijo svojo rjuho razgrne, da imajo temo, kaj ? Samo res, kakšno robo ti to kadiš, da si tako prizadet???

Ja in zame je vsak DEBIL, ki verjame, da je bog ustvaril svet. Če bi bog res obstajal bi take praznoglavce in človeške parazite kot si ti že zdavnaj zbrisal z Zemlje dol. Ker tako popolnem in vsemogočnem bitju pač mnda ni v interesu, da se na zemlji dogaja kaos, nesreče, kriminal, itd,…..
[/quote]

to je tko kot ludo, če bi njune možgane montitali v ptičja telesa bi leteli vzvratno in delali vič vič vič…
itak verjetno v življenju še nista pogledala ne skozi mikroskop ne skozi teleskop….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Ne vidiš okroglo. Tudi luno ne vidiš okroglo tudi sonce ne vidiš okroglo. kako luno lahko vidiš okroglo če isto stran gledaš ves čas? Izgleda ti kot okroglo kar še ne pomeni da je. Ampak se o tem sploh ne mislim prerekati s teboj. Dejstvo je da verjameš vse kot bedak. Verjemi kar češ. Še vedno je pa toliko nejasnosti in vprašanj ter nebuloz da nima smisla sploh razpravljati, ker meni okrogla zemlja al pa ravna ni bistvo. Bistvo je da se v mnogih zadevah kaže da nategujejo na dolgo in široko. Ti ki se imaš za ateista nevernika glede Boga pa po drugi strani vse verjameš tisti pričam,ki jih Nasa nabija pa se kaže da si zelo velik vernik ampak pač ne v Boga.

Holywood ti je Bog.
[/quote]

Prav imaš, Luna res ni okrogla. Se ti opravičujem, ker ti nisem verjel. Sem našel sliko Lune.

[img]https://i.postimg.cc/SKw2ttmf/luna.png[/img]

Za tebe je tko vsaka uradna zadeva nateg. Od bolezni, znanosti, zakonov, gospodarstva,…. vse je nateg. Pametni so pa LudiD, Elvis Duspara pa župniki. Svaka ti čast, da ti je ratalo preživet do 40 leta.

New Report

Close