Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek a je j.j. res albanskega porekla ?!

a je j.j. res albanskega porekla ?!

To je pa res pomembno

Saj je Janković po mami Slovenec, ne seri ženska !!!!

za ” to je pa res pomembno “

Mnoge Slovenke vprašaj zakaj dajo Srbom !!! Moški vzamejo, kar se ponudi, sploh prekrasni seksi in postavni Srbi.

Pa lep pozdrav

Slovenke pač očitno palijo na južnjake, to so dejstva


Sj bo simpatizer povedal,ker je tak poznavalec zgodovine in tudi jezikovnih skupnosti,še boljši poznavalec je pa na področju verstev .Če tip neve kako so iliri postali muslimani,to se je zgodilo v bistvu zelo pred kratkim,če gledamo časovni pas,ker so bili iliri kar dolgo na zemljici pred tem(misli,da so jih poturčili srbi,očitno misli,da so srbi in turki eno in isto) tip niti ne dojema,razlike med sprejetjem nove ali druge vere in med staroverstvom in novodobnimi oblikami verovanj.On ne dojame niti tega,da ima samo krščanstvo ogromno ločin,prav tako verjetno ni seznanjen s tem,da ima islam 2 veji šiite in sunite,verjetno še ni slišal za zoroastrizem,ki je bila nekoč glavna vera perzije,ki je zdaj iran,niti se mu ne sanja,kako so postali na tistih področjih muslimani-verjetno so šli srbi dol na osvajanja,to si je sigurno prebral v naci spisih.Najprej se malo izobrazi sds priliznjenec pol pa kvasi bedarije.
Pa še malo naj se poduči tudi o venetih,pa ne z wanna bi slo.nacističnih strani,ki si prisvajajo venete in si po svoje razlagajo arh. in zgod.dokaze,s katerimi slovenci nimamo pravzaprav nič.Naciji bi bili radi nekaj kar nikoli niso bili.

poglejte malo v Nemčiji, nemke…haha…..turki pa to ….

Janša pa v vsakem preimeru ravno tako (če ne celo tudi po očetu)…

kaj je on po očetu, narod govori že dolgo !!

lep dan vsem

Janša je kristjan zadnjih nekaj let, ko se to splača. Prej je bil komunist.

Aha razumem, Srbi so bolj seksi kot Slovenci, zato smo torej srbski hlapci.

OK sedaj mi je jasno.

Zato je Jankovićeva mama izbrala Srba za moža, seveda.

Janšini mami pa se je morebiti “zgodil” Albanec, dobro, da še niste prišli do sklepa, da jo je verjetno posilil, saj Slovenka VEDNO izbere Srba (če ne Slovenca)

Gre mi na bruhanje


Kako pa srbi vzgajajo otroke?Nič drugače kot slovenci.Eni jih vzgajajo kot je treba,drugi jih pač ne.Eni otroci srbov naredijo nekaj iz sebe in žive kot je treba,isto velja za otroke nekaterih slovencev,drugi pa pač postanjejo nebodigatreba.Ne obstaja nekaj kot je srbska ali slovenska vzgoja.Obstaja samo dobra ali slaba vzgoja.Obstaja pa špartanska vzgoja,vendar ta ni več v praksi.Sami poznavalci vsega ste tu gor,pa en večjo neumnost piše kot drug,nevem kdo je bolj pameten ti ali pa sds priliznjenec.
Obstaja pa nekaj čemur se reče srbska kultura ali slovenska kultura ali islamska kultura -vse tri so velike zakladnice znanja in tradicije,vendar tega ne gre mešati z vero ali vzgojo.Tako vera kot vzgoja je stvar posameznika in njegovega pogleda na svet,predvsem pa pogleda na tisti kar je prav in narobe.

http://www.youtube.com/watch?v=_V1qcJPu020

In še nekaj za to je pa res pomembno
jankovič ni sinov vzgojil v srbe,ampak jih je vzgojil v to kar pač so -nebodigatreba.Ker srb se rodiš,vzgojen pa postaneš ali pa pač ne.
isto velja za vse ostale narode ja tudi nas slovence,ker po tvoji filozofiji,ki je meni nekako nerazumljiva,smo vsi slovenci že rojeni tako,da smo vzgojeni in ne rabimo vzgoje ,vse kar rabimo je da se rodimo kot slovenci.Mogoče si pa pogruntala magično formulo,kako ven iz krize,cel svet naj se rodi kot slovenec in s sveta bojo pregnane vse sile teme,ker le slovenci se že rodimo vzgojeni,torej se rodimo kot nadnaravna bitja ,ki od prvega diha ločimo slabo od dobrega.Ja ko bi bilo tako enostavno,pa ni!

halo!?!?! ne moreš biti krščanskega porekla. krščanstvo ni narodnost, to je vera, ideologija, kar imaš v glavi, ne v dnk. med kosovarji so tudi kristjani, niso vsi samo muslimani.
kaj zemlja vse ne nosi.

halo!?!?! ne moreš biti krščanskega porekla. krščanstvo ni narodnost, to je vera, ideologija, kar imaš v glavi, ne v dnk. med kosovarji so tudi kristjani, niso vsi samo muslimani.
kaj zemlja vse ne nosi.[/quote]
točno tako

Slovenci smo tako popolni, da ne potrebujemo nobene vzgoje, izobraževanj, sproščenosti, vrednost, sprejmanja različnosti in itd…ker mi se že taki rodimo, da imamo vse radi, vsem želimo najboljše in vsi strmimo k napredku in obilju. To je res, da se taki rodimo. Žal pa nas potem slovenska miselnost dotolče v huligane, nesprejetje drugih ljudi, nobenega navdušenja nad delom, nad življenjem, nevoščljivost. Da slovenci smo popolni narod. Tako popolni, da sovražimo optimizem in napredek soseda in ljudi. Bog ne daj, da bi imel za žlico več kruha. Ja narod za vzgled.

To je bil čvrsti kosovski brigadir na delovni akciji, ne pa sezonski delavec.

Je pa splošno znano, da baje JJ svojega krušnega očeta skoraj tako mrzi, kot pravega.

no, tudi jaz sem pol albanka, pa mi še nihče ni rekel, da izgledam kot albanka. mogoče pa se samo janši pozna ta polovica? ne razumem čisto 🙂

sicer pa … slovenke so poročajo in imajo otroke s komer hočejo. moja mama slovenka se je pač z albancem, jaz imam pa otroke s slovencem. big deal.

Mogoče pa je zato v JJ toliko sovraštva in zamer.

mogoče zato

tako je

katarina 73

tvoja mama ni edina Slovenka, ki spi z Albancem…..ali pa postavnim Srbom itd 🙂

haha

Ste pa res iz pamtiveka. Čisto vseeno je, kdo se je namešal njegovo kri. A vi mislite, da ste pa “čistokrvni”? Tri, štiri kolena nazaj boste hitro našli kakšnega “južnaka”, kakšnega istrana, dalmatinca, ali pa italijanskega vojaka, ali pa rusa, pa še marsikaj se najde.
Jaz sem nacionalistka, ampak me te zadeve ne zanimajo. Kdorkoli, pa tudi ne glede na to, kje se je dejansko rodil – če živi v Sloveniji, govori slovensko, živi tako, kot se tu živi, in v javnem življenju ne pljuva čez ta način življenja, javno pove, da je slovenec in ne skriva slovenskega pasoša, je zame slovenec.
Če pa fura neko svojo subkulturo, neko jugonostalgijo, je čefur, pa četudi mi je ime Janez Novak.
Je pa zame slovenec vsak, tudi če je črn, ali pa rumeno zelenkas, če živi kot slovenec in spoštuje ta način življenja. Zaradi mene lahko tudi doma je vsak dan burek in posluša Šemso Čulfikrpašič, za zaprtimi vrati, ne toleriram pa tega, da meni začne razlagati, da moram jaz to početi.

Ma ste res…Tito se je zadolževal in Jankovič njegovo politiko nadaljuje in zdej, ko bi nas JJ rad spravu iz dreka vsi po njem…fuj

http://www.eu2008.si/si/The_Council_Presidency/The_Slovenian_Government/Prime_Minister/CV_Jansa_long.html

Če se spuščaš na ta nivo, si enak fašist kot zgoraj omenjeni.

faca vse pove poglej

New Report

Close