Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek 3. svetovna vojna

3. svetovna vojna

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 04.12.2023 ob 11:28
Odgovor na objavo uporabnika
Zvarek, 04.12.2023 ob 08:46

Tretja svetovna vojna se je že začela, v Ukrajini in Izraelu gledamo še uporabo ognjene sile. Kar se dogaja na obeh območjih pa ni vredno besede vojna, ampak pokol prebivalstva in vojakov iz ene in druge strani.

V ozadju pa se vojna igra na finančnem parketu in vplivu. Je pa samo vprašanje časa, kdaj bodo bombe padale tudi po Evropi… osebno pričakujem odprtje dveh front – prva bo na balkanu kjer se veselo kuha, druga bodo pa baltske države, ko Ukrajina crkne.

Evropa se je zaklala s slepim padjašenjem s ZDA, ki samo iščejo načine, kje bodo odmetavale bombe; vtikanje v zadeve drugih pa je sploh eden glavnih failov zahoda – povsod se rine zraven, namesto da bi reševal svoje probleme. Zato pa smo tam, kjer smo.

Je pa človeštvo dokazalo, da med srednjim vekom in današnjim stoletje ni velike razlike, razen v tehničnem napredku. Človek je večinoma še vedno navadno krvoločno prase, ki išče načine za kurbarijo in ubijanje ter virus planeta, saj je planet že dodobra upostošil.

 

…………………………..

…………………………..

 

“Zvarek”,

tudi ti na lastnem primeru dokazuješ, da med srednjim vekom in današnjim stoletjem ni velike razlike. S svojo homofobijo.

Pozabil pa si dodati o tej Rusiji in o njeni homofobiji, da obe spadata v srednji vek. Zato to dodajam jaz.

četrta!

se je začela

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9749, 04.12.2023 ob 13:37

se je začela

Ljudje pa ne opazijo tega.

Glede homofobije: mene nič ne moti če sta dva istospolno usmerjena, živita skupaj, si delite premoženje in hodita skupaj naokoli. Pač en žge ovce, drug tipe, tret pa babe. Je pa izjemno moteča novodobna promocija celotnega lgbt+p communitiya, sploh v šolah in tako naprej. Pač za moje pojme je to bolano, sploh tam kjer se 7 letna punčka odloči da bo fantek in obratno. Ampak osebno jaz tega nebi prepovedal, boli mene kurac kaj delajo starši s svojimi otroki. Tako, kot mi je vseeno če jih talibani pri 10tih poročajo – dokler so tam, se lahk oženijo zarad mene preden se otrok rodi. Podobno so te primitivne parade ponosa – res dealjo iz sebe master class budale.

Glede krhke varnosti pa, Evropa tak nima za dva tanka in pet metkov, no tudi v ZDA že gre za nohte: https://siol.net/novice/svet/v-ukrajini-ponoci-vec-kot-20-ruskih-napadov-z-droni-vzivo-621496. Samo vprašanje časa je kdaj se bo zahod do konca spufal, rusi bodo pa zadn cent da v vojno. Ko ukrajina pade tudi berlin ni daleč.

Danes letijo krogle tudi v drugacni obliki. 3. svetovna vojna se je po moje zacela leta 2015.

Odgovor na objavo uporabnika
Zvarek, 04.12.2023 ob 17:41

Glede homofobije: mene nič ne moti če sta dva istospolno usmerjena, živita skupaj, si delite premoženje in hodita skupaj naokoli. Pač en žge ovce, drug tipe, tret pa babe. Je pa izjemno moteča novodobna promocija celotnega lgbt+p communitiya, sploh v šolah in tako naprej. Pač za moje pojme je to bolano, sploh tam kjer se 7 letna punčka odloči da bo fantek in obratno. Ampak osebno jaz tega nebi prepovedal, boli mene kurac kaj delajo starši s svojimi otroki. Tako, kot mi je vseeno če jih talibani pri 10tih poročajo – dokler so tam, se lahk oženijo zarad mene preden se otrok rodi. Podobno so te primitivne parade ponosa – res dealjo iz sebe master class budale.

Glede krhke varnosti pa, Evropa tak nima za dva tanka in pet metkov, no tudi v ZDA že gre za nohte: https://siol.net/novice/svet/v-ukrajini-ponoci-vec-kot-20-ruskih-napadov-z-droni-vzivo-621496. Samo vprašanje časa je kdaj se bo zahod do konca spufal, rusi bodo pa zadn cent da v vojno. Ko ukrajina pade tudi berlin ni daleč.

To da že otroci trdijo, da so napačnega spola nima veze z biologijo, to je vse posledica družbenih izmišljotin. Obstaja zgolj samo BIOLOGIJA, ničesar drugega ni. Vse ostalo pa so družbeni  konstrukti, tako kot je družbeni konstrukt tudi družbeni spol… modra je za fantke, roza za punčke.

Si vedel da je bilo v  srednjem veku obratno, modra za ženske, roza za fante? Kot si zmislijo. Kot da ima barva spol!!!

In jasno da potem prihaja pri mnogo mladostnikih do kakih zapletov in mislijo pol, da lahko spol spremenijo, saj jih je ravno TRADICIONALNA družba naučila, DA JE SPOL OBČUTEK in ne biološko dejstvo!!!

 

Pa pridemo do zaključka, da sta tradicionalna heteronormativna družba in LGBTQtrans ideologija ista zadeva.

 

Jaz menim, da mora biti otrok vzgojen brez vseh pritiskov, ki ga seksualizirajo. To z roza in modro, pa z barbikami itd. je navadno pedofiliranje otrok. Starši ki to delajo niso drugačni od LGBtrans ideologije, ki otroke prepričuje, da ne vejo kerega spola so.

 

Govorim pa o temu, da me razburja, da se neki tradicionalisti borijo proti LGBTQ ideologiji in teoriji spola, in branijo družinske in tradicionalne vrednote, če so pa eno in isto.

Tradicionalisti ne štekajo, da so oni eno in isto kot transvestiti. Tega niso štekali, ko so v srednjem veku kurili homoseksualce na grmadah, medtem ko so sami bili(tradicionalni pravilno usmerjeni moški) oblečeni v pajkice, nosili lasulje, bili naličeni in vsi naprfumani in v bleščečih oblekcah.

Takole so bili oblečeni nacisti oblečeni, ko so delali genocid nad geji. Na video:

.https://www.youtube.com/watch?v=jZkzmfUjpwA&pp=ygUPd2VpbWFyIHRyaWFuZ2xl

Tako ugotavljam, da so v večini držav kjer je homoseksualnost kazniva, operacije spremembe spola zakonite.

Heteroseksualizem je očitno bolan. Prepričan sem, da množično hetero moški, ko grejo njihove ženske od doma oblačijo njihove moderce in gate in si ga drkajo na to.

 

Konec koncev ugotoviš, da so tradicionalni heteronoirmativneži ista zadeva kot trans aktivisti. In da družba posiljuje punčke z roza in barbikami, fantke z avti, ima različna pravila za njih je ista zadeva, kot če spustiš lgbtq trans aktiviste v vrtec, da otrokom razlagajo, da je spol občutek in ga lahko spremeniš.

Zdaj bo vedno več tega. Ko bo nova generacija otrok šla v šolo, jih bojo morda še v šoli to učili. Čedalje več otrok bo zmedenih in bojo pristali na zdravljenju s hormoni. Nažalost pa pravzaprav to družba otroke že stoletja uči. Ljudje tega ne razumejo.

 

 

To je zame pedofiliranje otrok. In RUSIJA gre zdaj po poti tega, tako kot ostale države, ki zatirajo homoseksualce. Saj imajo ravno homofobične tradicionalne države največ operacij spremembe spola. In debilčina PUTIN je to zagotovil za RUSIJO. Saj ruska mentaliteta hodi ravno v to smer, ki v družbi vzbudi poplavo zmede spolne indetitete, da se ljudje sprašujejo katerega spola so.

Pač ne bo prihodnosti za naše otroke.

resna izjava iz bele hiše…

 

“Menimo, da je zelo verjetno, da bodo ameriške enote sodelovale v spopadu z ruskimi enotami po zmagi Rusije v Ukrajini”

 

ww3 in it

 

pike whole quote

israel ww3

 

nuke biden first term

 

New Report

Close