Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 4 policisti so ji slekli ruto in kaznovali(Francija,plaža).

4 policisti so ji slekli ruto in kaznovali(Francija,plaža).

Pa to jaz pravim že cel čas, pa me tisti, ki verjamejo v nadvlado bele rase, napadajo.[/quote]
No ja, jaz npr. v nadvlado bele rase ne verjamem, kar pa ne pomeni, da podpiram, da se jo uniči. Ali pa da se uniči nacionalne države. Jaz svoje rase pač ne sovražim, ne vem pa kako ti.[/quote]

Tako nekako se potem začnejo fajti, ker nihče ne odstopa in še vedno ostajajo na svojih bregovih, ker jih zmotijo malenkosti. Kar se pri vama bere, je občutljivost na obeh straneh. Tako da ni čudes drugje, ko gre za večje drastičnosti.

Kaj pa sovražiš? Da lahko delčki sploh zapišejo tudi drugačne stvari, ko nastajajo.


No ja, jaz npr. v nadvlado bele rase ne verjamem, kar pa ne pomeni, da podpiram, da se jo uniči. Ali pa da se uniči nacionalne države. Jaz svoje rase pač ne sovražim, ne vem pa kako ti.[/quote]

Tako nekako se potem začnejo fajti, ker nihče ne odstopa in še vedno ostajajo na svojih bregovih, ker jih zmotijo malenkosti. Kar se pri vama bere, je občutljivost na obeh straneh. Tako da ni čudes drugje, ko gre za večje drastičnosti.

Kaj pa sovražiš? Da lahko delčki sploh zapišejo tudi drugačne stvari, ko nastajajo.[/quote]
Jaja, ti kar počepni, sam da ne bo fajta.


Dokler boste sovražile moške.[/quote]
A res? Ves, tukaj ni zgodbe o kuri in jajcu. Zacne se s slabim ravnanjem, sovrastvo, ce ze temu tako reces, je posledica.


Saj pacifizem se lepo sliši, ampak žal več kot pol sveta ne razmišlja tako.[/quote]
Mhm, glede na to, da muslimani predstavljajo 23{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svetovne populacije, me zanima, kdo so potemtakem tisti, ki tvorijo ostalih +27{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} militaristov…[/quote]
kje v mojem stavku sem omenil muslimane?

Pa to jaz pravim že cel čas, pa me tisti, ki verjamejo v nadvlado bele rase, napadajo.[/quote]
No ja, jaz npr. v nadvlado bele rase ne verjamem, kar pa ne pomeni, da podpiram, da se jo uniči. Ali pa da se uniči nacionalne države. Jaz svoje rase pač ne sovražim, ne vem pa kako ti.[/quote]

Če bi sovražila lastno raso, bi bila pa res v hudem konfliktu s samo seboj, s celotno družino in veliko večino svojih prijateljev in prijateljic.
Mislim, da smo ljudje kot množica pač drhal in zato zelo pogosto prezira vredni, pa ne glede na raso in veroizpoved.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Dokler ne boste začele mislit s svojo glavo, si drugega ne zaslužite. S tem mislim na to da bo resnično vsaka začela mislit svojo glavo in ne bo ubogala nikogar, vključno s tabo, ki imaš prav tako neke svoje ideje, ki bi jih rada vsiljevala. Dokler pa bo treba brat Cosmo, pa lady, pa poslušat mesije, bo pa tako.[/quote]

Saj je toliko tumpasta, da ne bo razumela, da to nima zveze z ženskami , ampak zakonom, ki je upravičeno bil sprejet zardi verske skrajnosti in neprilagajanja družbi, kjer so gostje. Saj če bi dedc nag skakal sred mesta, ker to zakon prepoveduje, ga bi tudi ustavili , kaznovali ali pa celo odpeljali na psihiatrijo. Je pa tako, da tu ravnajo humano, se ne dotikajo in napišejo globo, če bi se pa repenčila v muslimanski državi preko zakonov, bi jo pa na mestu javno bičali. Zdaj pa naj sama izbira svoj bolni feminizem in za kaj se opredeljuje.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


No ja, jaz npr. v nadvlado bele rase ne verjamem, kar pa ne pomeni, da podpiram, da se jo uniči. Ali pa da se uniči nacionalne države. Jaz svoje rase pač ne sovražim, ne vem pa kako ti.[/quote]

Če bi sovražila lastno raso, bi bila pa res v hudem konfliktu s samo seboj, s celotno družino in veliko večino svojih prijateljev in prijateljic.
Mislim, da smo ljudje kot množica pač drhal in zato zelo pogosto prezira vredni, pa ne glede na raso in veroizpoved[/b].[/quote]
Znaki konflikta vsaj s samo seboj.

Kaj pa feministke in levičarji menite o prepovedi sprehajanja v kopalkah po dubrovniških ulicah? A je to tudi fašizem, mačizem in konec demokracije, če “moška” oblast zapoveduje ženskam, kako morajo biti oblečene na ulici?


Pa ni treba zdaj padat v depresijo. Začenja se pač boj za obstanek, to ni nič novega na tem planetu.[/quote]

Pa to jaz pravim že cel čas, pa me tisti, ki verjamejo v nadvlado bele rase, napadajo.[/quote]

Večina prišlekov, ki se jih tako zelo bojite, je belcev.


Falil temo?

Zakaj se ne reče fašizem temu, da delodajalec zapoveduje dress code na delovnem mestu?


Mhm, glede na to, da muslimani predstavljajo 23{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} svetovne populacije, me zanima, kdo so potemtakem tisti, ki tvorijo ostalih +27{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} militaristov…[/quote]
kje v mojem stavku sem omenil muslimane?[/quote]

V tem ne, v tistem, ki ga navežeš na tarčijevo pripombo, da nad ubijanjem ni ravno navdušen, se ti je pa zapisalo:

Ajaaa, hočeš reči, da pripadniki muslimanske vere vendarle niso edini krvoločneži na svetu? Potem se pa strinjava, ja.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Zakaj nikogar ne skrbi za demokracijo in svoboščine, če te v opero ali elitni nočni lokal ne spustijo v kratkih hlačah in natikačih?

Kje ste videli, da jo policaji slačijo? Na fotki se slači sama.

Sem ogorčena kaj pa mislijo, da so ti policisti, da takole terorizirajo poštene ljudi in manjšino nikab in burke so lepa tradicinalna oblačila, ki bi jih morali sposštovati vsi ogorčena in razočarana sem.

Seveda. To je isto kot pri muslimanih, katolibani itak sorodna kasta z istim Alahom. Pač zadekat babe, da nam ne bodo naši katoliški kurci stali pokonc, ker imamo potem slabo vest pred Alahom in njegovim dolgolasim sinom. Francozi majo pa probleme z erekcijo, zato hočejo babe odkrivat. Da bi pa jih pustili pr mir, da se vsak oblači kukr hoče, pa nobenmu na pamet ne pade.

Če bi sovražila lastno raso, bi bila pa res v hudem konfliktu s samo seboj, s celotno družino in veliko večino svojih prijateljev in prijateljic.
Mislim, da smo ljudje kot množica pač drhal in zato zelo pogosto prezira vredni, pa ne glede na raso in veroizpoved[/b].[/quote]
Znaki konflikta vsaj s samo seboj.[/quote]

Niti ne. S posamezniki tvorim blizke in ljubeče odnose, ljudje kot vrsta, ki poseduje razum – kot množica – smo pa še vedno drhal, sicer bi svoje potenciale uporabili za konstruktivne stvari, ne pa za destrukcijo – tako samih sebe kot planeta, kjer gostujemo.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Znaki konflikta vsaj s samo seboj.[/quote]

Niti ne. S posamezniki tvorim blizke in ljubeče odnose, ljudje kot vrsta, ki poseduje razum – kot množica – smo pa še vedno drhal, sicer bi svoje potenciale uporabili za konstruktivne stvari, ne pa za destrukcijo – tako samih sebe kot planeta, kjer gostujemo.[/quote]
Torej se boš tudi strinjala, da je najbolj destruktivno pretirano razmnoževanje človeške vrste?

Sem ogorčena kaj pa mislijo, da so ti policisti, da takole terorizirajo poštene ljudi in manjšino nikab in burke so lepa tradicinalna oblačila, ki bi jih morali sposštovati vsi ogorčena in razočarana sem.[/quote]Samo da si ogorčena nad izvajanjem zakonov s strani pristojnih za to. Pa pojdi v muslimasko državo, tam ti bo bolje, ko te bodo za repenčeje preko zakonov na mrtvo prebičali in to javno.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Niti ne. S posamezniki tvorim blizke in ljubeče odnose, ljudje kot vrsta, ki poseduje razum – kot množica – smo pa še vedno drhal, sicer bi svoje potenciale uporabili za konstruktivne stvari, ne pa za destrukcijo – tako samih sebe kot planeta, kjer gostujemo.[/quote]
Torej se boš tudi strinjala, da je najbolj destruktivno pretirano razmnoževanje človeške vrste?[/quote]

S tem razmnoževanjem in prenaseljenostjo je huda reč – ko je govora o Slovencih, Evropejcih in belcih, nas je baje (pre)malo, ko je govora o drugih rasah, nas je pa kao “že itak preveč”.
Ko sem na tem forumu napisala, da sem se odločila, da ne bom imela otrok, je bilo vse narobe, tako da ne vem, zakaj meni pripisuješ, da sem v konfliktu s samo seboj. Pa samo pri sebi sem začela… 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Torej se boš tudi strinjala, da je najbolj destruktivno pretirano razmnoževanje človeške vrste?[/quote]

S tem razmnoževanjem in prenaseljenostjo je huda reč – ko je govora o Slovencih, Evropejcih in belcih, nas je baje (pre)malo, ko je govora o drugih rasah, nas je pa kao “že itak preveč”.
Ko sem na tem forumu napisala, da sem se odločila, da ne bom imela otrok, je bilo vse narobe, tako da ne vem, zakaj meni pripisuješ, da sem v konfliktu s samo seboj. Pa samo pri sebi sem začela… :)[/quote]
Moje mnenje, nas je dovolj, ostalih preveč.

In potem pride kleni Slovenec in meni nič, tebi nič ustreli šolanega delu predanega migranta.
In Slovenci spet ploskajo češ zdravniki so vsi zanič in so si to zaslužili.
In to na forumu, ki je pravzaprav nastal zaradi zdravnikov.[/quote]

je bil udbo mafija za katero vemo da ne more biti bogve kaj če je tito umoril vso inteligenco in ta udbomafija ne skapira kdo ji je kriv za to da zaradi predolgih čakalnih vrst ljudje umirajo..namreč..

zadnji delodajalec tega udbovca je bil 10 let vse od titove smrti en drugi kleni slovenec in sicer gospod kučan..po nekaterih podatkih titov sin

udba je odgovarjala neposredno zvezi komunistov jugoslavije katere predsednik je bil zadnjih deset let kučan

ustreliti bi moral če je že moral koga najprej kučana ki je kot prvi mož juge in nato slovenije odgovoren za to da komunisti kradejo

Seveda. To je isto kot pri muslimanih, katolibani itak sorodna kasta z istim Alahom. Pač zadekat babe, da nam ne bodo naši katoliški kurci stali pokonc, ker imamo potem slabo vest pred Alahom in njegovim dolgolasim sinom. Francozi majo pa probleme z erekcijo, zato hočejo babe odkrivat. Da bi pa jih pustili pr mir, da se vsak oblači kukr hoče, pa nobenmu na pamet ne pade.[/quote]

Ne vem, če je feministkam do tvoje erekcije. One so solidarne z rjuharkami ravno zaradi tega, ker njihova uniforma moti mačistično erektilno funkcijo. Falus je simbol zatiranja in ga je treba onemogočit, kjerkoli in kakorkoli se le da.[/quote]

Tako je tudi prav. Totalno prifuknjeno je, da moški diktirajo oblačenje ženskam glede na svojo erektilno funkcijo ali disfunkcijo.



Ne vem, če je feministkam do tvoje erekcije. One so solidarne z rjuharkami ravno zaradi tega, ker njihova uniforma moti mačistično erektilno funkcijo. Falus je simbol zatiranja in ga je treba onemogočit, kjerkoli in kakorkoli se le da.[/quote]

Tako je tudi prav. Totalno prifuknjeno je, da moški diktirajo oblačenje ženskam glede na svojo erektilno funkcijo ali disfunkcijo.[/quote]

Prav je tudi, da imajo moški nekaj besede pri tem, kako se vpliva na njihove erektilne funkcije. Kdo pa so babe, da bodo one o vsem odločale?

https://www.youtube.com/watch?v=oEGCpKhlFpI

New Report

Close