Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 4 policisti so ji slekli ruto in kaznovali(Francija,plaža).

4 policisti so ji slekli ruto in kaznovali(Francija,plaža).


Katera lička pa ti ljubiš?[/quote]

Predvidevam, da tista, ki se ne slepijo, da so trije smrkci s tem kaj dosegli.[/quote]

Pa ti sploh ne predvidevaš tako slabo… 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Naj muslići s svojim alahom, svojim teroriziranjem, svojim 100 letnimi navadami izginejo iz EU.

Vse, ki so kdajkoli storili kaznivo dejanje – transportirat nazaj!

Vse babe v cunjah zavite – brez vprašat – teraj kući!!
VSE dedce kosmate – teraj kući!!

Če se nekdo ne zna prilagodit – pa ne mi zdele lapat – izvajamo učne ure…. MRŠ!!

Na meje SLO pa 5 metrsko betonsko ograjo, žico, mrtvo stražo!!

Jebo vas samooklicani dobrotniki!! Speljite se v Lampeduzo pa tam gladite to gamad! Ki vam bo zarila nož takoj, ko jih bo dovolj na kupu! :((((

……NOVA24tv!!!! Buahahahahahahahh

Srbski lovci namesto divjadi streljali na migrante

http://nova24tv.si/aktualno/srbski-lovci-namesto-divjadi-streljali-na-migrante/

Zanalašč, da pike dobite hahahahahahhah

Alah ne gre nikamor, ker ga častijo tudi katolibani. Teh se pa še dolgo ne bomo losali.

Kaj so ti pa hipsterji žalega storili? 😮

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Saj je lepo, da tudi nam malo privoščiš, ampak te pike kar zase zadrži, pa kaj lepega si kupi. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Saj je lepo, da tudi nam malo privoščiš, ampak te pike kar zase zadrži, pa kaj lepega si kupi. :)[/quote]
pa tako nesebično delim. Sami nehvaležneži 🙁

Mi je vseeno v kaj so oblecene. Problem pri tej opravi je le ta ker ne ves a ima bombo pod rjuhami ali je res samo prisla uzivat na plazo. Ce je to drugo ok ampak nikoli ne ves ker bojo islamisti verjetno tudi zenske ufural v dzihad ker moski so odsli v nebesa k devicam.


To v bistvu sploh ni dobra, kaj šele smešna novica. To je samo za okus, kaj se nam obeta, če bo šlo tako naprej. Zate ne vem, ampak jaz nad ubijanjem nisem najbolj navdušen. Pa zelo težko ga je ustavit.


To v bistvu sploh ni dobra, kaj šele smešna novica. To je samo za okus, kaj se nam obeta, če bo šlo tako naprej. Zate ne vem, ampak jaz nad ubijanjem nisem najbolj navdušen. Pa zelo težko ga je ustavit.[/quote]
Kako pa misliš, da bi se rešili islamizacije? Z rožcami, svečkami, Je suis…?

Saj je lepo, da tudi nam malo privoščiš, ampak te pike kar zase zadrži, pa kaj lepega si kupi. :)[/quote]
pa tako nesebično delim. Sami nehvaležneži :([/quote]

Eh, samo zato, ker odklanjam nekaj, česar ne potrebujem, pa res nisem nehvaležna. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


To v bistvu sploh ni dobra, kaj šele smešna novica. To je samo za okus, kaj se nam obeta, če bo šlo tako naprej. Zate ne vem, ampak jaz nad ubijanjem nisem najbolj navdušen. Pa zelo težko ga je ustavit.[/quote]
Kako pa misliš, da bi se rešili islamizacije? Z rožcami, svečkami, Je suis…?[/quote]
To z mojim odgovorom v bistvi ni povezano. Hočem rečt samo to- ko poka, poka po vseh. In če smo padli tako daleč…


To v bistvu sploh ni dobra, kaj šele smešna novica. To je samo za okus, kaj se nam obeta, če bo šlo tako naprej. Zate ne vem, ampak jaz nad ubijanjem nisem najbolj navdušen. Pa zelo težko ga je ustavit.[/quote]
Kako pa misliš, da bi se rešili islamizacije? Z rožcami, svečkami, Je suis…?[/quote]

Bombing for peace is like fucking for virginity.

Plus pika za tarčija. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


To v bistvu sploh ni dobra, kaj šele smešna novica. To je samo za okus, kaj se nam obeta, če bo šlo tako naprej. Zate ne vem, ampak jaz nad ubijanjem nisem najbolj navdušen. Pa zelo težko ga je ustavit.[/quote]
Kako pa misliš, da bi se rešili islamizacije? Z rožcami, svečkami, Je suis…?[/quote]

Ženske so jim pred bitko talale rožice.
Baje ni pomagalo.


Kako pa misliš, da bi se rešili islamizacije? Z rožcami, svečkami, Je suis…?[/quote]
To z mojim odgovorom v bistvi ni povezano. Hočem rečt samo to- ko poka, poka po vseh. In če smo padli tako daleč…[/quote]
Saj pacifizem se lepo sliši, ampak žal več kot pol sveta ne razmišlja tako.


Kako pa misliš, da bi se rešili islamizacije? Z rožcami, svečkami, Je suis…?[/quote]

Bombing for peace is like fucking for virginity.

Plus pika za tarčija. :)[/quote]
Faaaak vzamem vse nazaj:-))))))


To z mojim odgovorom v bistvi ni povezano. Hočem rečt samo to- ko poka, poka po vseh. In če smo padli tako daleč…[/quote]
Saj pacifizem se lepo sliši, ampak žal več kot pol sveta ne razmišlja tako.[/quote]
Smo že nekaj časa nazaj pisali, kako bo, pa je ilo precej nevernežev. Tudi kar se časa tiče, smo imeli kar prav. Ampak pomisli, 2016 se piše. Vseeno, če bi ostali v jamah. Kot vrsta nismo vredni popolnoma nič.

http://www.kurir.rs/crna-hronika/napad-u-subotici-migrant-iz-cista-mira-skalpelom-isekao-decaka-16-clanak-2411131


To z mojim odgovorom v bistvi ni povezano. Hočem rečt samo to- ko poka, poka po vseh. In če smo padli tako daleč…[/quote]
Saj pacifizem se lepo sliši, ampak žal več kot pol sveta ne razmišlja tako.[/quote]
Mhm, glede na to, da muslimani predstavljajo 23{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svetovne populacije, me zanima, kdo so potemtakem tisti, ki tvorijo ostalih +27{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} militaristov…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

VSA ČAST FRANCOSKI POLICIJI!!
BRAVO!!
TAKE AKCIJE RABIMO TUDI PRI NAS V TURISTIČNIH KRAJIH

Na vse dogodke, še vedno menijo, da bodo svet spravili pod svoja pravila v glavnem, morsko vodo si domov prinesite in še to preverite, če ni slučajno možnost, da so pogruntali že to, da se slednjega ne boste niti več dotaknili. Idiotizem in etično čiščenje nekoč ni poznalo ničesar za človečnost, motene osebe pa še manj, ki goreče prisegajo nečemu.

Letos se hvali Slovenija (če ne more biti tiho, kako varni smo), no Hrvaška enormno pridobiva še ljudi. Tudi prav, si bodo mislili, na kupu je dovolj ljudi, ko se boste kako drugače pajsali. Zakaj je treba sporočati komu, kam naj samoiciniativno gredo tisti, ki bodo škodovali? Slovenija in Hrvaška sama išče iztočnice, da se terorizem sam nalima kaj kmalu tu. Rekorde res ne bodo izpustili in ne bodo šli tja, kjer bi lahko samo sebe poškodvali, ker ne bi bilo namena, ne? Zakaj vabite teroriste, ker to pričakujejo, na način? Saj lahko tudi mislite kaj, če ne nase, na druge.
Zadnjič je pisalo, da naj bi bil nekje na mirnem hrvaškem, v tujini osumljeni terorist. Hrvatje so rekli le, da ga bodo izpustili, če plača varščino. Big dil, ko vsaj eni odnesejo celo rit.

Bombing for peace is like fucking for virginity.

Plus pika za tarčija. :)[/quote]
Faaaak vzamem vse nazaj:-))))))[/quote]

Saj sem vedela, da je tisto, kako jaz tebe kao videti ne morem, samo projekcija… 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Saj pacifizem se lepo sliši, ampak žal več kot pol sveta ne razmišlja tako.[/quote]
Smo že nekaj časa nazaj pisali, kako bo, pa je ilo precej nevernežev. Tudi kar se časa tiče, smo imeli kar prav. Ampak pomisli, 2016 se piše. Vseeno, če bi ostali v jamah. Kot vrsta nismo vredni popolnoma nič.[/quote]
Pa ni treba zdaj padat v depresijo. Začenja se pač boj za obstanek, to ni nič novega na tem planetu.


Smo že nekaj časa nazaj pisali, kako bo, pa je ilo precej nevernežev. Tudi kar se časa tiče, smo imeli kar prav. Ampak pomisli, 2016 se piše. Vseeno, če bi ostali v jamah. Kot vrsta nismo vredni popolnoma nič.[/quote]
Pa ni treba zdaj padat v depresijo. Začenja se pač boj za obstanek, to ni nič novega na tem planetu.[/quote]

Pa to jaz pravim že cel čas, pa me tisti, ki verjamejo v nadvlado bele rase, napadajo.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Pa ni treba zdaj padat v depresijo. Začenja se pač boj za obstanek, to ni nič novega na tem planetu.[/quote]

Pa to jaz pravim že cel čas, pa me tisti, ki verjamejo v nadvlado bele rase, napadajo.[/quote]
No ja, jaz npr. v nadvlado bele rase ne verjamem, kar pa ne pomeni, da podpiram, da se jo uniči. Ali pa da se uniči nacionalne države. Jaz svoje rase pač ne sovražim, ne vem pa kako ti.

New Report

Close