Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 15 let mlajši

15 let mlajši

Imam 55 let in toliko tudi zgledam po videzu. Sicer sem aktivna na vseh področjih verjetno bolj kot kakšna 30letnica, ampak pustimo to. Spoznala sem moškega, ki je 15 let mlajši od mene in se karakterno lepo ujemava. Prvi pomislek, ki mi ne da miru je ta, da je sin samo 7 let mlajši od njega.Drugi pomislek kako bi izgledala kot par, tretji pomislek, da bi se verjetno zraven njega počutila še bolj staro kot sem. Dajte povedat ženske in moški kako gledate na takšno razliko v letih in s kakšnimi občutki se ukvarjate. Moški vaši občutki ob starejši ženski in ženske vaši občutki ob mlajšem moškem.

iskreno stara si 55, tvoj sin je na svojem. Model jih ima 40, tako grozno mlajši ziher ne zgleda. Ti imaš pa še 10let dobrega življenja pred sabo.

Sedaj pa nehaj razmišljati in ga začni uživati!

Ne se z drugimi obremenjevat, važno je, da se vidva dobro razumeta. Takšna starostna razlika je bolj problem, ko je nekdo komaj polnoleten, nekdo pa ima za sabo veliko več življenjskih izkušenj, in lahko pride do neenakosti ter izkoriščanj v zvezi.

Tudi sin ne živi doma in ima svoje življenje, tako da ne vem zakaj se s tem obremenjuješ. Razen, če ko pogledaš tega tipa začneš o sinu razmišljat. Pol raje razčisti pri sebi ene par stvari, preden začneš gledat za mlajšimi…

 

    Daj uživaj in se prepusti trenutku.

Ti sam uzivaj in ne kompliciraj

Verjetno ti sigurno godi, ko je toliko mlajsi. Preden se spuscas v kaksno razmerje z njim, malo preveri kaj je njegov motiv, da se mota okoli tebe, ima ok sluzbo, zivi zase, ni alkoholik, ni tip ki bi se izkoriscal na financno dobro stojeci zenski. Ne bos verjela moskih je se vec, ki bi ziveli na racun starejse zenske. Vzadaj pa po portalih iscejo mlajse. Vidim pri znanki, ampak ona je vsa v rozicah, misloc, da je prava terna, ko ima toliko mlajsega, ne vidi ali noce videt prave slike, zakaj je z njo in kaj ji pocne.

Vprašaj se kakšen 40 letnik bi bil s 55 letnico?

Povedano drugače – motiv. Ter njegovo mentalno stanje. Nekaj ne štima

Odgovor na objavo uporabnika
?, 30.03.2024 ob 09:35

Vprašaj se kakšen 40 letnik bi bil s 55 letnico?

Povedano drugače – motiv. Ter njegovo mentalno stanje. Nekaj ne štima

Ti nisi normalno.

 

Zakaj imaš pomisleke, če bi ti bilo ok, nebi spraševala tu gor.

Vprašaj se kako vpliva nate, ko si z njim se veliko ukvarjaš z vprašanji let… šteje to kakšna oseba je ali se imata rada, kako se vidva počutita skupaj? Vse ostalo je zanemarljivo. Saj veš lahko je istih let ali starejši pa je podn od osebe. Če sta pa nora drug na druzga pol pa itak nima nobene veze.

.https://youtu.be/kSodL4pUc1A?si=Zcwr4-py4MxcI7Qz

Če gre za situiranega in zrelega moškega, ni problem, če je mlajši, čeprav ti iščejo mlajše in ne starejše ženske. V vseh ostalih primerih gre največkrat za motiv – finančno izkoriščanje ženske. Sploh, če pokaže, da mu ni do otrok. Tak enostavno beži od odgovornosti.

Naj povem, da ko sva se spoznala pri eni aktivnosti, sem mislila, da je nekoliko mljaši od mene tam do 5let, ne pa toliko. Skozi druženja sva ugotovila, da imava podobne poglede na življenje, podobne vrednote, karakterno se lepo ujemava, uživava v druženju. Jaz sicer nisem nikoli razmišljala o toliko mlajšem. Sem pa zadnje čase razmišljala o tem, da bom morala dat priložnost kakšnemu mlajšemu, ker me moški moje generacije v aktivnostih ne dohitevajo. Večinoma samo zapečkarji, jaz pa bi še rada toliko videla in uživala v vseh lepotah narave. Ne morem reči, da mu mentalno v glavi kaj ne štima in da se pali na starejše, ker je zame mislil, da sem veliko mlajša. Tudi jaz sem razmišljala o tem, da bi moral okrog loviti kakšne 30letnice, ne pa da bo na koncu končal z eno 55letno. Službo ima urejeno pa tudi če ne bi imel, mene se ne da finančno izkoriščat, niti nimam toliko, da bi me lahko. Zaenkrat še ni nič med nama, ampak me skrbijo njegove iskre v očeh in poželenje, ko me zadnje čase gleda (vidim zaljubljenega moškega) in se bojim, da bi se tudi jaz zanj zagrela.

Za kavs ni bilo nikoli nobenih ovir, če sta oba sklepčna. 🙂 Da pa 40-letnik ni za 55-letno “mamico”, pa mora vsaki pamet kazati, ki ima 3 čiste v glavi.

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 30.03.2024 ob 13:52

Za kavs ni bilo nikoli nobenih ovir, če sta oba sklepčna. 🙂 Da pa 40-letnik ni za 55-letno “mamico”, pa mora vsaki pamet kazati, ki ima 3 čiste v glavi.

Kaj pa obratna situacija ženska takšne starosti pa je za 55 -letnika?

Lahko je govoriti, dokler se ne zgodi.

Če imaš v mislih takšno prepreko potem raje zaključi, predno se zacopaš. Zaenkrat še imaš vpliv na svojo odločitev.

Ah spet naš Matjažko,

A ko imate stari dedci ob sebi 60 let stari in več, 30 letnice ste pa purani s trofejo 😂👌

Boh ne daj pa obratno a ne. Kje pa… hahaha….

 

Odgovor na objavo uporabnika
jao meni, 30.03.2024 ob 12:40

Naj povem, da ko sva se spoznala pri eni aktivnosti, sem mislila, da je nekoliko mljaši od mene tam do 5let, ne pa toliko. Skozi druženja sva ugotovila, da imava podobne poglede na življenje, podobne vrednote, karakterno se lepo ujemava, uživava v druženju. Jaz sicer nisem nikoli razmišljala o toliko mlajšem. Sem pa zadnje čase razmišljala o tem, da bom morala dat priložnost kakšnemu mlajšemu, ker me moški moje generacije v aktivnostih ne dohitevajo. Večinoma samo zapečkarji, jaz pa bi še rada toliko videla in uživala v vseh lepotah narave. Ne morem reči, da mu mentalno v glavi kaj ne štima in da se pali na starejše, ker je zame mislil, da sem veliko mlajša. Tudi jaz sem razmišljala o tem, da bi moral okrog loviti kakšne 30letnice, ne pa da bo na koncu končal z eno 55letno. Službo ima urejeno pa tudi če ne bi imel, mene se ne da finančno izkoriščat, niti nimam toliko, da bi me lahko. Zaenkrat še ni nič med nama, ampak me skrbijo njegove iskre v očeh in poželenje, ko me zadnje čase gleda (vidim zaljubljenega moškega) in se bojim, da bi se tudi jaz zanj zagrela.

Po mnenju nekaterih strokovnjakov zadnjih 10-15 let živimo v post-generacijskem svetu, kjer leta ne določajo več miselnega ustroja v tako veliki meri kot nekoč, ni generacijskih prepadov in naletimo na človeka iz različne starostne skupine, s katerim se lahko pokonektamo. Tko da če sta kompatibilna in ni velikih bioloških razlik, 15 let razlike v letih ne bi smelo biti ovira, da niti probala ne bi. Ker tudi če se na koncu ne bi izšlo, imata lahko nekaj čudovitih let skupaj, veliko ljudi nima te sreče.

“Zaenkrat še ni nič med nama, ampak me skrbijo njegove iskre v očeh in poželenje, ko me zadnje čase gleda (vidim zaljubljenega moškega) in se bojim, da bi se tudi jaz zanj zagrela.”

Kako pa veste, da je do ušes v vas, katere simptome ste opazili?

Mene bi motilo, vedno sem mislila da mora biti moški starejši. Če si njemu v redu, mi je zanimivo, on ima 40 let, moral bi gledati 30+, ne pa eno žensko pri 55. Ali on v redu zgleda, kako to da si našel vrstnice? Imejta vezo, pa boš videla kako bo

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8409, 30.03.2024 ob 15:17

Po mnenju nekaterih strokovnjakov zadnjih 10-15 let živimo v post-generacijskem svetu, kjer leta ne določajo več miselnega ustroja v tako veliki meri kot nekoč, ni generacijskih prepadov in naletimo na človeka iz različne starostne skupine, s katerim se lahko pokonektamo. Tko da če sta kompatibilna in ni velikih bioloških razlik, 15 let razlike v letih ne bi smelo biti ovira, da niti probala ne bi. Ker tudi če se na koncu ne bi izšlo, imata lahko nekaj čudovitih let skupaj, veliko ljudi nima te sreče.

“Zaenkrat še ni nič med nama, ampak me skrbijo njegove iskre v očeh in poželenje, ko me zadnje čase gleda (vidim zaljubljenega moškega) in se bojim, da bi se tudi jaz zanj zagrela.”

Kako pa veste, da je do ušes v vas, katere simptome ste opazili?

Čeprav vprašanje leti na avtorico, v mojem primeri simptomi, se zazre vame s pogledom, ga zlepa ne umakne, kar zre in očke mu sijejo, pogled pa ahh pove več kot tisoč besed, vsa elektrika gre čez mene,samo ko pomislim na te poglede simptomi so se ostali. Pa se mi ne da v detajle…

 

Poznam ene 3 takšne pare, kot bi se trend obrnil, ženske z mlajšimi, zakaj ne če se ujemata.

Sicer pa, kot smo večkrat tu prebrali, tvoji vrstniki omrežujejo 20-letnice. Če bi rade imele moškega, nam, nekoliko starejšim, drugega niti ne preostane kot imeti mlajšega.

Mene bi motilo. Motiv, zakaj bi bil z menoj. On bi rabil 30+, ne pa 55.  praviš da nisi premozna, zakaj bi bil torej s teboj. Ga ne moti povešena koža, gube? Kaj je z njim narobe, je nesamozavesten, da ne najde mlajših od sebe ? Sorry, mene bi zelo motilo, mlajšega ne bi imela razen za seks. To je zelo velika razlika v letih. Eni ti dajo nasvet, uživaj, seveda uživaj , seks zna bit ok.

Odgovor na objavo uporabnika
ŠEEna, 30.03.2024 ob 15:30

Čeprav vprašanje leti na avtorico, v mojem primeri simptomi, se zazre vame s pogledom, ga zlepa ne umakne, kar zre in očke mu sijejo, pogled pa ahh pove več kot tisoč besed, vsa elektrika gre čez mene,samo ko pomislim na te poglede simptomi so se ostali. Pa se mi ne da v detajle…

 

“Čeprav vprašanje leti na avtorico, v mojem primeri simptomi, se zazre vame s pogledom, ga zlepa ne umakne, kar zre in očke mu sijejo, pogled pa ahh pove več kot tisoč besed, vsa elektrika gre čez mene,samo ko pomislim na te poglede simptomi so se ostali. Pa se mi ne da v detajle…”

Škoda ste zadržani in nočete povedat več, zanimivo je iz prve roke brati, kako ženska prepozna, da se je nekdo zacopal vanjo in kako se stopnjuje flirtanje.

Ampak ja, če pogled pove več kot tisoč besed, je to to, oči tega ne znajo skriti, in če so še iskre in elektrika zraven, ni nobenega dvoma, tip je do ušes.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8409, 30.03.2024 ob 15:48

“Čeprav vprašanje leti na avtorico, v mojem primeri simptomi, se zazre vame s pogledom, ga zlepa ne umakne, kar zre in očke mu sijejo, pogled pa ahh pove več kot tisoč besed, vsa elektrika gre čez mene,samo ko pomislim na te poglede simptomi so se ostali. Pa se mi ne da v detajle…”

Škoda ste zadržani in nočete povedat več, zanimivo je iz prve roke brati, kako ženska prepozna, da se je nekdo zacopal vanjo in kako se stopnjuje flirtanje.

Ampak ja, če pogled pove več kot tisoč besed, je to to, oči tega ne znajo skriti, in če so še iskre in elektrika zraven, ni nobenega dvoma, tip je do ušes.

No bom pa še nekaj napisala, kar opažam pri obeh.

Poleg pogleda v katerem se izgubiš, močne kemije, je tu še nasmeh avtomatsko se nama razleže, samo ko se spogledava, njegova drža.. Občutek imam, da mu lahko vse zaupam. Njegova bližina me navdaja z mirom, z njim bi se lahko pogovarjala o vsem. Vse kar počne me zanima. Je pozoren, skrben. Z zanimanjem posluša o mojem otroku. Včasih preleti kakšen poklon, spretno kamufliran, da me ne pusti čisto ravnodušne. Zanj bi naredila marsikaj oz. nič mi ni problem. Pozitivno vplivava na okolico, kjer bova skupaj bo energija pokala in bo dobra volja. Jaz ga pogrešam precej.In se in še.

To sem opazila jaz, no saj lahko da se motim o njegovih občutkih do mene, ker seveda nisva spregovorila o tem.

Ampak tudi takšna zgodba nima srečnega konca, če se zgodi prepozno in času ki ni primeren in je vse komplicirano🙄 če bi bilo pa nekaj let nazaj, o ja..

 

Odgovor na objavo uporabnika
Aghhgne, 30.03.2024 ob 15:43

Mene bi motilo. Motiv, zakaj bi bil z menoj. On bi rabil 30+, ne pa 55.  praviš da nisi premozna, zakaj bi bil torej s teboj. Ga ne moti povešena koža, gube? Kaj je z njim narobe, je nesamozavesten, da ne najde mlajših od sebe ? Sorry, mene bi zelo motilo, mlajšega ne bi imela razen za seks. To je zelo velika razlika v letih. Eni ti dajo nasvet, uživaj, seveda uživaj , seks zna bit ok.

Pri meni je sicer obratno in me njegova povešena koža in gube čisto nič ne motijo. Prej je tisto, ko vidim, da je njemu neprijetno, pa ga vseeno želim šlatati vsepovsod. Tako pa ni cel povešen, napet na vseh pravih mestih in me niti malo ne moti.

Jaz si tudi nisem mislila, da bom kdaj s toliko stareješim, niti s toliko mlajšim. A če čutiš nekaj posebnega z njim, kar ne z ostalimi, leta zares niso ovira.

Pač avtorica jaz ne vem zakaj se še držiš nazaj, verjetno ti njega gledaš prav tako sladko in zaljubljeno. Počasi in pogumno, vso srečo!

Daj mi povej, bo tvoja češpa zdržala 40 letnika ?

$0 letniki še vedno sexajo, tvoja pa je najbrž že suha, si v meni , imaš vse tiste težave, boš zmogla slediti ?

New Report

Close