Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 40-letnik nad mamo: močno jo je poškodoval

40-letnik nad mamo: močno jo je poškodoval

Kaj vse živi na tem planetu.

METLIKA – Metliški policisti so 40-letnemu nasilnežu izrekli ukrep prepovedi približevanja materi zaradi razlogov za sum, da bo ogrozil njeno življenje.

Nasilnež jo je pretepel in jo poškodoval, nad njo pa se je tudi psihično izživljal. Ovadili ga bodo zaradi kaznivega dejanja nasilja v družini.

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/40-letnik-nad-mamo-mocno-jo-je-poskodoval

Kakšna ovadba? Kakšna psihiatrija?
Direkt na Gavgen hrib! Metličani že vedo kje je to!

Hi hi hi, po dobri stari navadi, če vzroka ni videti ga ni…

zato pa je tako v naši državi kakor je.

Ko pa bojo matere kaznovane za vseživljenjsko jebanje v glavo lastnih sinov, se pa bojo stvari spremenile. nič prej, do takrat pa nam bojo vladali cmerarji ali idioti.

Takemu, ki se spravi nad lastnega starša, samo šus v čelo! Ded je star 40 let, že zdavnaj ni imel kaj okoli matere hodit, če ne zmore shajat z njo, halooo!

in tisti ki niso iz Metlike? Kje oz kaj je to zaen hrib?

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

in tisti ki niso iz Metlike? Kje oz kaj je to zaen hrib?[/quote]

A boš ke hodu – vozu podlasice? Razčiščevat? 🙂 Se ne splača za take. Uživi svoj lajf.

in tisti ki niso iz Metlike? Kje oz kaj je to zaen hrib?[/quote]

A boš ke hodu – vozu podlasice? Razčiščevat? 🙂 Se ne splača za take. Uživi svoj lajf.[/quote]

rad bi bolje spoznal Mojo deželo in si razširil geografsko znanje

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

A boš ke hodu – vozu podlasice? Razčiščevat? 🙂 Se ne splača za take. Uživi svoj lajf.[/quote]

rad bi bolje spoznal Mojo deželo in si razširil geografsko znanje[/quote]

Geografsko poreklo rujne kapljice? ;)))))

Tist ga sigurno ni, čeprav lahko da res ni lepo delala z njim, ne moremo vedet. Samo je precej verjetno, da ga je too much razvadila in ni naučila spoštovanja. Zato je tak. Žal je njena krivda vsakem primeru, vseeno pa kot mama je naredila vse kar je najbolje lahko in to je grozno videt, da nekdo to naredi… Ža e pa tako, da mame niso vedno ljubeče mame, ker verjetno so tudi one bile za marsikaj prikrajšane, pa ne znajo. Žalostno, ampak res.

Malo grdo napisano, a resnično. Mame ne znajo spustit sinov. Jaz poznam primerek skoraj 50 letnega moškega, ki ga mama obravnava kot triletnika. In ni edini. In če bi ji ta moški dal dve kepi okrog gobca, bi mu jaz samo čestitala. Ampak on ne, cele dneve pri mami visi, da mu pije kri. Tudi poročil se ni.

Malo grdo napisano, a resnično. Mame ne znajo spustit sinov. Jaz poznam primerek skoraj 50 letnega moškega, ki ga mama obravnava kot triletnika. In ni edini. In če bi ji ta moški dal dve kepi okrog gobca, bi mu jaz samo čestitala. Ampak on ne, cele dneve pri mami visi, da mu pije kri. Tudi poročil se ni.[/quote]

Sej pol, ko pa končno spregleda, se mu pa odpelje…

Malo grdo napisano, a resnično. Mame ne znajo spustit sinov. Jaz poznam primerek skoraj 50 letnega moškega, ki ga mama obravnava kot triletnika. In ni edini. In če bi ji ta moški dal dve kepi okrog gobca, bi mu jaz samo čestitala. Ampak on ne, cele dneve pri mami visi, da mu pije kri. Tudi poročil se ni.[/quote]

Sej pol, ko pa končno spregleda, se mu pa odpelje…[/quote]

Spregleda ze prej, a ne more nic pametnega naredit. Samo odpelje se lahko takemu. Zal.

Ene mame so res strup.

Idiot.

Jebala ga je v glavo? Edino, kar je naredila narobe, ga je gledala in prenašala njegov alkoholizem, ker je v nejm še zmeraj videla sladkega otročička, ki ga je učila scat in srat!

Res si idiot.

Sej pol, ko pa končno spregleda, se mu pa odpelje…[/quote]

Spregleda ze prej, a ne more nic pametnega naredit. Samo odpelje se lahko takemu. Zal.

Ene mame so res strup.[/quote]

Vse se prične v otroštvu; bogve kako se je znašala nad njim…Če bi imel otrok lepo otroštvo, se to danes ne bi dogajalo. Kje je oče ?

TISTI KI ZAGOVARJATE NASILJE TUKAJ, STE VREDNI SAMO ZAPORA ALI PA NORIŠNICE. IDIO.TI NAGRAVŽNI

Iz tebe pa vije sama milina, neznost in prijaznost… ja, enostavneje je na mon frustracije nad drugimi otresat, predpraznik privzdignit pac ne!

Tukaj je govora o konkretnem primeru – o nasilju sina nad materjo!
Obsojati, kakšna je bila ta mati, kakšno otroštvo je imel ta sin, ne moremo, saj ne poznamo primera. Zavedam se, da vse matere niso dobre in ljubeče, ampak kdor ne zmore živeti z materjo in kdor ne zmore z njo vzpostaviti normalnega odnosa, naj gre proč od nje! Naj si poišče delo, naj gre v najem, naj si kupi kakšno staro hišo, če je življenje z materjo neznosno, ni pa prav, da se nekdo izživlja nad materjo!
Ja, dejstvo je, da ni nihče na tem svetu idealen, je ni idealne matere in ne idealnega očeta, vsak morda v svojem življenju naredi tudi napako, ampak greh, velik greh je dvigniti roka nad svojo mater. Končno je mati tista, ki ti da življenje!

Torej, če te prav razumem. Samo zato, ker te je rodila, te lahko ubije, ti pa njej nič ne smeš, se niti braniti pred njo??

Čungalunga, ne obračaj mojih besed, če se z materjo ne razumeš, če je slaba mati, ali če je hudobna, pojdi proč od nje! Nimaš pa je pravice tepsti in izvajati nasilja nad njo! Konkretno je tukaj govora o nasilju sina nad materjo in ne obratno!

Amen!

P.S. so pa vedno primeri,ki živijo še pri 30+ pri starših,istočasno pa vpijejo,kako jih starši dušijo,mučijo,zlorabljajo,psihično uničujejo,…. Dvigni sidra in se osamosvoji,ne pa išči izgovor! (ne vem kateremu staršu je doma za gledat in uživat ob odraslemu otroku,ki na veliko popiva,nič kaj ne prispeva materialno in sicer….).Torej,OSAMOSVOJI SE!!!!

New Report

Close