Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A gremo………

A gremo………

………….nocoj žurat?………………ohhhhhhhhhhh, kje so ti časi…………..
:))

Ma čuj…. kaj se to ena barakuda po ŠČ sračka…. :)hahaha

Pa ajde…. gremo žurat….

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

?????????????…….res?

…zakaj pa da nebi zopet prisli.. ti časi..

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

……ejga,,,,,,,,,,kam bi pa ti šla.????

kaj je to ŠČ?

………saj bodo……………..ko bo dete večje.samo takrat bom jaz že s palco hodila…………

Plesat…………….pa na kakšno večerjo ob svečah…………..ahhhhhhhhh

..ja ja ja … kaj ne ..

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

:)))))…….ahah……đizus………….kaka te bom čez 10 let…………….hahah

…v najlepših letih.. :))))))))))))))))))

tako kot jaz… he he

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

hahahahahah.ok………….potem bom šla s teboj žurat čez 10 let!.bova vsaj enako stara!
:))))

..in misliš oba z palčko… ha ha ha ha

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

.sem spekla sardele za naju s pupo.
dober tek!
:)))

hahahahahaha……………..no.upam, da še je ne bova potrebovala!.
……….hmmmmmmmmmmm, edino tvoja……………..če bo uporabna…..hahahahah

..dober tek….

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

…..jaz bi tud ……….ribe, so dobre………….

SČ, sem malu falila….haha

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

se je starček pri osemdesetih,hvalil da je sedaj močnejši kot pa ,ko je bil star petindvajset…….
pa ga povprašujejo kako je to mogoče …in komentirajo da naj jim razloži…

in on njim odgovori…

pri petindvajsetih ga nisem mogel niti upogniti…danes… ah danes ga pa ….

trikrat okrog prsta ovijem…. he he he

P.s. a misliš da bo situacija takšna… :))))

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

grem počekirat…….

hahahahahahahhahahahaahhahahahahahahahhaah

.jest grem pa zdele peč ribje krokete..

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

…………mmmmmmmmmmm, ful so bile dobre! Še kuža je 2 pojedel!
:))

…to pa ti .povej………….hihi

..smej se smej..

sej takrat se ne boš…………….. bojo pa solzice kapljale…

*********************************** realizem,nam v sanjah nic ne pripomore.. brez sanj pa,realizem ostaja brez smisla.. ****************************************

New Report

Close