Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 7fantov napadlo 2fanta brez povoda: pretep v Celju

7fantov napadlo 2fanta brez povoda: pretep v Celju

No kaj pravite ali je Celje varno ponoci???

Pa teh 7 fantjov je bilo deleznih zanemarjanja s strani starsev, da se tako obnasajo. Ocitno je da zelijo nadvlado nad nemocnimi saj sami trpijo ko jih doma oce napade. Mama pa je tiho. Kje si CSD!?

https://siol.net/novice/slovenija/sedem-oseb-brez-povoda-nad-dva-mladoletnika-enega-so-huje-poskodovali-631915

 

Odgovor na objavo uporabnika
kenguru, 18.04.2024 ob 17:11

No kaj pravite ali je Celje varno ponoci???

Pa teh 7 fantjov je bilo deleznih zanemarjanja s strani starsev, da se tako obnasajo. Ocitno je da zelijo nadvlado nad nemocnimi saj sami trpijo ko jih doma oce napade. Mama pa je tiho. Kje si CSD!?

https://siol.net/novice/slovenija/sedem-oseb-brez-povoda-nad-dva-mladoletnika-enega-so-huje-poskodovali-631915

 

Sem stanovala v dijaskem domu v srediscu celja oz blizu centra v letih 2010 circa. Meni je bilo celje varno ker se ponoči nisem okrog sprehajala. So pa druge punce iz dijaškega doma govorile, da ne upajo okrog po celju hoditi s 60euri v žepu… In to podnevi

A ni tam Prebold bolj riskanten  glede sumljvih osebkov !?

A kdo ve kaj vec o njihovem napadu?

Kleni Slovenci.

Kot družba propadamo. Izgubili smo moralo in etiko. Mularija je ogledalo družbe.

V 33. letih samostojnosti (bruseljsko-natovskega vazalstva) smo moralno in etično popolnoma nazadovali. Odpovedali so vsi, ki so odgovorni za opozarjanje na moralno dekadenco:

– akademiki

-pedagogi

– filozofi (Žižek je fejk filozof in globalistična spaka)

 

Politiki nas vodijo v pogubo. Vse stranke so enake in med seboj sodelujejo v plenjenju proračuna in priskledništvu. Te interesne kriminalne združbe nosijo največ odgovornosti za dekadenco.

Propadli so vsi stebri družbe:

– feminizirano sodstvo

– zdravstvo

– šolstvo

-policija

-uprava

Odgovor na objavo uporabnika
superga698, 18.04.2024 ob 17:51

A ni tam Prebold bolj riskanten  glede sumljvih osebkov !?

Wtf od kdaj prebold?? Zakaj, kateri osebki lol???

 

Živim v Preboldu od rojstva in je zelo varen, tudi ponoči sem že šel na sprehod itd

New Report

Close