Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek 44 let odkar je umrl najvecji med najvecjimi..Tito

44 let odkar je umrl najvecji med najvecjimi..Tito

Klošar je bil Tito,

Pa to je neverjetno, kaj ste sposobni naumit. Ja, klošaril je na Brionih, na Bledu, na Brdu pri Kranju, v beli hiši, v Londonu, na svoji ladji, na svojem vlaku pa z mercedesi. Klošar. 😀

Tole so besede Svetega sedeža

Papež Pavel VI, Rim, 1971

“Kaže, da je razširjanje jugoslovanskega vpliva izven evropskih meja na svet, ki je tako v negativnem kakor v pozitivnem smislu postal bolj solidaren in bližnji, odgovor, ki ga želi dati današnja Jugoslavija pod vodstvom vaše ekselence.Vaši ekselenci je znano, s kolikšno pozornostjo Sveti sedež in jaz osebno spremljava dejavnost, ki jo na tem področju razvijate vi in vaša vlada, in s kolikšno iskrenostjo pozdravljamo zasluženi uspeh sleherne vaše spodbude, ki ji gre za obrambo in krepitev miru ter za pospeševanje boljših in plodnejših odnosov med narodi vseh kontinentov.”

Odgovor na objavo uporabnika
zanimivi citati, 07.05.2024 ob 00:01

Zanimivi citati o Titu, niti nisem vedel, da je bil tako priljubljen pri največjih. Eni se pa bodo požrli od jeze.

Saj potem sploh ni čudno, da je Maršal Tito še vedno Jajotov idol.

kako sem lahko ta post spregledala in zato nič komentirala, kako sem ga lahko spregledala………………TITO-TITO-TITO…………ampak DOLANC je bil pa navaden prašič, on je zaslužen za to, da je Jovanka tako trpela, TITO se še zdaj v grobu obrača, prekleti prašič, koristoljuben, samo gledal je kje bo kaj požrl in popil in pokadil, narod ga ni brigal DOLANC CVRI SE V PEKLU

Janšisti so fašisti.

Fašisti pa so vedno sovražili Titota.

Tito je bil vsaj vladar, kot se spodobi. Ustvaril je države neuvrščenih.

Današnja politična mafija pa nas je prodala in razprodala kot sužnje.

New Report

Close