Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu A ima vaš tudi rad…

A ima vaš tudi rad…

Mislim da bi vsakemu pasalo samo nekateri si tega nočejo priznati….ker je to po njihivo “pedersko”

Poljub je kralj dotikov

najraje ima ko mu zapičim kol v rit

čak čak čak mal… to se pa tepe s tistim, da ti prodiranje od zadaj ni všeč!?

25 in 27 let,zakaj?

Zelo v redu mišljenje.

Včasih ja, včasih ne. Kot vse ostalo pri seksu, v življenju nasploh …
Včasih bom kavo, včasih ne, včasih bom vino, včasih ne, včasih bom čistila tri ure, včasih nič, včasih bom hodila v hribe vsak dan, včasih vsak mesec …

Najlepše je, da v življenju doživimo čim več – povsod in sprejemamo tisto, kar želimo. Eni kadijo eni ne. Eni pijejo drugi ne. Eni likajo drugi ne. Eni naredijo magisterij drugi ne. Eni varajo drugi ne. Eni ljubijo drugi ne. In tako je pri vseh stvareh.

JA-NE

To me je kar tako zanimalo? Zanima pa me ali si ga svojega z vibratorjrem? Drugo pa me zanima še to rekla si da si mu svečko potisnila mot ko je on tebe kako ti je to uspelo?

točno… torej tudi ne moremo trdit, da bi vsakemu to pasalo, ampak da se nekaterim zdi pedersko…

Dejstvo je pač, da imamo okuse zelo različne (kakor je tudi res dejstvo, da to marsikoga odbija, ker ga spominja na gayevstvo)

Vidim marski kaj kako se punce in fantje ližejo .
Vendar jaz sem enkrat seksal pa se tisto je kolegica zatožila .

Porajtam da me ima ljubezen rada kajti če jo vprašam za sance ljubezen .
Se me nezno smehlja ter me poljubi na lice .
Večkrat mi je rekla da sem srček ali sonček .
Vendar ko je fant rekel da jo ne mara je prijokala k meni v objem in mi rekla da bi se rada z menoj poročila da me močno ljubi .

New Report

Close