Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek A iamjo levičarji še kakšnega za povlečt?

A iamjo levičarji še kakšnega za povlečt?

Iz naftalina.Najprej Kučan, potem še eden bolj metuzalemski kaj je že ….. Sramota.
In pod temi naj bi človek živel.Upam, zelo upam, da ne.

koga pa misliš s tem matuzalem, pa ja ne Dr. Bučarja???


Hehe Bučar spada na desno. Njega so iz naftalina povlekli desničarji.
A je to tud še sramota?


Hehe Bučar spada na desno. Njega so iz naftalina povlekli desničarji.
A je to tud še sramota?[/quote]

Žal mi je, ampak Bučar ni nikakršen desničar in nikoli ni bil. Takoj po vojni je bil v vojaški policiji!!!, politično pa se oglaša tudi v zadnjih letih takrat, ko levici teče voda v grlo. In včeraj je bilo simptomatično. Je bila pa bučka, ko je rekel, da je demokracija ogrožena – a zato ker bo Janša zmagal. Hudo.


Hehe Bučar spada na desno. Njega so iz naftalina povlekli desničarji.
A je to tud še sramota?[/quote]

Žal mi je, ampak Bučar ni nikakršen desničar in nikoli ni bil. Takoj po vojni je bil v vojaški policiji!!!, politično pa se oglaša tudi v zadnjih letih takrat, ko levici teče voda v grlo. In včeraj je bilo simptomatično. Je bila pa bučka, ko je rekel, da je demokracija ogrožena – a zato ker bo Janša zmagal. Hudo.[/quote]

Bučer je bil soustanovitelj DEMOSA. In komunistični desident.

Žal mi je, ampak Bučar ni nikakršen desničar in nikoli ni bil. Takoj po vojni je bil v vojaški policiji!!!, politično pa se oglaša tudi v zadnjih letih takrat, ko levici teče voda v grlo. In včeraj je bilo simptomatično. Je bila pa bučka, ko je rekel, da je demokracija ogrožena – a zato ker bo Janša zmagal. Hudo.[/quote]

Bučer je bil soustanovitelj DEMOSA. In komunistični desident.[/quote]

In ker ni podrl JJ-a ga ‘desničarji’ prekvalificirajo v levičarja… vse za porebe volitev 🙂

Žal mi je, ampak Bučar ni nikakršen desničar in nikoli ni bil. Takoj po vojni je bil v vojaški policiji!!!, politično pa se oglaša tudi v zadnjih letih takrat, ko levici teče voda v grlo. In včeraj je bilo simptomatično. Je bila pa bučka, ko je rekel, da je demokracija ogrožena – a zato ker bo Janša zmagal. Hudo.[/quote]

Bučer je bil soustanovitelj DEMOSA. In komunistični desident.[/quote]

In ker ni podprl JJ-a ga ‘desničarji’ prekvalificirajo v levičarja… vse za porebe volitev 🙂

edino, da zamenjajo Pahorja (kot vodjo oz. mandatarjem) z Jankovičem ali Gasparijem.

New Report

Close