Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 15 let mlajši

15 let mlajši

Odgovor na objavo uporabnika
Zakaj ne, 30.03.2024 ob 16:35

Odgovor na objavo uporabnika
Aghhgne, 30.03.2024 ob 15:43

Mene bi motilo. Motiv, zakaj bi bil z menoj. On bi rabil 30+, ne pa 55.  praviš da nisi premozna, zakaj bi bil torej s teboj. Ga ne moti povešena koža, gube? Kaj je z njim narobe, je nesamozavesten, da ne najde mlajših od sebe ? Sorry, mene bi zelo motilo, mlajšega ne bi imela razen za seks. To je zelo velika razlika v letih. Eni ti dajo nasvet, uživaj, seveda uživaj , seks zna bit ok.

Pri meni je sicer obratno in me njegova povešena koža in gube čisto nič ne motijo. Prej je tisto, ko vidim, da je njemu neprijetno, pa ga vseeno želim šlatati vsepovsod. Tako pa ni cel povešen, napet na vseh pravih mestih in me niti malo ne moti.

Jaz si tudi nisem mislila, da bom kdaj s toliko stareješim, niti s toliko mlajšim. A če čutiš nekaj posebnega z njim, kar ne z ostalimi, leta zares niso ovira.

Pač avtorica jaz ne vem zakaj se še držiš nazaj, verjetno ti njega gledaš prav tako sladko in zaljubljeno. Počasi in pogumno, vso srečo!

Ne delaj si utvar.

Odgovor na objavo uporabnika
ŠEEna, 30.03.2024 ob 16:17

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8409, 30.03.2024 ob 15:48

Odgovor na objavo uporabnika
ŠEEna, 30.03.2024 ob 15:30

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8409, 30.03.2024 ob 15:17

Odgovor na objavo uporabnika
jao meni, 30.03.2024 ob 12:40

Naj povem, da ko sva se spoznala pri eni aktivnosti, sem mislila, da je nekoliko mljaši od mene tam do 5let, ne pa toliko. Skozi druženja sva ugotovila, da imava podobne poglede na življenje, podobne vrednote, karakterno se lepo ujemava, uživava v druženju. Jaz sicer nisem nikoli razmišljala o toliko mlajšem. Sem pa zadnje čase razmišljala o tem, da bom morala dat priložnost kakšnemu mlajšemu, ker me moški moje generacije v aktivnostih ne dohitevajo. Večinoma samo zapečkarji, jaz pa bi še rada toliko videla in uživala v vseh lepotah narave. Ne morem reči, da mu mentalno v glavi kaj ne štima in da se pali na starejše, ker je zame mislil, da sem veliko mlajša. Tudi jaz sem razmišljala o tem, da bi moral okrog loviti kakšne 30letnice, ne pa da bo na koncu končal z eno 55letno. Službo ima urejeno pa tudi če ne bi imel, mene se ne da finančno izkoriščat, niti nimam toliko, da bi me lahko. Zaenkrat še ni nič med nama, ampak me skrbijo njegove iskre v očeh in poželenje, ko me zadnje čase gleda (vidim zaljubljenega moškega) in se bojim, da bi se tudi jaz zanj zagrela.

Po mnenju nekaterih strokovnjakov zadnjih 10-15 let živimo v post-generacijskem svetu, kjer leta ne določajo več miselnega ustroja v tako veliki meri kot nekoč, ni generacijskih prepadov in naletimo na človeka iz različne starostne skupine, s katerim se lahko pokonektamo. Tko da če sta kompatibilna in ni velikih bioloških razlik, 15 let razlike v letih ne bi smelo biti ovira, da niti probala ne bi. Ker tudi če se na koncu ne bi izšlo, imata lahko nekaj čudovitih let skupaj, veliko ljudi nima te sreče.

“Zaenkrat še ni nič med nama, ampak me skrbijo njegove iskre v očeh in poželenje, ko me zadnje čase gleda (vidim zaljubljenega moškega) in se bojim, da bi se tudi jaz zanj zagrela.”

Kako pa veste, da je do ušes v vas, katere simptome ste opazili?

Čeprav vprašanje leti na avtorico, v mojem primeri simptomi, se zazre vame s pogledom, ga zlepa ne umakne, kar zre in očke mu sijejo, pogled pa ahh pove več kot tisoč besed, vsa elektrika gre čez mene,samo ko pomislim na te poglede simptomi so se ostali. Pa se mi ne da v detajle…

 

“Čeprav vprašanje leti na avtorico, v mojem primeri simptomi, se zazre vame s pogledom, ga zlepa ne umakne, kar zre in očke mu sijejo, pogled pa ahh pove več kot tisoč besed, vsa elektrika gre čez mene,samo ko pomislim na te poglede simptomi so se ostali. Pa se mi ne da v detajle…”

Škoda ste zadržani in nočete povedat več, zanimivo je iz prve roke brati, kako ženska prepozna, da se je nekdo zacopal vanjo in kako se stopnjuje flirtanje.

Ampak ja, če pogled pove več kot tisoč besed, je to to, oči tega ne znajo skriti, in če so še iskre in elektrika zraven, ni nobenega dvoma, tip je do ušes.

No bom pa še nekaj napisala, kar opažam pri obeh.

Poleg pogleda v katerem se izgubiš, močne kemije, je tu še nasmeh avtomatsko se nama razleže, samo ko se spogledava, njegova drža.. Občutek imam, da mu lahko vse zaupam. Njegova bližina me navdaja z mirom, z njim bi se lahko pogovarjala o vsem. Vse kar počne me zanima. Je pozoren, skrben. Z zanimanjem posluša o mojem otroku. Včasih preleti kakšen poklon, spretno kamufliran, da me ne pusti čisto ravnodušne. Zanj bi naredila marsikaj oz. nič mi ni problem. Pozitivno vplivava na okolico, kjer bova skupaj bo energija pokala in bo dobra volja. Jaz ga pogrešam precej.In se in še.

To sem opazila jaz, no saj lahko da se motim o njegovih občutkih do mene, ker seveda nisva spregovorila o tem.

Ampak tudi takšna zgodba nima srečnega konca, če se zgodi prepozno in času ki ni primeren in je vse komplicirano🙄 če bi bilo pa nekaj let nazaj, o ja..

 

Jasno, da nista govorila o čustvih, saj flirtata, ni treba še risat stvari, unih 0.1% negotovosti samo še bolj vznemirljivo dela vse skupaj.

Ampak da se tako zelo pokonektata, potem je pa “komplicirano”, a ni to škoda, ne zgodi se vsak dan taka kemija.

Kaj bi se moralo pa zgodit, da bi se kompliciranost odpletla?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8409, 30.03.2024 ob 16:46

Jasno, da nista govorila o čustvih, saj flirtata, ni treba še risat stvari, unih 0.1% negotovosti samo še bolj vznemirljivo dela vse skupaj.

Ampak da se tako zelo pokonektata, potem je pa “komplicirano”, a ni to škoda, ne zgodi se vsak dan taka kemija.

Kaj bi se moralo pa zgodit, da bi se kompliciranost odpletla?

 

Jz bi morala razdret svoj zakon.

 

Ma daj no, ok, recimo da sta si vsec, njega mogoče zanima kako je s starejšo, dolgoročno pa ne vem če ima prihodnost. Dajta se dol, zacnita pa bosta videla. 15 let je zelo veliko , če bi bilo obratno, bi bilo lažje.  če je res prava ljubezen, se vse premaga. problem je da je danes zelo malo prave ljubezni. Vse je na imidzu. Pa tudi ti si že v meni, 55 let imaš, čez 5 let ali Max 7 let greš v pokoj.  In bo še 25 let delal. Vedno bolj se boš obremenjevala z izgledom. On  ne vem kako zgleda, ampak domnevam da neki frajer ravno ni. Lahko pa je dober človek.

 

Odgovor na objavo uporabnika
ŠEEna, 30.03.2024 ob 16:50

Jz bi morala razdret svoj zakon.

 

“Jz bi morala razdret svoj zakon.”

Uf, zajebana situacija. Sploh če zakon ni katastrofalno slab, samo čustveno in seksualno prazen, pa še otroci in kredit, včasih je res komplicirano.

Kaj si pa želite, kaj bi bil idealen scenarij?

Odgovor na objavo uporabnika
Aghhgne, 30.03.2024 ob 16:44

Ne delaj si utvar.

Ta star zguban moški je postavil moj svet na glavo. Pa imam v bližini popolnoma napete fante brez gub oz. vsi smo že v letih ko imamo kakšno.

Njegova ritka je malo bolj povešena, ko dela gravitacija a v kavbokah se še vedno ne morem zadržati, da zagrabim kar je moje. Ko me gleda v oči, ima tako prodoren pogled, da tako ne opazim nič drugega, ko se poljubljava imam oči tako zaprte, a te so noro strastni in se ne dajo primerjati z mlajšimi. Ko me poljublja po telesu sem tako v taki ekstazi, da vem tako le, da si ne želim da neha. Med seksom ga grabim za roke, noge, prsa, vse napeto in turn on. Pač tip skrbi zase, ima zelo zanimivo razmišljanje, ki ga moji vrstni nimajo in sem kljub njegovim letom noro zaljubljena vanj.

Pač kaj potem? Kot da mi mlajši nimamo napak in stvari, ki bi njih motile, noben od nas ni popoln. Kvečjemu obratno manj se sekiras za vse stvari, ki pridejo s staranjem.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8409, 30.03.2024 ob 17:15

“Jz bi morala razdret svoj zakon.”

Uf, zajebana situacija. Sploh če zakon ni katastrofalno slab, samo čustveno in seksualno prazen, pa še otroci in kredit, včasih je res komplicirano.

Kaj si pa želite, kaj bi bil idealen scenarij?

Res je bizarno zajebana situacija.

Bi se zgodilo kar se je, če bi bil zakon ok, izpolnjujoč? Bi ga sploh opazila?

Idealen scenarij…ga ni. Kolikor okoli obračam, bi ob razhodu trpel otrok. Tako pač trpim le jaz.

 

A res? Kaj pa je lahko še slabše od “čustveno in seksualno prazen?”

Odgovor na objavo uporabnika
ŠEEna, 30.03.2024 ob 14:06

Odgovor na objavo uporabnika
matias, 30.03.2024 ob 13:52

Za kavs ni bilo nikoli nobenih ovir, če sta oba sklepčna. 🙂 Da pa 40-letnik ni za 55-letno “mamico”, pa mora vsaki pamet kazati, ki ima 3 čiste v glavi.

Kaj pa obratna situacija ženska takšne starosti pa je za 55 -letnika?

Lahko je govoriti, dokler se ne zgodi.

Če imaš v mislih takšno prepreko potem raje zaključi, predno se zacopaš. Zaenkrat še imaš vpliv na svojo odločitev.

Mimo in čez naravo ne moremo, moški pač nima menopavze, enako kot ženske veliko prej dozorijo ne samo fizično, ampak tudi mentalno.

Tako so recimo ob 16-letnici, kjer so dekleta večinoma že “prave babe”, fantje istega letnika ponavadi nedozoreli “žmigavci”.

 

Isto nima kaj iskati 40-letnik, če ima psihološko v glavi vse urejeno, s 55-letnico, razen če gre za seksualni interes z obeh strani.

Ker s 40-letnikom je najbolj “komplementarna” 30-letnica, seveda, če išče(ta) še kaj drugega kot seks, ker če ne, leta niso bila nikdar ovira za “parjenje”.

Z mlajšimi se “stare tetke” zapletejo bodisi ker nimajo v glavi psihološko vsega poštimano bodisi ker iščejo goli fuk.

Filozofska nakladanja poskusa olepšanja tovrstnih kvazi zvez je navadna nakladancija, ker tako ne bazirajo na ničemer drugem kot na kavsu.

To ste pač same “ločene babnice”, ki si “privoščite”, medtem ko se zgražate nad starejšimi moškimi, ki gredo na Tajsko in si isto kot ve “privoščijo” svojo porcijo mlajšega veselja. 😀

Odgovor na objavo uporabnika
ŠEEna, 30.03.2024 ob 17:36

Res je bizarno zajebana situacija.

Bi se zgodilo kar se je, če bi bil zakon ok, izpolnjujoč? Bi ga sploh opazila?

Idealen scenarij…ga ni. Kolikor okoli obračam, bi ob razhodu trpel otrok. Tako pač trpim le jaz.

 

“Tako pač trpim le jaz.”

Vprašanje, če res, najmanj trpi zraven še ta vaš, ki ne more biti z vami, verjetno tudi mož v hladnem zakonu, posledično morda tudi otroci.

Včasih je mogoče par let za počakat, otroci dovolj zrastejo, da prenesejo ločitev, vidva pa vidita, če je vajina ljubezen dovolj resnična, da prenese bit par let na čakanju.

https://www.mirror.co.uk/tv/tv-news/aaron-taylor-johnsons-wife-sam-32466722.amp

Kakega hudega tipa ma in to ze dooolgo.  24 let mlajsi

 

https://www.instagram.com/reel/C5EmaSYsc2j/?igsh=MTFwb3VwcXV0eWV6dg==

Mena  je že mimo in v seksu uživam tako kot še nikoli do zdaj. Ni suha in tudi težav nobenih nimam. Sem popolnoma zdrava in več kot sposobna seksualno obdelat enega 40letnika.

Po tem odgovoru si 💣Nehaj poslušati ljudi, ki mislijo, da si baka z berglami.

Odgovor na objavo uporabnika
jao meni, 29.03.2024 ob 21:41

Imam 55 let in toliko tudi zgledam po videzu. Sicer sem aktivna na vseh področjih verjetno bolj kot kakšna 30letnica, ampak pustimo to. Spoznala sem moškega, ki je 15 let mlajši od mene in se karakterno lepo ujemava. Prvi pomislek, ki mi ne da miru je ta, da je sin samo 7 let mlajši od njega.Drugi pomislek kako bi izgledala kot par, tretji pomislek, da bi se verjetno zraven njega počutila še bolj staro kot sem. Dajte povedat ženske in moški kako gledate na takšno razliko v letih in s kakšnimi občutki se ukvarjate. Moški vaši občutki ob starejši ženski in ženske vaši občutki ob mlajšem moškem.

Že 7 let sem poročena z 15 let mlajšim.

Nama vse štima. Sem 51.

Ne smes se bati ljubezni.

Poznam veliko moskih, ki enostavno niti ne gledajo na leta, ampak jih zmeraj potegnejo zrelejse (starejse) zenske.

Poleg tega… ne vem zakaj je v druzbi tako, da zenskoze pri 40ih ozigosajo za staro, pri 50 za neuporabno, pri 55 pa nujno za umret, ker je ogabna stara baba. Res tega ne razumem. Casi, ko so ljudje bili pri 40 stari in pri 50ih za v grob, so mimo.

Danes zivimo dosti drugacna zivljenja, skrbimo zase in zenska pri 50 ali 55 ne izgleda, kot duh iz groba, tudi telo je mocno.

Torej kaj… padli boste zaradi druzbenih norm, ki so jih postavili pred 800 leti, ko so  mlade punce porocali s starimi moskimi, ker pac mladi se niso imeli sredstev za prezivetje ali je pac slo zgolj za zdruzitev ozemlja . In to je trajalo skozi vse krscansko obdobje. To boste naredili zaradi strahu? Ziveli srednji vek in poslusali tiste, ki “vedo kako je prav”?

Moski pri 40 je mentalno na taki stopnji, da verjetno ze ve, kaj si zeli in kam gre. Vecina normalnih 40letnikov  je preskrbljenih, vedo kaj iscejo.

V vas je nasel partnerko za dejavnost in pogovor. Kaj si naj zacne s spletnimi vplivnicami, starimi 25 let??

Uzivajte zivljenje. Ste samostojni, predvidevam, da on tudi. Eden drugemu bosta dala tocno to, kar potrebujeta. Tudi, ce bo sli kaj narobe.

Na sina pa se ne ozirajte v tem smislu, ker ce ste ga pravilno vzgojili, ga bo zanimalo samo, ce ste srecni in na varnem.

 

poznam tako zgodbo.

on jo je pustil čez 10 let, ona pri 60++ travmira in obupuje in celi ranjeno srce. žal mi je zanjo, on je itak kre.ten, ki si je ni zaslužil.

Sam cepaj dokler ti bo pasalo.

 

to je super kombinacija samo takrat, ko ima poba 20 let, ženska pa 35., ali za, tipa, ki ni imel nekih razmerji z ženskami do 40 leta…, sicer pa avtorica itak omenja bolj neke aktivnosti na suhem kot kakšnem bolj vlažnem terenu..

Odgovor na objavo uporabnika
Zakaj ne, 30.03.2024 ob 17:30

Ta star zguban moški je postavil moj svet na glavo. Pa imam v bližini popolnoma napete fante brez gub oz. vsi smo že v letih ko imamo kakšno.

Njegova ritka je malo bolj povešena, ko dela gravitacija a v kavbokah se še vedno ne morem zadržati, da zagrabim kar je moje. Ko me gleda v oči, ima tako prodoren pogled, da tako ne opazim nič drugega, ko se poljubljava imam oči tako zaprte, a te so noro strastni in se ne dajo primerjati z mlajšimi. Ko me poljublja po telesu sem tako v taki ekstazi, da vem tako le, da si ne želim da neha. Med seksom ga grabim za roke, noge, prsa, vse napeto in turn on. Pač tip skrbi zase, ima zelo zanimivo razmišljanje, ki ga moji vrstni nimajo in sem kljub njegovim letom noro zaljubljena vanj.

Pač kaj potem? Kot da mi mlajši nimamo napak in stvari, ki bi njih motile, noben od nas ni popoln. Kvečjemu obratno manj se sekiras za vse stvari, ki pridejo s staranjem.

To je ljubezen.

Zelo težko je reči, ker mi ne vemo kako se on obnaša. Če so problem samo  leta, potem ti svetujem da bodi pogumna. Če čutiš da je vse ostalo ok. Če te ima res rad. Iskreno rad. To moraš ti vedeti. Jaz imam blizu 50 let in se mi zdi, da ce  je prava ljubezen, premaga vse. Ampak težko je najti nekoga, ki te ima res rad. Saj vidiš koliko je locitev. Primer enega znanca, ki je govoril kako ima rad starejše, hkrati je gledal mlajše. Takemu ni za zaupati, tak bo vedno varal, saj je znan po tem že od prej .  Ali pa drug primer, moja prijateljica  je imela enega mlajšega, pa ji po seksu reče, kako imaš grdo povešene joske. Tak vidiš da ni iskren, da jo nima rad.. res jo ni imel rad in sta potem hitro končala, on je našel drugo.Moj mož je od mene 10 let starejsi , res je da sem jaz športno zelo aktivna in od nekdaj vitka, tu je narava še na moji strani. On mi  vedno reče, kako si lepa. Čeprav me pozna že od 23. leta, takrat je bila moja koža bolj napeta, ni bilo gub. Ampak midva sva poročena pol življenja , rada se imava in se sprejemava in skupaj starava. Če pa ni ljubezni, pa ti mladci začnejo žensko nezavedno poniževati, z primerjavami, lej kako imamo joške bolj povešene, pa trebuh, začnejo gledati druge, si drugo zaželijo. Moški so vizualni. Upam da sem ti kaj pomagala, ali tebi ali komu drugemu. Vsekakor ti želim srečo in veliko ljubezni.

Ti samo uživaj:)

Jaz imam 2. En je 4 leta mlajši, drug pa 28 let starejši.

Nimam problemov.

Odgovor na objavo uporabnika
Uau984, 04.04.2024 ob 10:37

To je ljubezen.

Ja je, največja kar sem jih doživela.

Danes se mnoge ne morejo sprijazniti s staranjem, pa se jim sline cedijo za mlajšimi, mlajši fantki jih pa običajno izkoriščajo za nabiranje seksualnih izkusenj. Ma saj včasih gre morda celo za čustva. Sicer mnenja drugih niso pomembna, važno je, če vama to odgovarja. Jaz vem, da gredo meni toliko mlajši na kozlanje, itak se obešajo tudi name, saj se na vsako. V seksualnem smislu se meni gnusijo, pa še sprašujem se kaj je narobe z njimi, da se palijo na staro babo… Jaz si želim ob sebi partnerja, ne otroka. Partnerja pa lahko vidim le v nekoliko starejšem moškem. 15 let mlajšega nikoli ne bi mogla spostovat…

New Report

Close