Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A ima lastnik kostanja sploh kakšne pravice, ali…

A ima lastnik kostanja sploh kakšne pravice, ali…


Koga naj se obdavči, kako naj dela zdravstvo, kdo dobi pokojnino in kako veliko itd. je stvar dogovora in potem, da se to sprejme v zakonodajo.
Dal sem samo primer, kako lahko država vpliva na določen segment, ki je v družbenem interesu. Ampak poudarjam LAHKO, to ne pomeni da bo ali pa da sem sam za takšno zakonodajo.

Pa če se vrnem na začetno temo, vsak lahko pobira plodove v gozdovih, ker je bil takšen dogovor (katere in koliko je definirano). Tako kot je v zakonu, da če se neko pojavi v mojem stanovanju ga nimam pravice ubiti, pojesti ali posiliti. In če dam na parkirno mesto gajbico, nimam pravice z snajperjem merit na osebo, ki mi hoče ukrasti gajbico. V zakonih je vedno neka mera sorazmernosti.[/quote]

Ja vejžde je bil to dogovor. Kakopak. Kakšen dogovor? A je zate to dogovor, da ti nek komunističen uradnik določi, da bi on tudi pobiral pridelek iz tvojega drevesa? A taki kraji reče dogovor? Daj ne seri….
In zmešal si vse.
Ko si napisal, če nekdo pride v tvoje stanovanje, pa gajbice in ostalo sranje…
Ne, nimaš pravice ubit nekoga, ki pride v tvoje stanovanje in tudi nimaš pravice s snajperjem fentat nekoga, ki hoče ukrast gajbico s tvojega parkinga…
Ampak to ne pomeni, da tisti, ki pride k tebi v hišo, potem lahko krade v tvoji bajti in da nekdo lahko tvojo gajbo odnese.
In enako bi moralo biti v hosti, ki je LAST nekoga. Nikogar ne smeš ubit, ampak tudi nihče ne bi smel imeti pravico krast pridelke iz drevesa, kateri IMA lastnika. Kakšen smisel je imeti drevo kostanja, če pa plod ni tvoj?
To je isto, kot bi ti hodil v službo, plača naj bi bila pa od vseh. Butasto


V tujini imajo davke na napremičnine, seveda so za to krivi komunistični uradniki, ki niso pomagali graditi nepremičnin.
Kdo pravi da ima lopov pravico vstopiti v drugo stanovanje? Pravim samo da nimamo pravice da ga ubijemo.
Če imaš gozd, ki je definiran kot gozd ga imaš zaradi lesa in katere pravice in dolžnosti imaš ti definira zakon.
Hodim v službo in mi zakon ne dopušča, da bi dobil bruto-bruto čeprav sem ga jaz zaslužil – butasto in ni prav.


V tujini imajo davke na napremičnine, seveda so za to krivi komunistični uradniki, ki niso pomagali graditi nepremičnin.
Kdo pravi da ima lopov pravico vstopiti v drugo stanovanje? Pravim samo da nimamo pravice da ga ubijemo.
Če imaš gozd, ki je definiran kot gozd ga imaš zaradi lesa in katere pravice in dolžnosti imaš ti definira zakon.
Hodim v službo in mi zakon ne dopušča, da bi dobil bruto-bruto čeprav sem ga jaz zaslužil – butasto in ni prav.[/quote]
Ja pa jade.
Zakaj pa bi imel gozd SAMO zaradi lesa? Zakaj?
Jaz imam gozd TUDI zaradi plodov, zaradi listja, za nabiranje zdravil, za čebeljo pašo itd…kje za boga ste slišali, da moram imet gozd SAMO zaradi lesa?
Gozd raste leta in leta in zgodi se, da generacija ali dve, praktično od gozda nimajo nič, ker les raste počasi. Čeprav v mladem gozdu les še ni zrel in še ni primeren za uporabo, ima lastnik do tega mladega gozda vseeno dolžnosti. In potem, ko gozd končno zraste do uporabnosti, pa navalite hijene, ki ste do tedaj samo čakale, da bo ta gozd postal za vas koristen. Kje ste bili pa prej?


V tujini imajo davke na napremičnine, seveda so za to krivi komunistični uradniki, ki niso pomagali graditi nepremičnin.
Kdo pravi da ima lopov pravico vstopiti v drugo stanovanje? Pravim samo da nimamo pravice da ga ubijemo.
Če imaš gozd, ki je definiran kot gozd ga imaš zaradi lesa in katere pravice in dolžnosti imaš ti definira zakon.
Hodim v službo in mi zakon ne dopušča, da bi dobil bruto-bruto čeprav sem ga jaz zaslužil – butasto in ni prav.[/quote]

saj povprečni ljudje ne ubijamo drugih ljudi kar tako, za zabavo.
da pa mu jih ne bi smel naložit po grbi, če šari po moji lastnini…

Vi lastniki gozdov, ki vam slovenski zakoni niso povšeči. Spokajte nazaj v Argentino ali pač tja od koder ste se priklatili. Tukaj vas ne maramo in ne potrebujemo.

ta kostanj zatakne v grlu požrešneš

a v Argentini ste lahko kradli?
ali pa ste prišli v Slovenijo, ker je to menda tukaj z zakonom dovoljeno?

vsekakor vas takih v večini ne maramo in ne potrebujemo.

a v Argentini ste lahko kradli?
ali pa ste prišli v Slovenijo, ker je to menda tukaj z zakonom dovoljeno?

vsekakor vas takih v večini ne maramo in ne potrebujemo.[/quote]
Jaz nisem bil v Argentini, zate pa ne vem od kod si, da si tako zahojen.

a v Argentini ste lahko kradli?
ali pa ste prišli v Slovenijo, ker je to menda tukaj z zakonom dovoljeno?

vsekakor vas takih v večini ne maramo in ne potrebujemo.[/quote]
Jaz nisem bil v Argentini, zate pa ne vem od kod si, da si tako zahojen.[/quote]

ja, potem je pa to vsaj tebi ja jasno, iz Slovenije smo taki.


Jaz nisem bil v Argentini, zate pa ne vem od kod si, da si tako zahojen.[/quote]

ja, potem je pa to vsaj tebi ja jasno, iz Slovenije smo taki.[/quote]
E nismo stari nismo. Kar poskusi spremeniti zakon, boš videl kraval.

A boste že nehali odgovarjati temu težaku! Žnjkrat ste mu vse razložili, on pa še kar svojo. Teži že dva tedna! Dovolj je! Nehajte ga že futrat!

je še kar nekaj bavčarjev v deželi…


Ti komunistek, nismo slovenci prišli h komunizmu. Komunizem je prišel k slovencem. Torej ti in tvoj komunizem spokajte od koder ste prišli.


Torej, po vaši komunistični logiki, mora lastnik gozda potem še doma na svojem vrtu posadit kostanj, če ga hoče jest, čeprav temu lastniku kostanj raste že v gozdu.
Ker tisti kostanj, ki raste v lastnikovem gozdu je za vas lopove, un, ki raste pa doma, pred hišo, je pa lahko zanj? Seveda, če ga zagradi pred vami lopovi in napiše veliko tablo, da je na občini dobil odlok, da lahko uživa svoj kostanj..


Torej, po vaši komunistični logiki, mora lastnik gozda potem še doma na svojem vrtu posadit kostanj, če ga hoče jest, čeprav temu lastniku kostanj raste že v gozdu.
Ker tisti kostanj, ki raste v lastnikovem gozdu je za vas lopove, un, ki raste pa doma, pred hišo, je pa lahko zanj? Seveda, če ga zagradi pred vami lopovi in napiše veliko tablo, da je na občini dobil odlok, da lahko uživa svoj kostanj..[/quote]

Nastimaj pasti in napisi na tablo,da so medvedje pasti in da je gibanje na lastno…

Zanimivo kako bi dotični, ki se jih določena tema dotika, radi potem avtorja tematike utišali z likvidacijo.
Še dobro da moderatorji ne nasedajo vsaki tečni babnici, ki bi rada debatirala samo o tem, kakšno ime vam je všeč, kakšno šminko uporablja Nina Osenar, kdo gleda kmetijo, pa kdo gleda Štorijo, pa kakšno ime dati svojemu psu………….


A to je tisti komunistični gatto, ki na Alter forumu pravi, da je še premalo ljudi v jamah in da bi jih bilo treba še več pobit?

NE ŽALI ME KER TE BOM PRIJAVIL SPLETNEM OČESU

New Report

Close