Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 600 € na mesec za tri člansko družino

600 € na mesec za tri člansko družino

A dej nehi! Pa kje je ta rajska ureditev, ko za 5€ ješ celo leto malico v šoli?[/quote]

Ocitno samo tam kjer jaz jem svoje kosilo 🙂 od srednje sole do sedaj med polurno malico :)))

P.s. pa ne spadam vec med srednjesolce…kuhajo tudi za ostale :))))[/quote]

No, če ješ brezplačno malico (NA ČIGAV RAČUN???? TO HRANO NEKDO MORA PLAČAT!!!), potem jasno, da za hrano mesečno porabiš malo…
Povej katera šola je to, kje je ta šola, ker to je državna kraja davkoplačevalcev! Tvojo malico financiramo vsi državljani!

Resnično nisi ravno brihtna! Pa na njivici poleg zelenjave pridelaš še tri vrste žit za moko, a ne?

Pridelava doma zelenjavo seveda. Ostalo kupiva v trgovini 🙂

P.s. pa tudi ko je nisva nisva porabili veliko vec za hrano :)[/quote]
Saj, če izločiš vse odvečne in nepotrebne in škodljive stvari, potem res ne porabiš veliko.
A za večino vse te nepotrebne in nezdrave zadeve predstavljajo napredek in jim dajejo občutek vrednosti, da si lahko privoščijo nekaj več.[/quote]

Vem Robi vem… 🙂

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.


Kako nima nič skupnega ?
A jaz nisem realen in kako moje mnenje ni realno, če pa govorim o tem kaj meni predstavlja dobro in kaj ne.
Ti samo zlorabljaš to stroko, saj se skliciješ na njo le takrat, ko tebi ustreza in ko iščeš le potrditve lastnih prepričanj. 🙂
Stroka prav tako pravi, da obstajajo le dobre plati vegetarijanstva.
Takšnih člankov je kolikor hočeš:
http://www.zurnal24.si/kaj-se-zgodi-ko-se-odpovemo-mesu-clanek-272556


Saj, če izločiš vse odvečne in nepotrebne in škodljive stvari, potem res ne porabiš veliko.
A za večino vse te nepotrebne in nezdrave zadeve predstavljajo napredek in jim dajejo občutek vrednosti, da si lahko privoščijo nekaj več.[/quote]

Vem Robi vem… :)[/quote]

Ampak jaz bi resnično rad videl konkretne rezultate tega in primerjave med ljudmi, ki uživajo te “strupe” oin te, ki jih ne, pa jih ni nikjer, tudi pritrditve in opredelitve o tem kar nekateri poimenujrejo strupi stroka in zdarva pamet strejših ljudi zanika. tako da je resnično vse videt enako verovanju v razne čirale čarale.:-))) Edino kar je res navzven vidno, je to, da imajo mnogi med temi, ki živijo zdravo vsaj motnjo hranjenja, so že na daleč videti anoreksični in verjetno še marsikatero pogojeno težavo, vsaj pogosto drisko glede na način prehranjevanja.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Modrival
Če si slaboviden, ti sicer lahko pomagajo očala. Če si slep, so tudi očala brezveze.

Sedaj ko nimam deca imam veliko vec casa za ostale stvari kot prej ves…med drugim za obdelovanje vrticka[/quote]
Tisto ni bil dec, ampak še en otrok, če si morala skrbeti za njega. 🙂
Ta prav dec prav tako pomaga pri delu na vrtu, če želi kaj pojesti iz njega.[/quote]
Ja bo kar drzalo 🙂

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

Ocitno samo tam kjer jaz jem svoje kosilo 🙂 od srednje sole do sedaj med polurno malico :)))

P.s. pa ne spadam vec med srednjesolce…kuhajo tudi za ostale :))))[/quote]

No, če ješ brezplačno malico (NA ČIGAV RAČUN???? TO HRANO NEKDO MORA PLAČAT!!!), potem jasno, da za hrano mesečno porabiš malo…
Povej katera šola je to, kje je ta šola, ker to je državna kraja davkoplačevalcev! Tvojo malico financiramo vsi državljani!

Resnično nisi ravno brihtna! Pa na njivici poleg zelenjave pridelaš še tri vrste žit za moko, a ne?[/quote]

Uau pa trdis da jaz nisem ravno brihtna. Jaz mojo hrano placam v celot in jo stejem med stroske in ne kot avtorica posebaj.
Le povedati sem ti hotela da je ze nekaj let tako tam.

Zakaj bi pridelala tri vrte zit mi pa ni jasno 🙂

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Bolje je biti gospodar pekla kot suženj nebes <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Everyone has two eyes but no one has the same view.

Ja, pa zakj se žaljivo obnašaš, ker me resnično zanima odgovor z verodostojnimi dokazi in primerajavo, “zdarvo živečih” in “nezdravo živečih”, veznao seveda na prehrano in ga nihče ne da. In tudi ti nikoli ne daš nobeneag argumenta, vedno le napadalnost, ko nekdo podvomi v pravilnost tega kar napišeš. Enkrat si celo dal menda neke linke, ki so jih pisali enakomisleči tebi, vendar so ti bili daleč od strokovnih ljudi, da bi poznli področje recimo vsaj kemije, mikrobiologije in medicine, da bi lahko verodostojno pisali o zdarvem in nezdravem.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ja, pa zakj se žaljivo obnašaš, ker me resnično zanima odgovor z verodostojnimi dokazi in primerajavo, “zdarvo živečih” in “nezdravo živečih”, veznao seveda na prehrano in ga nihče ne da. In tudi ti nikoli ne daš nobeneag argumenta, vedno le napadalnost, ko nekdo podvomi v pravilnost tega kar napišeš. Enkrat si celo dal menda neke linke, ki so jih pisali enakomisleči tebi, vendar so ti bili daleč od strokovnih ljudi, da bi poznli področje recimo vsaj kemije, mikrobiologije in medicine, da bi lahko verodostojno pisali o zdarvem in nezdravem.[/quote]
Če bi bral moje komentarje, bi zasledil, da jaz nikogar ne prepričujem.
Še posebej ne tistih, ki so polni predsodkov in sami strokovnjaki, ki se vedno sklicujejo na stroko. 🙂

Pa tisto ni bila žaljivka, ampak globoka misel, ki bi ti morda dala misliti, če ne bi bil preveč zagledan vase in v svojo resnico.

Ja, pa zakj se žaljivo obnašaš, ker me resnično zanima odgovor z verodostojnimi dokazi in primerajavo, “zdarvo živečih” in “nezdravo živečih”, veznao seveda na prehrano in ga nihče ne da. In tudi ti nikoli ne daš nobeneag argumenta, vedno le napadalnost, ko nekdo podvomi v pravilnost tega kar napišeš. Enkrat si celo dal menda neke linke, ki so jih pisali enakomisleči tebi, vendar so ti bili daleč od strokovnih ljudi, da bi poznli področje recimo vsaj kemije, mikrobiologije in medicine, da bi lahko verodostojno pisali o zdarvem in nezdravem.[/quote]
Če bi bral moje komentarje, bi zasledil, da jaz nikogar ne prepričujem.
Še posebej ne tistih, ki so polni predsodkov in sami strokovnjaki, ki se vedno sklicujejo na stroko. 🙂

Pa tisto ni bila žaljivka, ampak globoka misel, ki bi ti morda dala misliti, če ne bi bil preveč zagledan vase in v svojo resnico.[/quote]

Klinc pa tako plitka globoka misel:-))) daj ti meni argumente, ki vzdržijo in so dokazano potrjeni, če že zanikaš, da tvoje pisanje ni direktno zavajanje, kar ejansko je. Pišeš pa kot baba, babja lastnost je da deli očitke drugemu za to kar sama počne:-))) Sam kot vidiš po večini le sprašujem in povem svoja opažanja, ne morem rečt, da bivši sosed po tridesetih letih vegetarijanstva izgleda dobro, če ga je sama kost in koža in samokolnica njega rine po dvorišču, ne več on njo:-)) Žena mu pa cveti in videt vsako leto mlajša, ko je vse. In takih primerov vidim precej.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

No, če ješ brezplačno malico (NA ČIGAV RAČUN???? TO HRANO NEKDO MORA PLAČAT!!!), potem jasno, da za hrano mesečno porabiš malo…
Povej katera šola je to, kje je ta šola, ker to je državna kraja davkoplačevalcev! Tvojo malico financiramo vsi državljani!

Resnično nisi ravno brihtna! Pa na njivici poleg zelenjave pridelaš še tri vrste žit za moko, a ne?[/quote]

Uau pa trdis da jaz nisem ravno brihtna. Jaz mojo hrano placam v celot in jo stejem med stroske in ne kot avtorica posebaj.
Le povedati sem ti hotela da je ze nekaj let tako tam.

Zakaj bi pridelala tri vrte zit mi pa ni jasno :)[/quote]

saj te razumem, zdaj si vsa hepi, ker najdeš pravi odgovor in misliš, kako si prepametna… še en dokaz, da nisi ravno brihtna…

Očitati drugemu pomanjkanje brihtnosti ni ravno brihtno početje 😀

In tisto zgoraj kar očitaš Robi je bil sarkazem in za šalo postavljeno vprašanje, sem mislil da boš razumel. Prvotno sem mislil napisat nekaj v smislu, če te kdaj babae nabutajo, ko so štiri proti tebi.:-)) In ti zagrabiš resno kot pes na kost, s čimer spet potrjuješ moja opažanja, da so tisti, ki “zdravo živijo in se zdravo” prehranjujejo dosti bolj agresivni od ostalih in niti niso v stanjju se šalit o čemerkoli.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Razen teh otrocjih nepomembnih kregov..si dobila kak uporaben nasvet?


Je, ta tazadnji tvoj je najbolj koristen.[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................


Ne vem, kaj bluziš o neki agresivnosti.
Ti vidiš, kar hočeš videti, zato je kakšrnakoli argumentirana debata s tabo brezpredmetna in jo boš spet označil za prepričevanje. 🙂

Katera stroka? Do obstoja bodybilderjev se ni nihče ni obremenjeval z beljakovinami, niti s tem da so meso ali jajca jedli le nekajkrat na leto. Pri bistveno več fizičnega dela.

Eni še z manj denarja preživijo, med tistie spada moja družina.

Tragično!
Grozno!
Pa ravno tvoja?!



Boli nas kur@c.

ni vam tako slabo. Poznam ljudi, ki imajo 600 evrov plače, so denimo samski,po dva manjša kredita in nekako preživijo. Kar korajžno, šlo bo!

Poiščeš dodatno delo ali delo preko podjemne pogodbe,pa gre.

Mi smo tudi 5 članska družina,pa zaenkrat nam ne gre slabo.Edino ko iščeš službo,ne govori,da delaš podjemno,ker nekateri delodajalci so ljubosumni,zakaj bi delala in še dodatno služila.

Mi trije (jaz, mož in študent) živimo z 700€ na mesec, ne ostane nič.
Če mi preživimo, boste morali tudi vi!

New Report

Close