Najdi forum

57

Hitro gre.

Eksponentni račun je heba,

Zelo hitro lahko pričakujemo:

Omejitev prostega gibanja po Sloveniji.
Zaprte meje za na Hrvaško, Avstrijo in Madžarsko.

Škrat? Na žurnalu in svet24 piše 47.

Ženski škratek v mrežastih holahupkah.

Očitno je RTV bolje obveščen.

Lepo jerekla dr. urska Bacovnik ze teden dni nazaj : zaprite sole in vrtce. Takrat bi otroci lahko sli k babici in dedku, danes to ni vec mogoce, ker bi jih okuzili. Nihce ni vzel resno njenega priporocila, se spomnili se ga bomo brez skrbi !

Me pa sveta jeza grabi, ko hodijo uciteljice in zdravniki smucat v italijo , medtem ko dobro vedo za virus . Ni dober krvavec, kope itd…toliko o genijalnem umu nase prosvete.

In…
Nastradali bomo, bojo , revni ljudje. Ki smo, so , doma, ki v skrbi za vsakodnevno prezivetje, zivimo bolj kot ne cisto povprecno a mirno zivljenje , ki se nam zna izteci zaradi neodgovornih osebkov.

47 do poldne, 57 do 14-ih. v dveh urah je pac prispelo 10 novih rezultatov.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Očitno je RTV bolje obveščen.
[/quote]

Je že tudi na žurnalu.

Od Italije nas loči samo 10 dni.

Do petka bo že 100ka. Ker folk še vedno lazi naokoli po zaprtih prostorih, štacunah, kot da nič ni.

Iz Italije že cel dan sploh ni novih podatkov, vsaj jaz jih nisem nikjer videla :((
Kaos?

V Italiji naj bi testirali samo še tiste, ki jih morajo hospitalizirati.

Proporcionalno, glede na število prebivalcev, najbrž nismo dosti na boljšem od Italijanov?

Prvi?ze kdo računal kaj bo čez 10 dni?

Italija
10.149 okuženih
1.004 ozdravljenih
631 umrlih

V Italiji naj bi testirali samo še tiste, ki jih morajo hospitalizirati.
[/quote]

Saj bo kmalu tako tudi pri nas. Glede na to, kako folk jemlje vse tako na izi.

Italijani sporočajo ob 18.00 na worldometer… večina ostalih EU držav pa ob 14.00

Gledam Švico. V dveh dnevih so prišli z nekaj nad sto do skoraj 600 primerov.

Ja saj jaz ne bi nikjer lazilo, Spar in mercator online se že poslužujem in prihranim tudi ful časa. Pa naj se že končno tudi druge štacune skidajo na splet, ker nekatere reči se dobi pač samo v hofru ali lidlu ali dm, da o vrtnarskih sploh ne začnem.

V Italiji se skladu z matematičnimi modeli pripravljajo na ogromen porast sprejemov na intenzivno nego čez približno 5 dni.

Ja, v enem dnevu 300 smrti. 🙁

Zelo hitro lahko pričakujemo:

Omejitev prostega gibanja po Sloveniji.
Zaprte meje za na Hrvaško, Avstrijo in Madžarsko.

Ministar Beroš je najavio mogućnost zatvaranja granica.

Kdor je planiral za vikend skočiti malo do Hrvaške obale, bi bilo pametno, da se odpravi takoj zdaj.

Včeraj sem preračunavala. V Italiji zbolel vsak 6000, v Sloveniji vsak 58.000. tako da je desetkratna razlika. Včeraj bila.

Ja, v enem dnevu 300 smrti. 🙁
[/quote]metvih vsak dan več,ker že delajo selekcijo.

New Report

Close