Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek 27. JANUAR, v Evropi in po vsem svetu se spominjamo žrtev holokavsta – AUSCHWITZ

27. JANUAR, v Evropi in po vsem svetu se spominjamo žrtev holokavsta – AUSCHWITZ

Odgovor na objavo uporabnika
komot, 06.02.2010 ob 23:16

Prababi je pa zgodba zase. letos jih bo dopolnila 79 in obvlada računalnik boljše, kot kakšen 15 ali pa 20 letnik 😉 Superbabici pri 79 niso tuji niti quote da o drugih znakih in smučarskih manevrih sploh ne pišem! Je upokojena poročena gospodinja in zaprta knjiga.:) ……..

Kdo je napisal citirano besedilo, ne vem, po dvanajstih letih še nisem ugotovila. Čas pa gre naprej.

Letnica je prava. Verjetno se mu je videlo, vse njihovo pisanje, o meni in o žrtvah neprimerno. Kdorkoli je že to napisal/a. Hvala.

Ampak, po 12. letih se še ni nič spremenilo.

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 12.02.2022 ob 16:54

Odgovor na objavo uporabnika
Borat_Pohar, 26.01.2011 ob 21:59

Ne bom objavljal detajlev, Lahko pa uporabnikom tega foruma mirno povem, da je PRABABI daleč od tega za kar se predstavlja. Že dolgo vas nateguje, da je stara kot Peca. Za tem cute vzdevkom se skriva mlada oseba. Uživajte še naprej ob kontradiktornih zapisih zaprisežene PRABABI, ki je tle samo zaradi provokacije.

Ta citat je z 11. strani, z dne 26. 11.  2011, ob 21:59

Sem se sprehodila po tej temi in marsikaj našla. Tudi tole, kar je napisal vsemogočni AS, vseved. 

Vsi njemu podobni, so mu verjeli in sem poslata iz PRABABI, DEC.

hhm, takrat še mik, me zmerja s pijancem, privilegirancem, udbovcem in kar več nadimkov sem fasala. 🙂

Povedati pa noče zakaj je odprl temo `PRABABI´, kjer so se izživljali nad menoj.

Tole temo, ko je posvečena spominu na žrtve holokavsta, pa so močno zasvinjali.

Kdor je to temo vso prebral, je marsikaj videl.

V tej temi je mnogo LINKOV, ko niso več aktivni, veliko je zabrisanega, nevidnega. Na mene so se spravili, ker sem pisala razne dogodke, ko so se dogodili med drugo svetovno vojno.

 

mnogo več sem jih tudi jaz fasal od gospoda, ki se izdaja za starejšo gospo s KRIČEČIMI, boldanimi črkami.

tole je samo iz ene teme:

*******************************************************

16.10.2019. ob 19:37

butec, nakladač, teslo butasto, pokvarjeni DALENJC!

****

20.10.2019. ob 22:00

 nevedni butel

****

21.10.2019. ob 21:33

TI UBOŽEC, PEJT NA KARITAS … Nevoščljivec …

****

23.10.2019. ob 19:28

Si kar precej skisan.

****

05.02.2020. ob 16:59

Ti pokvarjenec, …   Smotko prfuknjeni si!

… ti poštenjakar- pokvarjeni, pa še partizanček si…

****

07.02.2020. ob 16:18

tvoja buča ne registrira … butec! …tvoja BUČA, VSE POZABI !!!

ste mi tvoji brezgrešniki napisali, zelo si slep!

Slep, slep in še 1 x slep! … … odgovarjam samo tebi podobnim lažnicem …

 

****

25.02.2020. ob 19:15

 

 si pokvarjeni smrkavec …

 

16.05.2020. ob 12:32

 

… jojjoj zajček… Prav zaradi tebi podobnih NEVEDNEŽEV, ZGAGARJEV in LAŽNIVCEV, … SE, besedna vojna NADALJUJE…

 

****

22.05.2020. ob 16:05

Potuhnjeno in papagajsko ponavljaš in lažeš.
Lažejo tudi tisti v kateri družbi se vrtiš. …
Pokvarjenec si !!! …Eeee, ti partizanček, pokvarjeni, potuhnjeni, si presmarkav…

 

****

23.05.2020. ob 16:20

 

… dokler bodo imeli izdajalci v svojih vrstah, tebi podobne partizančke, bo težko …

 

****

Odgovor na objavo uporabnika
mik, 06.02.2010 ob 11:06

Ti pa res poznaš zgodovino.

Vsi zgoraj našteti, z okupatorjem vred niso pospravili toliko Slovencev, kot so jih zmagovalci po KONČANI vojni.

Zakaj so bile organizirane vaške straže, bi ti kak vaški očanec še lahko razložil. Razumela pa takointako ne bi.

hhm&mik, si užaljen, kar bodi! …

Še eno, zelo LAŽNJIVO tvojo cvetko imaš v citatu.

Ja, ne poznaš zgodovine!

Vsi Slovenci, ko so končali v italijanskih in nemških taboriščih, je delo domačih izdajalcev z RKC na čelu. To je bilo že mnogokrat napisano.

V Nemčiji, jih je končalo 31.700, v Italiji 6.400, v samostojnih akcijah so jih domobranci pobili 4.400, 28.000 je padlo borcev partizanov, 5.000 aktivistov OF, tako je našteto v popisu žrtev.  Sem na pamet napisala. Ti pa kontroliraj, jaz sem okroglo pisala, tam je bolj natančno, le sporoči, kaj si našel. To pa še ni vse. Poišči LINK in preglej, v mnogih temah je bil napisan. Pa v DRUŽINI, je bil tudi, ampak LINK DRUŽINE ni več aktiven. Pa še veliko LINKOV ne dela več. ZAKAJ??? Ne vem. Saj si se hvalil, da je potrebno pobrskat, pa se najde.

Kar si napisal v citatu, je pa res velika laž, tvoj OČE in njegovi soborci se obračajo v grobu.

Napisal si, da se je oče pravilno odločil, ko je šel v partizane. Ja, pravilno, to sem ti že večkrat napisala.

Če se Slovenci ne bi uprli, Slovenije ne bi bilo!

Lahko noč in lep pozdrav od stare sive gospe.

 

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 13.02.2022 ob 00:00

hhm&mik, si užaljen, kar bodi! …

Še eno, zelo LAŽNJIVO tvojo cvetko imaš v citatu.

Ja, ne poznaš zgodovine!

Vsi Slovenci, ko so končali v italijanskih in nemških taboriščih, je delo domačih izdajalcev z RKC na čelu. To je bilo že mnogokrat napisano.

V Nemčiji, jih je končalo 31.700, v Italiji 6.400, v samostojnih akcijah so jih domobranci pobili 4.400, 28.000 je padlo borcev partizanov, 5.000 aktivistov OF, tako je našteto v popisu žrtev.  Sem na pamet napisala. Ti pa kontroliraj, jaz sem okroglo pisala, tam je bolj natančno, le sporoči, kaj si našel. To pa še ni vse. Poišči LINK in preglej, v mnogih temah je bil napisan. Pa v DRUŽINI, je bil tudi, ampak LINK DRUŽINE ni več aktiven. Pa še veliko LINKOV ne dela več. ZAKAJ??? Ne vem. Saj si se hvalil, da je potrebno pobrskat, pa se najde.

Kar si napisal v citatu, je pa res velika laž, tvoj OČE in njegovi soborci se obračajo v grobu.

Napisal si, da se je oče pravilno odločil, ko je šel v partizane. Ja, pravilno, to sem ti že večkrat napisala.

Če se Slovenci ne bi uprli, Slovenije ne bi bilo!

Lahko noč in lep pozdrav od stare sive gospe.

 

 

stara siva gospa ne uporablja toliko žaljivk, čeprav je tole samo drobiž iz tvojih postov, kaj takega je sposoben samo kakšen zagrenjen, star, plešast dec, seveda ne gospod.

vidiš, tudi jaz znam debelo pisat, bi moral biti ponosen nase?:-)))

in podobnih žaljivk je v tvojih postih malo morje, namenjenih tudi drugim komentatorjem, ne samo meni …

 

 

*******************************************************

16.10.2019. ob 19:37

butec, nakladač, teslo butasto, pokvarjeni DALENJC!

****

20.10.2019. ob 22:00

 nevedni butel

****

21.10.2019. ob 21:33

TI UBOŽEC, PEJT NA KARITAS … Nevoščljivec …

****

23.10.2019. ob 19:28

Si kar precej skisan.

****

05.02.2020. ob 16:59

Ti pokvarjenec, …   Smotko prfuknjeni si!

… ti poštenjakar- pokvarjeni, pa še partizanček si…

****

07.02.2020. ob 16:18

tvoja buča ne registrira … butec! …tvoja BUČA, VSE POZABI !!!

… ste mi tvoji brezgrešniki napisali, zelo si slep!

Slep, slep in še 1 x slep! … … odgovarjam samo tebi podobnim lažnicem …

****

25.02.2020. ob 19:15

…  si pokvarjeni smrkavec …

****

16.05.2020. ob 12:32

… jojjoj zajček… Prav zaradi tebi podobnih NEVEDNEŽEV, ZGAGARJEV in LAŽNIVCEV, … SE, besedna vojna NADALJUJE…

****

22.05.2020. ob 16:05

… Potuhnjeno in papagajsko ponavljaš in lažeš.
Lažejo tudi tisti v kateri družbi se vrtiš. …Pokvarjenec si !!! …Eeee, ti partizanček, pokvarjeni, potuhnjeni, si presmarkav…

****

23.05.2020. ob 16:20

… dokler bodo imeli izdajalci v svojih vrstah, tebi podobne partizančke, bo težko …

****

hhm & mik. …

To še ni vse, kar nadaljuj. 🙂

Pri vsakem tvojem nakladanju, sem ti napisala kar ti gre.

Ampak, odgovora, ko sem pričakovala, pa NI !!!

Glej citat, z dne 06.02. 2011 ob 11:06

Niti s te strani, niti pri drugih temah.

Citat se ni pojavil, sem ga še enkrat kliknila,

Pa še letnico sem napisala 2011, Pravilno je : 2010

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 13.02.2022 ob 16:24

Citat se ni pojavil, sem ga še enkrat kliknila,

Pa še letnico sem napisala 2011, Pravilno je : 2010

hahaha, citat dela ali pa ne , ….

Saj datum pa imaš. .-)

ko bi človek vedno tako lahko popravil svojo laž 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 12.02.2022 ob 16:47

Sem se sprehodila po tej temi in marsikaj našla. Tudi tole, kar je napisal vsemogočni AS, vseved. 

Vsi njemu podobni, so mu verjeli in sem poslata iz PRABABI, DEC.

hhm, takrat še mik, me zmerja s pijancem, privilegirancem, udbovcem in kar več nadimkov sem fasala. 🙂

Povedati pa noče zakaj je odprl temo `PRABABI´, kjer so se izživljali nad menoj.

Tole temo, ko je posvečena spominu na žrtve holokavsta, pa so močno zasvinjali.

Kdor je to temo vso prebral, je marsikaj videl.

V tej temi je mnogo LINKOV

 

Še ena PROBA. …  🙂

Tukaj mi je že včeraj nagajalo, post se je izgubil, ampak citat se je pa le pojavil.

hhm, vidiš, tale važič, je napisal, da jaz nisem oseba za kar se izdajam, da vas zavajam.

Ja, ja, začeli ste papagajsko ponavljati. Prav ti si mi večkrat napisal, naj se ne izdajam za STARO GOSPO.

HAHAHA, sedaj se pa delaš užaljenega.

Tale PROBA, je kar dolga, hhm, bo zagledala razsvetljenje.

Ali na UREDNIŠTVO MON-na, pa še nisi  vprašal, kdo plačuje članarino? Ali BABA ali DEC. SAJ VEČ TI PA NE SMEJO POVEDAT.

Tale zgoraj v citatu, je pa tudi eno nezaslišano bitje.

“Borat_Pohar, 26.01.2011 ob  21:59”, Prvo moje citiranje je na 18 strani.

hhm,

citat ne dela, …. hahaha, sej ne more, danes je prost dan. …

je “NEDELA,” dan počitka. 🙂

Ja, ja, takole vas je zavajal, da ne rečem nategnil, …

… vi pa ste verjeli, …

Bo ali ne bo??? z 11-te strani, citirano, … še ena PROBA, …

NIČ, NIČ, NIČ, ne dela, je NEDELA, 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 13.02.2022 ob 17:09

hhm,

citat ne dela, …. hahaha, sej ne more, danes je prost dan. …

je “NEDELA,” dan počitka. 🙂

 

za zajce ni proso, za goske ni seno …

hhm, 

ti že veš, k si s kmetov doma.

Kaj pa je za GOSAKE ???

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 13.02.2022 ob 17:51

hhm, 

ti že veš, k si s kmetov doma.

Kaj pa je za GOSAKE ???

res nam ni bilo lahko v “socializmu” tistim, ki smo bili s kmetov, nisem pa vedel, da je to tudi v demokraciji greh …

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 13.02.2022 ob 18:19

res nam ni bilo lahko v “socializmu” tistim, ki smo bili s kmetov, nisem pa vedel, da je to tudi v demokraciji greh …

 

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 14.02.2022 ob 15:58

 

hhm,

kje pa je naveden kakšen greh?

jaz sem vprašala, kaj je za GOSAKE! ?

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 03.02.2021 ob 13:44

BORIS PAHOR: Mož, ki je preveč videl in preživel pekel
https://www.rtvslo.si/kultura/film-in-tv/boris-pahor-moz-ki-je-prevec-videl-in-prezivel-pekel/550225

43 komentarjev

Se bo pokazal mož, ko je preveč videl in preživel pekel.

hhm, ja sem 2 x kliknila na citat, bo ali ne bo? 🙂

Preje ni prišlo na dan, ključek, beži stran! 🙂

Ni kej, tkuje, …

hhm, 

link se je v citatu pojavil in in tudi AKTIVEN JE.

Poslušaj Borisa Pahorja, kako je bilo v taborišču. …

Vzemi si čas, potrebuješ 1:02:42. Postavi se v njegovo kožo.

 

Odgovor na objavo uporabnika
PRABABI, 14.02.2022 ob 16:36

hhm, 

link se je v citatu pojavil in in tudi AKTIVEN JE.

Poslušaj Borisa Pahorja, kako je bilo v taborišču. …

Vzemi si čas, potrebuješ 1:02:42. Postavi se v njegovo kožo.

 

zanimivo, običajno poveličuješ ene čudne tipe, na katere gospod Boris Pahor prav gotovo ni ponosen …

hhm, napisal: … 14.02.2022 ob 17:11

“zanimivo, običajno poveličuješ ene čudne tipe, na katere gospod Boris Pahor prav gotovo ni ponosen …”

“”””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””

Naštej tiste čudne tipe, ko jih jaz poveličujem, … !!!

SEM NA STRANI BORCEV, KO SO SE UPRLI OKUPATORJU. ČE SE NE BI,SLOVENIJE NE BI BILO. … Že več kot tisočkrat zapisano.

Ja sem prišla na MON, zaradi internirank, KO STE O NJIH GRDO PISALI, ti si pa sploh, bil med prvimi, …

Si pozabil kaj si napisal v moji temi:

” Interniranke ne bodo nikoli pozabile, …”?

Jaz sem napisala, da komur tema ni všeč, naj ne komentira. V članku je pisalo o težavah internirancev v taborišču.

hhm, takrat si bil še mik. … Napisal si:

“Sem videl, prebral, nisem pa upošteval” …

Izprsil si se in začel izenačevati, … Samo ti si se oglasil in ena tercijalka. Ostali, so napisali zgodbe svojcev in znancev, kako so res trpeli v taborišču.

Si prebral članek, večkrat je bil izpostavljen. En visok državni nemški politik je izjavil, ne izenačujte taboriščnikov z drugimi trpečimi.

Prav ti, si pa tisti TIP, KO SI SE OBREGNIL OB INTERNIRANKE. Zapisal si tudi:

Bolj spoštujem DOMOBRANCE, kot internirance, ko so šli v internacijo in tam delali in pomagali nacizmu.”

Interniranec je pa tudi gospod Boris Pahor, če si ga poslušal in bral, si marsikaj zvedel. 

Še tole:  Nekomu si tudi zabrusil, da naj misli s svojo glavo, naj jo ne ima samo zaradi frizure.

hhm, ali ti misliš s svojo glavo, ali jo imaš smo zaradi frizure! ???

tvoje nakladanje ni vredno odgovora!

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 15.02.2022 ob 18:16

tvoje nakladanje ni vredno odgovora!

hhm, napisal,

“tvoje nakladanje ni vredno odgovora”

Vse kar je v zgornjem postu  napisano, si nakladal ti, dragi hhm.

Nič nisi mislil, ko si nakladal.

hhm, veš, jaz PRABABI, nisem pijanec, ne udbovec, ne privilegiranec. Kar poišči jih in obračunaj z njimi, v tvojem kraju.

Si se skopal na napačno osebo, človek se mora braniti. Jaz ti samo vračam. Malo več časa imam, včasih se mi pa tudi ne da.

Veš, vsaka stvar ima svoje mere, ti pa mere nimaš!

Pa še sram te NI!

Pa še veliko je tvojega nakladanja.

spet se moram spustit v greznico, na tvoj nivo:

ti si eno blebetalo, ki očitno nima nobenega dela ali pa ga ne vidiš…

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 18.02.2022 ob 12:57

spet se moram spustit v greznico, na tvoj nivo:

ti si eno blebetalo, ki očitno nima nobenega dela ali pa ga ne vidiš…

No, no, grem za teboj v tvojo greznico laži, …

blebetalo si ti in povrh zelo pokvarjeno!

Pišeš:

Citiranje dela, ja, včasih dela včasih pa ne! Tudi drugi so se pritoževali, da citiranje ne dela.

Je bilo za tebe pretežko, da nisi citiral, kar si napisal, da si fasal  moje grehe, vzrok je bil, da  sem ti pripisala.

Aja, si se znašel, da namerno nisi citiral svojega blebetanja, na katera sem ti pripisala moje grehe,

Je pač tako, svojih grehov ne vidiš, pa bi jih MORAL! Že dolgo mi je znano tvoje blebetanje. 

K mojim grehom, citiraj še tvoje blebetanje. Saj praviš, da citiranje dela, ali takrat pa citiranje ni delalo!??

 

New Report

Close