Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 27.10.2005

27.10.2005

Oven
Prezir, ki ga čutite do nesposobnih povzpetnikov, boste danes le s težavo prikrili. Kot običajno bo tudi tokrat vso breme padlo na vas.

Bik
Partnerju želite povedati nekaj pomembnega, toda zmeraj vam kaj nepredvidenega to prepreči. Morda bi bilo dobro, da si vzamete čas izključno za to.

Dvojčka
Plodno in uspešno obdobje je pred vami, toda kljub temu lahko pričakujete nekaj nevšečnosti. Sodelavci vam bodo nekoliko nevoščljivi.

Rak
Bližina osebe, ki vam veliko pomeni, bo zelo ugodno vplivala na vaše počutje. Uspešni boste in prav vse, česar se boste lotili, se bo gladko izteklo.

Lev
Boleča ugotovitev vas bo žalostila, toda ohranite upanje, saj po dežju zmeraj posije sonce. Poskušajte se iz tega kaj naučiti.

Devica
Bodite čimbolj čustveni in poskušajte pripraviti partnerja do boljšega počutja. Ko vam bo to uspelo, bodo tudi vaši načrti lažje izvedljivi.

Tehtnica
Bolj zdrav način preživljanja prostega časa vam bo pomagal, da boste okrepili zdravje. Zato vztrajajte pri odločitvi, ki ste jo glede tega sprejeli.

Škorpijon
Brezbrižnost odgovornih vas bo jezila, toda sedaj proti temu ne morete ukreniti nič. Počakajte na ugoden trenutek in se ne bojujte z mlini na veter.

Strelec
Zapeljivi boste, tako da si boste zaradi obilice občudovalcev nakopali tudi nekaj zavistnih pogledov. Previdno izbirajte in se prehitro ne zaljubite.

Kozorog
Ponujena priložnost vam bo prinesla kar nekaj koristi. Zato jo sprejmite in skrbno premislite koga boste še pritegnili zraven.

Vodnar
Zelo dolgočasen dan lahko pričakujete. V službi se ne bo posebno veliko dogajalo, prav tako pa vam bodo tudi prijatelji posvečali manj pozornosti.

Ribi
Ljubljeno osebo poskušajte presenetiti s kakšno drobno pozornostjo. Povabilo na večerjo ne bi bila najboljša odločitev, zato se spomnite česa drugega.

———————————-

Ha, ha, ha ! Kolikor ovnov poznam, vsaj za dva vem, da jima danes horoskop kar drži. WitaNova, kaj praviš na svoj horoskop ???? Boš res čakala večera, da bo bolj pestro ??? Ne, nikar, kar čez dan kaj ukreni!

Stephi, pazi se, pazi … sodelavcev ? Ne Janija, drugih! Ja, nevoščljivost takozvanih prijateljev je včasih kazen božja!

Imejte lep dan, če vam ga na “predpiše” horoskop, si ga predpišite sami in “medikamente” , t.j. dobro voljo redno in vestno jemati ! Po odmerjenih dozah, če pa se predozirate v tem smislu, ne bo težjih posledic!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Tiha moja draga, če ne bo drugea, ti pa danes jaz posvetim več pozornosti, verjemi mi!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Za oktober nam je bilo zapisano naslednje:

OVEN
V slogi je moč, zato za pomoč zaprosite tiste, ki vam resnično lahko pomagajo.

BIK
Splet okoliščn bo od vas zahtevla hitre odločitve, ki jih doslej niste bili vajeni.

DVOJČKA
Znašli se boste v moralni dilemi, ki jo bose rešili šele po temeljitem pogovoru s partnerjem.

RAK
Spopadli se boste z lastnimi strahovi in se soočili z osebo iz preteklosti.

LEV
Pritisk okolice bo za vašo rahočutno naravo nekoliko prevelik, zato se malo umaknite in si naberite novih moči.

DEVICA
Poslovna zadeva se bo zavlekla dlje, kot ste predvidevali, a nikar ne izgubite živcev!

TEHTNICA
Pošteno se boste namučili, da boste neko zadevo končali v danem roku.

ŠKORPIJON
Posvetite se ljubljeni osebi, ki je skrajno nezadovoljna, ker ji namenjate malo pozornosti.

STRELEC
Počutili se obste klavrno, saj ne boste mogli pomagati prijatelju, ki ste mu dolžni vrniti uslugo.

KOZOROG
Nesproščeni boste in težko se boste osredotočili na delo, še zlasti, če delate doma.

VODNAR
V službi boste malce dvomili o iskrenosti šefovih besed, zato boste malo raziskovali n prišli do nadvse zanimivih spoznanj.

RIBI
Razumevanje boste našli tam, kjer ste ga najmanj pričakovali.

————————————————-

Narediti je treba bilanco, ker se mesec oktober torej IZTEKA !!! Še par dni in… NOVEMBER je tukaj, ta pa pravi takole: (beri v naslednjem postu, ha, ha, ha):

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Komaj čakam…in že rečem hvala!

JA , JA , super .
Mariči , kar vidim te ko to pišeš 🙂

Saj zajček te ima tudi rad.
Je pa tako , kdor čaka dočaka ziher veš , tut ti boš mene :))))

naj ti cvetijo rožice tudi jeseni !

mocno dvomim da drzi … moje geslo …dvakrat premisli enkrat stori

ziveti danes za jutri.....ljubiti jutri mocneje kot danes

Veš kaj Zajčko…komi čakam, da spravim v red tvoje zmešane letne čase, tristo medvedov in še enkrat tolk ježkov:)))

K si mi obljublal… je že osemkrat zacvetelo..pa odvcetelo…me bo prej ptičja gripa obiskala, ko pa ti, al kaj????

draga Mariči, prišla domov in prebrala tvoje svarilo.
hvala ti.
Nisem vedela, da tudi v kartah piše to, kar že nekaj časa vem:-))

Veš, pri delu, ki ga opravljam, je pač tako, da ti je mimogrede kdo nevoščljiv. Čeprav niti ne vem, zakaj bi bil, saj ne počnem nič takega kar tudi te osebe,/ki jih imam v mislih/ ne bi lahko počele……..
Pa ne mislim na tisto delo, ki je povezano s službo, kjer se srečujeva z Janijem.
So še druge.
Tam pa je huje:-))

Na srečo mi je dal bog eno veliko -zame zelo dobro- lastnost, ko me je šibnu na Zemljo:
to, da se znam pobrati s tal, če je treba in tudi to, da zelo težko “nasedem”, če me kdo treplja po ramenih.
To drugo zna biti še bolj nevarno kot polena, kajti potem človek psotane slep in gluh 🙂
Tako je to.
A sem bila preveč izpovedna?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Štefi….klinc gleda nevoščljivce! Nej se kr požrejo od zavisti!

Niti ne, draga Stephi, slutila sem tvoj odgovor zato, ker ga človek … nekako doživlja. Ja, trepljanje po ramenih zna biti dosti bolj nevarno, kot polena pod noge. Polena moraš lepo prestopit in tega se počasi navadiš, veš, da moraš nogo dvignit in čez kup stopit. Ob trepljanju pa se uspavamo, zadovoljni sami s seboj. Kaj hitro pa … macola po glavi prav od trepljajoče roke ! Poznam to, verjemi, zato me tvoja izpoved ne preseneča!

Živjo banda!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close