Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 27-letnik bežal pred policijo in umrl

27-letnik bežal pred policijo in umrl

Policaja gnila!

ALI JE TEŽA PROMETNEGA PREKRŠKA ENAKA TEŽI ŽIVLJENJA? KAJ VSE NAREDITE ZA TISTE VAŠE GNILE UKREPE, S KATERIMI LEZETE ŠEFOM IN NJIHOVI STATISTIKI V ZLIZANE RITI?????

Zdaj se bosta lahko kitila še z enim življenjem na vesti. Itak bo ustanovljena komisija, ki ne bo ugotovila nepravilnosti. Če drugega ne bodo našli, bodo ugotovili, da je imel premajhen profil na gumah in ju bodo pokrili. Policajota bosta za nagrado napredovala.

PFUJ IN PFEJ, OBUP KAJ VSE NOSI UNIFORMO!

in kakšne pišemo? gonje policistov pa ne bi bilo, če bi folk ustavil in počakal, če si zasluži kazen naj jo pa še plača, če ni nič kriv, gre pa tako ali tako naprej svojo pot.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

A ci

No jaz pa cisto slucajno poznam to cesto ker sem tam doma! In kot prvo to ni bogu izza nogu in kot drugo je to GLAVNA CESTA do naselja ponikva iz smeri sentjurja, druge okoliske so kar precej kilometrov naokoli. Tu je veliko prometa podnevi pa tudi ponoci za vikende ga niti slucajno ni malo! Ne pisi blesarij ce v zivljenju nisi bil v teh krajih! In tule kjer je model zletel iz ceste je prej zelo dolga ravnina kjer se lahko peljes kot po avtocesti. Oziroma je omejitev 90, nekateri (premnogi prepotentnezi) pa se tukaj vozijo kar veliko vec! In tudi naprej cez naselje, ki je takoj za tem ovinkom divjajo z isto hitrostjo (ker je spet ravnina)! V tem naselju je toliko malih otrok ampak to take bebce sploh ne gane. In niti slucajno mi ni zal modela, ki je naklan bezal pred policisti in nato se zletel iz ceste ker je divjal kot manijak. Ko bo kdo povozil tvojega otroka pa slucajno ne jokcaj!

ah dej zjasnite se že enkrat, zdej so gnili policisti, če bi pa ta namesto v kapelco priletel v nič hudega sluteče ljudi, pa ga policija ne bi lovila bi bil pa kaj? odrešenik, ker je pogumno alkoholiziran zapeljal v nedolžne ljudi in jih poškodoval ali pa celo ubil?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

sramotno tole, da nekomu privoščiš smrt, mlademu človeku.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Gunnar kje pa se je tebi zataknilo v zadnjem letu, saj si postal pravi konformist?

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

ah dej zjasnite se že enkrat, zdej so gnili policisti, če bi pa ta namesto v kapelco priletel v nič hudega sluteče ljudi, pa ga policija ne bi lovila bi bil pa kaj? odrešenik, ker je pogumno alkoholiziran zapeljal v nedolžne ljudi in jih poškodoval ali pa celo ubil?[/quote]

Zakaj? Zato ker jih predobro poznam. Zagrebeni za ukrepe, zdolgočaseni, zafrustrirani in obremenjeni uniformiranci, ki si s pištolo in značko nabijajo ego.

V resnici so same pičkice, mamini sinčki in zlorabljenci, ki bi rabili psihiatra.

Znanja nobenega, zato pa je policija v moškem spolnem organu.

In tadva policajota sta se šla šerife s tistimi službenimi jajci od škode in lovila nekoga, katerega bi lahko preverila kje živi in ga počakala doma. Seveda če ga nista poznala, kar pa verjetno sta ga. Zdaj bosta lagala o znakih nezanesljive vožnje in bosta stravmirana do konca. Na kovu bots dobila še nagrado za to pizdarijo. Dodatek h plači in premestitev bližje domu. Za bruhat.

nič se mi ni zataknilo samo žal tako je, sem imel že veliko opravkov s kapsi in se dobro zavedam, da to ravno pametna bitja niso torej je boljš pustit, da opravijo svoje, kot pa bežat pa s tem samo njim kazat, da si še bolj sumljiv, kot so sprva mislili, še vse kolege, ki so pred njimi bežali so dlje časa popisovali, spraševali in matrali na PP-jih za brez veze samo zato, ker jih je zagrabila paranoja, ko so jih videli in pričeli bežat, ene dva kolega sta še danes taka, da samo en reče pazi policija, tudi če smrkcev ni blizu pa sta kot brezglavi kuri.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Aha, ustavil bi, ko bi mu zmanjkalo goriva. Bi ja, če se ne bi že prej zabil v koga nič hudega slutečega in ga ubil. Čisto prav je, da je ubil sebe. Je ena nevarnost manj na cesti!!!!
Očitno pa spadaš med takšne pijane divjake, da tako zagovarjaš potencialne morilce!!!

ah dej zjasnite se že enkrat, zdej so gnili policisti, če bi pa ta namesto v kapelco priletel v nič hudega sluteče ljudi, pa ga policija ne bi lovila bi bil pa kaj? odrešenik, ker je pogumno alkoholiziran zapeljal v nedolžne ljudi in jih poškodoval ali pa celo ubil?[/quote]

Zakaj? Zato ker jih predobro poznam. Zagrebeni za ukrepe, zdolgočaseni, zafrustrirani in obremenjeni uniformiranci, ki si s pištolo in značko nabijajo ego.

V resnici so same pičkice, mamini sinčki in zlorabljenci, ki bi rabili psihiatra.

Znanja nobenega, zato pa je policija v moškem spolnem organu.

In tadva policajota sta se šla šerife s tistimi službenimi jajci od škode in lovila nekoga, katerega bi lahko preverila kje živi in ga počakala doma. Seveda če ga nista poznala, kar pa verjetno sta ga. Zdaj bosta lagala o znakih nezanesljive vožnje in bosta stravmirana do konca. Na kovu bots dobila še nagrado za to pizdarijo. Dodatek h plači in premestitev bližje domu. Za bruhat.[/quote]

jah glej, pustiš jim, da si nafilajo ego in je to to, če jim ga pa zbijaš si ga pa najebal, tako to je. Sej mene je tud enkrat, ko sem šel iz ene veselice domov, peš ustavil en kriminalist, pa bi lahko takrat zbežal, pa če bi bi s tem storil ogromno napako, tako mi je pa zastavil tistih nekaj vprašanj, spraševal na pp če imam slučajno kartoteko itn. pottlej je ugotovil da sem čist sem pa šel domov, če bi pa bežal pa bi šel za mano bi pa pristal za brez veze v celici čez noč, ker so pač lovil nekoga, ki je v sosednjem kraju mende spolno nadlegoval eno žensko torej bi z begom postal samo še bolj sumljiv.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

ne morem verjet kako s lahkoto nekateri tu PRIVOŠČITE SMRT nekomu zato ker je bežal pred policijo, neverjetno ter nadvse strašljivo…

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

pa če bi bil tole vaš otrok, zaboga?????

ma fuk-njeni ste, res.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

starši so ostali brez otroka, vi pa se nad tem naslajate, ma da vas ni sram prekleta banda !!

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Ob 01.00 uri je pa res na cesti za cel razred otrok….

Ne ne piši budaleštin – “ko bo pa kdo tvojega otroka povozil….”

Kaj pa če bo tvoj mulac kdaj bežal pred policisti?? Ahaa, tvoj pa ne, ker si ga vzgojila v vzornega sinka.
Si prepirčana??

Da te ni sram, baba bedna!

:))))))

Človek se je poslovil od mladosti in postal zakrknjen malomeščan :)))

Ob vsem napisanem te najbolj skrbi to, da boš po smrti svojega bližnjega izvlekel/a denar??? In ti potem nekaj moraliziraš. Joj :(((((

da lahko beži, ampak skrit se ne more.

Me prav zanima, kakšen voznik je tale Gunnar? Takle večni nergač in pametnjakovič ne more biti strpen za volanom. Najbrž je stalno v prekrških in takrat se mu seveda godi krivica, po njegovem mnenju. Pameten za vse druge, samo zase nikoli.

lepo bi ustavil in se soočil s policaji, zato ne pizdakaj.

ja vse drzi kar bluzis, vsaj v tvoji lobanjski cezani.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Seveda tako je,policaji bi mu morali samo lepo sledii. Nič zato ,če je VIJUGAL po cesti. Ostale voznike,pešče sploh ni ogrožal.
Spremenit je treba takšne kot si ti in odstraniti takšne kot je bil ta za volan. SAM si je kriv za svojo smrt

Naj se že katera usmili tega Gunnarja, da ne bo tako napet v življenju ter še posebej za volanom in bomo naslednjič brali o novi smrtni žrtvi policijskega pregona, ko bo brez izpita bežal pred patruljo.

tebe naj se kdo usmili, da ne bos mislilo name, ker sem ocitno velik problem v tvojem zivljenju, ti pa v mojem nisi, si le ena nepomembna prasna prsica.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Lej ga, kako je poln jeze na cel svet, sirotek. Je problem, če so jajčka prepolna, nobene prilike za olajšanje in polno položnic za prekrške.

glej, to tvojim zaostalim možganom ne bo nikoli jasno ampak jst napišem svoje mnenje, kakršno koli že je in ne furam nekih osebnih vendet kot jih ti v svojem zaostalem svetu, kdo je pod katerim nickom kaj napisal in kakšno je njegovo osebno življenje, to pa pri tebi očitno predstavlja problem, ker s tistim enoceličarjem sredi calavere želiš reševat stvari na nekem osebnem nivoju in to z osebam, ki jih sploh ne poznaš in če že kdo si ti rajši sprazni jajčka, se boš vsaj manj ukvarjal z mano in mojim življenjem ali pa ti je še to problem, ker ti vzburjenje pomeni edino to, da šariš po soebnih življenjih drugih, če ti pa to ne uspe se pa tud jajčka ne praznijo…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

New Report

Close