Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus 13. Primer korone

13. Primer korone

V slo je 13. Primer okužbe, pa nikjer objave, razen svet24 in primor. novice.

Mislim, da je obseg okužbe veliko večji. Tako blizu Italije smo, toliko medsebojnega sodelovanja z njimi. In toliko Kitajcev je v neposredni bližini meje.
Sedaj pa to. Mene je strahotno strah.

Mene tudi.
Poznam ljudi, ki jih ‘viroza’ muči že skoraj 3 tedne. Ne gre in ne gre na bolje.
So čisto švoh.
Zdaj se počasi pobirajo, ampak bodo potrebovali vsaj mesec ali več, da pridejo k sebi.
In če prav razumem lahko zboliš večkrat za tem virusom.
Bog si ga vedi, kakšne posledice dolgoročno pusti v telesu.
O tem se ni še nihče spraševal.


+ piše!

Vlada v odhajanju nas hoče zgleda še iztrebiti, preden odleti. Šarec zaenkrat ne vidi potrebe po zapiranju šol, niti v Metliki.
https://www.24ur.com/novice/slovenija/koronavirus-6.html

Lol Šarca ni že kar nekaj časa. Eni ste pa res prismojeni

V Italiji so imeli 21. februarja potrjen 1 primer! Pa jih poglejte zdaj, 16 dni kasneje.

Danes je gotovo vsaj še deset novih primerov, ampak je vikend in ne utegnejo objavljati. Ko vsi pridejo s Šmarnih gor in drugih hribov, bo menda zvečer neka izjava podana.

Mogoče bo št. 13 srečna? V smislu, da se bo tu ustavilo obolevanje. Upati je treba.

Je čisto vseeno, ali objavijo ob 12h ali ob 20h. Tistih osem ur ne spremeni ničesar, še najmanj pa dejstva, da se bo virus hitro širil.

Torej ce izracuni drzijo lahkopricakujemo prvo smrtno zrtev pri stevilki 36 okuzenih…in prav je da se navede starost ter prejsnje zdravatvene tezave umrlega…tako boste dobili sirso sliko

Odvisno, kje se virus širi. Če se je razširil na stanovalce doma za starejše, bo procent umrlih pokazal višjo umrljivost kot če se je širil po mladih.
Bolj jasna slika bo šele pri večjem številu.

tukaj je članek
https://www.primorske.si/primorska/istra/koronavirus-prvi-primer-okuzbe-tudi-v-slovenski-is

zaskrbljujoče je to kako nam ves čas poudarjajo, kako zdravniki znajo strokovno presoditi ali je testiranje potrebno… no se vidi, kako znajo… oziroma bolje ne – znajo!

Hmm – upam, da ne bo smrtnega primera pa tudi, da bi vse, ki jih bo zajel virus, v milejsi obliki …

Me pa čudi oz.preseneča, da v nemciji pri tako veliki št.okuzenih, ni zrtev – in me hkrati navdaja z optimizmom, da bo tudi pri nas takp.

Prej sem prebrala na FB, da je danes eden s sumom na koronavirus šel direktno na urgenco izolske bolnišnice. Tako da…

Misliš, da se bo po pravici sporočilo? Bo pripisano kar dosjeju “respiratorna obolenja” – tako, kot je bilo v januarju: 750 hospitaliziranih in 14 umrlih v Sloveniji ( članki v februarju).

Pa ne panicarte. Res ni treba vedet vsake tri minute trenutnega stanja …

Zakaj pa ni šla na testiranje v Švici? Je mogla virus privlečti v Slovenijo? Tudi tisti iz Maribora se je slabo počutil že v Avstriji in ta prvi iz Maroka prav tako. Sicer pa je vseeno, če ga že imam jaz, naj ga še imajo drugi. Moraš biti pa res nor, da poveš, da si sumil, da si okužen že v Švici in se še sam pripelješ v Slovenijo. A na wc tudi ni šla po poti? Take bi mogli pošteno kaznovati!!!!


jih je že 14 – še reševalec iz metlike, ki je bil v stiku z obolelim dohtarjem


je po opisu delovanja – ta oseba ravnala samozaščitno in res spoštljivo in zaščitno do drugih. Bi ti ostala v tujini, kjer nimaš kje biti – tudi zdravstveno zavarovanje in stroški so lahko visoki… ne piši bedarij no.
ravnala je odgovorno – v nasprotju z vsemi ostalimi, ki so hodili na že znana ogrožena območja in potem brez najmanjše odgovornosti delati v zdravstvene ustanove.


tistega mariborčana do avstrijci poslali k nam
ženska pa v švici ni imela zavarovanja in bi bankrotirala, če bi šla tam h dohtarju.

Po naših neuradnih, a zanesljivih informacijah so v Sloveniji potrdili štiri nove primere okužbe s koronavirusom.

A bomo kaj rekli o tem idiotu, ki je šel danes v bolnišnico v Izoli s simptomi korone?

Pizda kaki paničari ste.

Ti ne piši bedarij! Gledala je samo na svojo rit, ne na Slovenijo. Ko je franke dajala v žep, tudi ni mislila na nas. Zdaj smo ji pa dobri, ko je kužna. Sigurno ni delala na črno in sigurno ni bila zavarovana točno do zadnjega delovnega dneva.
Avstrijci pa tistega tipa sigurno ne bi pustili potovati čez celo Avstrijo, če bi vedeli, da je okužen.

New Report

Close