Najdi forum

17 let

17 let je ze od razhoda s partnerjem in se vedno vsak dan pomislim nanj oz se spomnim. Ima druzino, je porocen, jaz sem v zvezi in brez otrok, ampak ne morem ga pozabit. Stikov nimava ze od vsega zacetka. Zakaj se mi to dogaja?

1. Imaš pač dober spomin.
2. Bil je dober

3. Navada je železna srajca

4. Primerjaš

5. Skupaj sta bila v tisti fazi tvojega razvoja, ki te je najbolj oblikovala

6. Pri sebi si ga idealizirala

7. Uživaš v sanjarjenju

Zacni cenit samo sebe!

Tole razvleceno zalovanje je velika budalestina!

Mogoče. Bi bilo dobro, da ga vprašaš, če gre s tabo na kavo. Jaz sem take bivše ljubezni v hipu prebolela, ko sem ugotovila, da Un ne bi šel niti na kavo z mano. Glej, več se ukvarjaš j Ša s sabo. Najdiovo družbo. Kam se upiši. Krožki. Nove obleke. Prebeli stanovanje. Znebi se starih oblek. Obvezno ga pokliči.

Odgovor na objavo uporabnika
Simona76, 26.03.2024 ob 15:34

Mogoče. Bi bilo dobro, da ga vprašaš, če gre s tabo na kavo. Jaz sem take bivše ljubezni v hipu prebolela, ko sem ugotovila, da Un ne bi šel niti na kavo z mano. Glej, več se ukvarjaš j Ša s sabo. Najdiovo družbo. Kam se upiši. Krožki. Nove obleke. Prebeli stanovanje. Znebi se starih oblek. Obvezno ga pokliči.

Ti pa tudi ne veš kaj pišeš!

Prebeli, preboli, pokliči ga. Wtf 🙈

Uživaš, ko drezaš v staro rano.

Nehaj se smoliti sama sebi in živi življenje zdaj in tu in ne v preteklosti!

voziš življenje v rikvercu, al pa voziš naprej gledaš pa nazaj, se pravi drviš oz. živiš v nesreči. Daj enga froca naredita al pa xl..pa ne bo časa sankat za 17 let nazaj, boš delala za 18 let naprej

Dogaja se ti, ker štepaš zgodbice za oživljanhe crknjenega foruma.

Ja, res.

Ali si fuknjena ali pa glupi trol.

V vsakem primeru si glupa.

Kaj je bil razlog vajinega razhoda?

Ne vem, če je minilo toliko let in je še v tvojih mislih, dvigni telefon in ga pokliči. Oz probaj to narediti na nek način, da ne razburjaš družinskega življenja.

Pravijo, da tisti, ki velikokrat ne prebolijo in pozabijo človeka pravzaprav ugotovijo, da tudi ta oseba ni prebolela in še misli na njih. Zanimivo, kajne?

New Report

Close