Najdi forum

96

Zelo hitro lahko pričakujemo:

Omejitev prostega gibanja po Sloveniji.
Zaprte meje za na Hrvaško, Avstrijo in Madžarsko.

Res ne razumem, kako pri hudiču se tako hitro lahko prenaša. A se folk nič ne pazi?


mi je bolj všeč!
v gmajni in na mojih travnikih, kjer nabiram regrat in sprehajam “beštijo”, omejitev še ni.

saj to že Kitajci povedali,da se siri hitro,res je demonski virus.ja upam,da res ne bo več prostega gibanja.

Vse te okužbe so stare od pet dni do treh tednov.


Ko pogledaš ven pa ljudje hodijo en zraven drugega na pol metra in se pogovarjajo. Greš stran, rine za tabo. Večina je še vedno v fazi zanikanja. Da je to samo gripica in da meni ne bo nič.

Zakaj naša vlada ni že 14 dni poprej naročila medicinske pripomočke, maske in respiratorje, če vedo, da jih nimajo dovolj?


Ko pogledaš ven pa ljudje hodijo en zraven drugega na pol metra in se pogovarjajo. Greš stran, rine za tabo. Večina je še vedno v fazi zanikanja. Da je to samo gripica in da meni ne bo nič.
[/quote]

res je – v trgovni v vrsti ti v tazadnjo še vedno rinejo. Kot da se res ne zavedajo, pa ne upoštevajo nasvetov ne ukrepov varnostne razdalje.

In te gledajo kot zabodeni, če prideš z masko v trgovino po življe -kot da izzivaš, a a si masko kje ukradel. Ne., ne izzivaš, niti je nisi ukrdel – a bo treba račun za nakup na masko še nalepit? Grozna stigmatizacija, če prideš z masko v trgovino – ljudje, ne počnite tega. Kaj pa vi veste, če sem morda dializni bolnik? Sebe ščitiš pa tako pred tistimi, ki bi morali bit doma, pa se kašljajoči sprehajajo po trgovinah med hrano!

Sicer pohvalno – danes v lokalni lekarni ( okolica LJ), je že bila zunaj vrsta pred vrati, eden po eden noter, zaposleni pa vsi z maskami na obrazu.

New Report

Close