Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu 69 zna bit..

69 zna bit..

..jaaa res zna bit zanimiva tema, številka, zanimiv položaj-meni ljub.
Ampak nee pri meni gre za 69 dnevno seksualno abstinenco:) Bože, če se meni ne bo zmešalo nevem komu sebo.
Sicer pa če iz druge strani pogledamo, me čaka še približno točno toliko dni, torej sem na polovici.
Samo nevem še ALI JE KOZAREC POL POLN ALI PRAZEN:)
Lp vsem ki se lahko ljube volje dol dajate

em………. zakaj se pa ti ne moreš?????? konec koncev, sej se lahko človk tudi drugače porihta (sam), a ne? :)))

LP

Remedy

Pa to ne more bit resno. Gre za kakšno stavo al kaj? Si si nas pa prvošču ;))))
Je pa to lepa cifra, ja

LP – pr nas je sonček, tako in drgač;)))

Ko bi vedu kakšna mojstrica sem postala v toku…let.
Pa sama s prstki, pa raznorazni pripomočki…:), pa ko ne moraš na nič drugega mislit kot na seks, z vsako uro bolj surov,grob, močnejši ***, nevem če znam opisat.
Ampak..nevem včasih si želim občutit moško telo kako nabija, roke ki me grabijo

No, erči, ne samo štet….poglej remedy tud noče pa noče štet (ljubic, pa cm, pa ….) ampak se mi zdi, da ni tako žalosten kot ti…..Nasmehni se, vse še pride!!

ma kaka stava, služba:)

aa backa, evo tebe, vedno sem te vesela.
Sej ne štejem, res ne:) Imaš prav veš, vse me še čaka:)

pa dobr punce!!!! kaj se je vam vsem strgalo danes??!!!?? tam zraven me La Luna rajca, tukaj ti……… jst pa sam za računalnikom, pa se smilim sam sebi!!!!!!! pa da popizdiš!!!! povej kje si doma, da se greva posekat, pa da bo mir!!! (pri tebi in pri meni :)))

LP

Remedy

Bi res bi-seksala namreč, pri meni bi jaz prevzela kontrolo, sam se moraš zavedat-mlada pohotna, vroča punca polna domišlije- bi zmogu? Mmm res bi te dobro obdelala.
Pri tebi bi se ti pa prepustila, aaa kako bi uživala…
Pri vsem tem je sam en mali problem;)

ok….. dve stvari:

definiraj: mlada
definiraj: mali problem

ker pri meni je tko: mlad sem, problemov pa minam. tko da pri meni ni zadržkov :))

LP

Remedy

:)mislim da ti bo prvi odgovor bolj všeč:)
Stara sem 26 let

Problem pa je ta, ki pravzaprav sploh ni problem, za hibo ga imam ko sem zelo, zelo potrebna. Nikoli ne varam, nikoli nisem in tudi nikoli ne bom ( poznam pregovor) čeprav bi mi včasih še kako prav prišlo;)

Ja, dolga doba, erči in težko za zdržat. Sam če nekaj tako dolgo čakaš in si tako zelo želiš, je nazadnje poplačano, boš videla!

eh…….. jst sem pa že mislil, da bo malo akcije! :)))) zakaj nam pa pol govoriš, da si potrebna????….. pa nas po nepotrebnem vzburjaš? :))

LP

Remedy

jooj zakaj, zakaj, zato ker nimam nič pametnejšega za počet:)
ker bi rada da malček sočustvujete z mano, ker bi se rada z nekom tako malček vroče pogovarjala, če kaj kolegom omenim( pa ne tako direktno, da mi manjka) bi me vsi kar poseksali:)
Zate neznana pa vem;) da lahko samo klepetava, razen če nisi za kako kavo:)

ti samo povej, kje se dobiva. pridem takoj! (na kavo seveda :))

LP

Remedy

Ok zmenjeno, danes ne ker mam mehanika, jutri ne ker grem na predavanja, v četrtek pa komot. Si kje v bližini morja?

Erči, Remedy naj pije kavicio, midva pa se na štiri očke kaj vročega pogovoriva, prav?

ma pridem jst tut v Avstralijo, če je treba!!! :)))

a Koper, ali kje višje?? 🙂

LP

Remedy

Ne, na marsu

Hehe, KIR…….. očitno samo lutaš naokoli, pa nič ne pade od tebe!! :))))kje maš backo? :))))

LP

Remedy

Erci no ja jaz prov zlo socustvujem s tabo..nism sama nc na boljsem. 🙂

www.studentarija.net

…kolk jih je nepotešenih, midva se pa zarad ene kregava!!!!! :)))))) bova morala privat odpret!!!!

punce kr h men in KIR-u!!!! tiste pod 40 h men, tiste nad h KIR-u :))))

LP

Remedy

Remedy, piz***!

Bom rajš jaz delil: Vse k meni, kar ostane je tvoje

O Rubyfruit, tebe pa jaz skoz tolažim in mazim. In pri tem ne vidim konca

Ah vi fantje tle gor ste za sanjat..me gremo pa vseen zvecer same spat 😉

www.studentarija.net

New Report

Close