Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ 21. 12. 2020 se bo zgodila planetarna poravnava, ki se zgodi na vsakih 6000 let!

21. 12. 2020 se bo zgodila planetarna poravnava, ki se zgodi na vsakih 6000 let!

https://youtu.be/iBqcjkVKJY8

21. 12. 2020 se bo zgodil izjemen dogodek, planetarna poravnava, ko so vsi planeti v našem osončju v ravni črti, ta dogodek se zgodi na vsakih 6000 let in simbolizira prehod v novo dobo zavedanja in razvoja.

Boljšo ali slabšo dobo?

Kaj ni bilo nekaj takega 1999? Potem smo čakali 2000, pa spet 2012 in prvotno konec sveta, nato 10 dni teme, pa samo 3 dni, vmes nekaj kometov, razkritij vesoljcev, letos pa padec Windsorjev, vzpostavitev nemškega cesarstva, Trumpovo zmago, razkritje, živi naj bi se pokazali Princesa Diana, Elvis Presley in še par drugih, zrušil naj bi se tisti jez na Kitajskem … Priznam, tudi sama velikokrat pomislim, kaj pa če je tokrat res, pa se vedno znova izkaže drugače.

Tole so lani dobro napovedali.

https://dobrakarma.si/clanek/magija/resna-svarila-astrologov-leto-2020-bo-za-vse-mocno-usodno-732261

Nikoli ni to pomenilo konca sveta, vendar konca neke dobe/obdobja.

Majec koledar je bil še gregorijanski in če preračunamo v julijanskega, je leto 2020 leto, ki so ga oni datirali kot 2012 po svojem koledarju. Vendar to ne pomeni konca sveta, zgolj prehod na višjo vibracijsko raven za tiste, ki bodo pripravljeni in bodo deležni aktivacije DNK.

članek je manipulacija.
fake news

Preberi si malo planetarne povezave, recimo povezava Saturen- Jupiter se zgodi na vsakih 20 let, tako blizu kot letos pa bosta prvič po letu 1621.

Sem vedela, da bo nekaj na tem, zato nas zapirajo, da se ne bi aktivirala naša DNA in se ne bi prebudili, hočejo da smo nevedni, da nam lahko vladajo, ampak ne, naredili bomo konec Illuminatom in prostozidarjem.

Jaz bom veliko zunaj, da se mi bo aktiviral DNA 21-31. decembra letos.

Letos smo že sredi poletja videli ‘poravnavo’ vseh planetov našega osončja na isti strani sonca in sicer 04.07.2020. No, zgodilo se ni nič dramatičnega razen tega, da so opazovalci lahko občudovali vse planete našega osončja v isti noči.

Maršal Twitto bo stal v liniji.. in skupaj s Trumpom bosta potem trdila, da sta to onadva zrihtala.

De omnibus disputandum..

planetarna poravnava se bo lahko že zgodila, vpliva pa to nima na ničesar to je pač še en astronoimski dogodek ki ga bodo bleferji lažnivci in manipumanti odlično izkoristilo v svoj prid, ovce pa bodo nasedale prilagam svoj trr 234625343524 pri banki iluinati, nakažite mi vsaj 5 jurjev in čez 10 dni boste imeli preurejen dnk nova doba praviš ki s eje nazadnje zgodila pred 6 tisoč leti, a pol da je šlo na boje kaj pa, vojne so najbolj okrutne ljudje s emed sabo koljejo kot še nikoli, ne bodi smešen s temi tvojimi vraževernimi bedarijami

Ti samo glej, da boš dovolj blizu bazne postaje, da bo telefon potegnil dol nov popravek.

Sem vedela, da bo nekaj na tem, zato nas zapirajo, da se ne bi aktivirala naša DNA in se ne bi prebudili, hočejo da smo nevedni, da nam lahko vladajo, ampak ne, naredili bomo konec Illuminatom in prostozidarjem.

Jaz bom veliko zunaj, da se mi bo aktiviral DNA 21-31. decembra letos.
[/quote]

Anabana, astrologija je res zanimiva. Prebral. V nulo.

Ne verjamem v pravljice.
Mislim pa, da bo to povzročilo neke naravne spremembe. Posledično, ne takoj.
Tudi plimovanje, ki je za nas normalen pojav, je posledica.

Jaz sem tudi neverni Toma. Dokler ne vidim ne verjamem, Čutim pa. Spremembe. Se že dogajajo. To kaj opisuje na posnetku bom pogledal v nebo(položaj) takrat ko je napovedano. Glede sprememb, pa še enkrat povem da se dogajajo. V meni, za ostale pa se vidi deloma na tem forumu koliko kdo kaj čuti, prepozna itd.

Sem vedela, da bo nekaj na tem, zato nas zapirajo, da se ne bi aktivirala naša DNA in se ne bi prebudili, hočejo da smo nevedni, da nam lahko vladajo, ampak ne, naredili bomo konec Illuminatom in prostozidarjem.

Jaz bom veliko zunaj, da se mi bo aktiviral DNA 21-31. decembra letos.
[/quote]

A moraš biti zunaj za to aktivacijo? Ali ni poudarek bolj na duhovni rasti, meditacijo na svetlobo in dobro, čiščenje v vseh pogledih, dobro delovanje? Napiši kaj več, prosim.

A moraš biti zunaj za to aktivacijo? Ali ni poudarek bolj na duhovni rasti, meditacijo na svetlobo in dobro, čiščenje v vseh pogledih, dobro delovanje? Napiši kaj več, prosim.
[/quote]

Po mojem je že dovolj da okno odpreš 😉

Zvezde nimajo vpliva name, jaz vplivam na zvezde! 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Če se bo to res zgodilo, je to dokaz, da živimo v 1000 let stari simulaciji oziroma zaporu, ker takšna masonska gematrična številka je sumljiva.

Enim se že danes dogaja vse, kar paše zraven.

Prerokovano je bilo, da se bo začelo 21. 12, ko bomo videli auroro borealis in od takrat ne bo nič več, kot je bilo do sedaj, velike spremembe se nam obetajo, nekateri bodo naredili kvantni skok naprej, spet drugi pa se bodo pogreznili v temačne globine.

In kaj konkretno moraš narediti za ta skok
naprej? Menda nas že vsaj od 2012 nadgrajujejo za to, sploh po nekaterih datumih, a nihče ne pove, kako se to konkretno vidi, čuti. Kaj se bo zgodilo s tistimi, ki bodo padli v temo?

Samo še 14 dni nam ostane do te planetarne poravnave, ki bo za vedno spremenila naša življenja.

Ste pripravljeni?

Prišlo bo do spremembe zavesti in aktivacije “spečega” dela DNA, kar bo pomenilo velik napredek v tehnologiji, prišlo bo tudi do zamenjave številnih vlad po svetu, saj bodo ljudje želeli spremembe, na vodilne položaje bodo prišli mladi, z vizijo in poštenostjo.

Začela se bo nova doba vodnarja s konjunkcijo Jupitra in Saturna, ki se bo zgodila 21. 12. 2020.

planetarna poravnava se bo lahko že zgodila, vpliva pa to nima na ničesar to je pač še en astronoimski dogodek ki ga bodo bleferji lažnivci in manipumanti odlično izkoristilo v svoj prid, ovce pa bodo nasedale prilagam svoj trr 234625343524 pri banki iluinati, nakažite mi vsaj 5 jurjev in čez 10 dni boste imeli preurejen dnk nova doba praviš ki s eje nazadnje zgodila pred 6 tisoč leti, a pol da je šlo na boje kaj pa, vojne so najbolj okrutne ljudje s emed sabo koljejo kot še nikoli, ne bodi smešen s temi tvojimi vraževernimi bedarijami
[/quote]

Vraže gor ali dol, ampak da vesolje nima nobenega vpliva na nas, ki smo v bistvu zgolj njegov mikroskopsko majhen delček, pomemben kot virusi in bakterije, kot mušice in muhe, lahko mislijo le samo androcentrični narcisi, ki tiščijo glavo v pesek. Ampak tudi če se boste pretvarjal, da ste najpomembnejše bitje v vesolju, najvišje razvito, najpametnejše in nezmotljivo, s strani boga ustvarjeno, vse ostalo okoli vas pa je tu zaradi vas, da vam služi in da lahko to izkoriščate, bo dejstvo, da ste le majhen delček sestavljanke, pomemben prav toliko, kot vsi ostali delčki, ostalo.
Tisti, ki se ukvarjamo s planetarnimi energijami, vemo, da imajo slednje še kako velik vpliv na nas, seveda pa niti slučajno nismo dorasli temu, da bi poznali vse skrivnosti in zakonitosti vesolja.

New Report

Close