Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 20-letna Katja ZAGOTOVO umrla zaradi cepiva

20-letna Katja ZAGOTOVO umrla zaradi cepiva

Kaj na to porečete cepilci?

Tragično, ampak …

Preden sem se šla cepit sem se ja pozanimala mal ane? Zdej se o vektorskih cepivih v javnosti govori več, ampak se je pa tud takrat in vedelo se je, da niso za mlajše, sploh pa ne ženske.

Po mojem mnenju je za njeno smrt kriva tudi stroka oz. kar minister, ker je dal v odlok, da po cepljenju z jansnom PCT pogoj velja že isti dan. To je za moje pojme kriminal.

 

Po drugi strani pa je cepljenje rešilo toliko življenj, da je res neumno zdaj razmišljat o tem, a je cepljenje smiselno al ni. Jasno da je.

V celi Sloveniji je zaradi cepiva umrla ena in edina Katja.            A ste res nori ? Zaradi NEcepljenje jih je umrlo pet tisoc in cez.

Zaradi vektorskih cepiv so umrli tudi moški, lahko pogledate druge države in zaradi mrna so bile tudi smrti.

Niti enega dokaza niti usranega dokaza nimate, da je takšno cepivo rešilo bilo katero življenje kaj šele več njih.

Če ste tako naivni, da skorumpirancem verjamete, da so znanstveniki, da se držijo znanosti in če verjamete, da je znanost kot detece, ki ga varujejo vsi, da ga ne bi kdo zlorabil ste totalno brezumni in nerealni.

 

 

Kaj se tebi mesa ? Se mesa so dokazi.  Cepivo je varno in deluje. Ni pa 100 procentna zascita pred okuzbo, varuje pa pred tezjim potekom bolezni.   In to je bistvo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Evo ti, 30.11.2021 ob 12:30

Tragično, ampak …

Preden sem se šla cepit sem se ja pozanimala mal ane? Zdej se o vektorskih cepivih v javnosti govori več, ampak se je pa tud takrat in vedelo se je, da niso za mlajše, sploh pa ne ženske.

Po mojem mnenju je za njeno smrt kriva tudi stroka oz. kar minister, ker je dal v odlok, da po cepljenju z jansnom PCT pogoj velja že isti dan. To je za moje pojme kriminal.

 

Po drugi strani pa je cepljenje rešilo toliko življenj, da je res neumno zdaj razmišljat o tem, a je cepljenje smiselno al ni. Jasno da je.

Ko misliš, da si prebral že dovolj  gluposti na netu pa naletiš še bolj glupo izjavo kot je npr. tvoja. Saj ti ne trpiš zaradi neumnosti, mi ki te beremo se nam podira svet. Izgubljam vero v človeštvo. Daj…pojdi raje za šporhet in tiho bodi, gos neumna.

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 30.11.2021 ob 12:50

Niti enega dokaza niti usranega dokaza nimate, da je takšno cepivo rešilo bilo katero življenje kaj šele več njih.

Če ste tako naivni, da skorumpirancem verjamete, da so znanstveniki, da se držijo znanosti in če verjamete, da je znanost kot detece, ki ga varujejo vsi, da ga ne bi kdo zlorabil ste totalno brezumni in nerealni.

 

 

Pa darwin kaj je z tabo? Kako nimamo niti enega dokaza? Dobesedno imamo nešteto dokazov.

Odgovor na objavo uporabnika
Wtf no, 30.11.2021 ob 13:06

 

Ko misliš, da si prebral že dovolj  gluposti na netu pa naletiš še bolj glupo izjavo kot je npr. tvoja. Saj ti ne trpiš zaradi neumnosti, mi ki te beremo se nam podira svet. Izgubljam vero v človeštvo. Daj…pojdi raje za šporhet in tiho bodi, gos neumna.

Wtf no, bolj butastih izjav pa celo na MON-u ni prav veliko.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3982, 30.11.2021 ob 13:07

Pa darwin kaj je z tabo? Kako nimamo niti enega dokaza? Dobesedno imamo nešteto dokazov.

Pa darwin kaj je Z tabo?

Le črko SSSSSSSSSSSSSS se nauči uporabljat kadar je potrebno.

 

Darmun bo govoril o dokazih? Komedija svetovna 😀

Mi lahko prosim navedeš kak link, ki potrdi tvojo trditev o reševanju življenj?

Matematično imamo v tem valu več hospitaliziranih in več na IT kot v prejšnjem. Umira jih pa tudi po 20-25 na dan. Končne številke bo mogoče primerjati šele ob koncu vala, trenutne pa se mi ne zdijo preveč vzpodbudne.

Za Evo ti

Odgovor na objavo uporabnika
tako je to, 30.11.2021 ob 13:15

Mi lahko prosim navedeš kak link, ki potrdi tvojo trditev o reševanju življenj?

Matematično imamo v tem valu več hospitaliziranih in več na IT kot v prejšnjem. Umira jih pa tudi po 20-25 na dan. Končne številke bo mogoče primerjati šele ob koncu vala, trenutne pa se mi ne zdijo preveč vzpodbudne.

 

Kaj na to pravite anticepilci? A ni vse zmenjeno in splanirano in vsi lažejo in zavajajo in govorijo samo tisto, kar je v skladu s planom? Kako gre pa to priznanje v vaš master plan?

Tudi ce je samo ena oseba umrla zaradi cepiva, je to eden prevec. Vsako clovesko zivljenje steje. A se ti ne zdi.

https://www.slovenskenovice.si/novice/svet/crno-na-belem-levo-so-cepljeni-desno-umrli-foto/

Kaj ti bo link, če itak ne verjameš?

TRenutno lih pol manj umrlih na dan kot lani. Umira tista necepljena polovica.

Odgovor na objavo uporabnika
Ce se mene vprasa, 30.11.2021 ob 13:23

Tudi ce je samo ena oseba umrla zaradi cepiva, je to eden prevec. Vsako clovesko zivljenje steje. A se ti ne zdi.

Razen tistih 17, ki so umrli danes zaradi corone. In 19 včeraj. In ostalih 5000. Ti ne štejejo.

Kdo pa pravi, da se je res ona cepila? Lahko se je kaka narkomanka umesto nje.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ne maram butlov, 30.11.2021 ob 13:08

Wtf no, bolj butastih izjav pa celo na MON-u ni prav veliko.

O Bog se usmili, glej kdo se je oglasil… Rekorder v debilno – retardiranih izjavah! Kako sem lahko pozabil nate???

Če ne maraš butljev, je čas da začneš prvo z ljubeznijo do sebe.

Odgovor na objavo uporabnika
tako je to, 30.11.2021 ob 13:16

Za Evo ti

 

Ma men se res ne da vsak dan enainisto tuki pisat no. Poišči si magar v sledilniku, kolk na dan je okuženih in kolk umrlih v tem valu in v prejšnjih. Če iz teh grafov ne vidiš, potem ti pa ne morem na bolj enostaven način nič povedat

evo še link da ne boš na netu kam zašel 🙂 https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats

 

 

Pokaži, nakaži enega samcatega!

ZBUDI SE

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 30.11.2021 ob 13:33

Pokaži, nakaži enega samcatega!

ZBUDI SE

Namenjeno @Anonimno 3982

še navodila za uporabo:

v prvem grafu pritisni gumb vse (zraven 2m in 4m)

spodaj odstrani vse parametre, pusti samo umrli in potrjeni primeri

kar dobiš je to po čemer sprašuješ

Odgovor na objavo uporabnika
Razzzen, 30.11.2021 ob 13:29

Razen tistih 17, ki so umrli danes zaradi corone. In 19 včeraj. In ostalih 5000. Ti ne štejejo.

Še vedno štejejo med tiste tudi take, ki bi umrli brez korone.

Le da bi takrat rekli, kap, rak, srce…

 

Prav zanimivo je, da ko umre nekdo v zadnjem stadiu raka na paliativi in je bil cepljen, je to smrt zaradi osnovne bolezni (ja, imamo take primere!), ko pa umre v zadnjem stadiu raka na paliativi, necepljen in je bil 28 dni prej pozitiven še na korono, je pa to smrt zaradi korone.

New Report

Close