Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A je katera od vas zastopnica za tupperware?

A je katera od vas zastopnica za tupperware?

Bi nekaj vprašala!

izvoli, vprašaj

Koliko stane nožek za lupit krompir(v obliki črke C)?Pa če se ga da dobit tudi po pošti?

Okoli dva tisoč, ne, ne moreš ga dobiti po pošti. A si iz LJ?

Ne,nisem.Poznaš kakšno zastopnico iz Nove Gorice?

Niti ne. V skrajni sili lahko naročiš pri meni, pa se nekako dogovoriva za dostavo.

Mene pa zanima eno vprašanje…glede na to, da pravijo, da se ta posoda ne stre in da na to dajejo garancijo, kaj naj storim, če mi je skleda za solato “počila” v pomivalnem stroju, zastopnice pa ni nikjer več. Pa še računa ne najdem. Je sploh kakšna rešitev?
hvala, zala

Jaz poznam zastopnico na ajdovskem, pusti mail ali gsm. Mislim pa, da nožek v c obliki ni več v prodaji – samo v obliki v.

Meni je skleda padla na tla in počila. Pri nas mi je niso hoteli zamenjati, so mi jo pa brez problemov zamenjali v Nemčiji (zrihtala en akolegica) in še čudili so se, kako tega v Sloveniji ne naredijo.
Tudi jaz poznam zastopnico iz Ajdovščine, mogoče celo isto kot Sonja.

Torej, emica, punci sta našli eno zate! Srečno!

Moj mail je [email protected]!Ok,ni važno,tudi v obliki U bo v redu.
Hvala punce.

Jaz sem bila nekaj časa vpisana v Tupp- family in ostalo mi je en kup posode, nove, ki je sploh ne uporabljam in bi jo z veseljem prodala, seveda s ceno po dogovoru.
Če katero mogoče zanima…

p.s. Lj ali Nm.

pozdravljena,

mene zanima če imaš mogoče posodo za shranjevanje kruha in cena.

l.p.

m.

Imam čisto novo posodo za kruh, vendar tisto manjšo varijanto. Imam tudi ‘ta veliko’, vendar že rabljeno, a je ne uporabljam.
Po pravici povedano je zadeva takšna, da imamo na podstrehi eno veeeeliko škatlo, v kateri je Tupp posoda in bi morala pogledat.
Zagotovo imam:

– mali ‘šejker’
– okroglo posodo za torto
– pravokotno posodo (kot tista za torto)
– Tupperware jedilni pribor (6-delni)
– veliko ovalno legumiero (posoda + cedilo + pokrov)
– razne sklede
– ??? (ne spomnim se)

mene zanima:

velika posoda za kruh-lahko rabljena- cena?
mala posoda za kruh-mere? cena?
okrogla velika posoda s pokrovko za solato cena?

Glej, zdajle težko rečem, ker sploh nimam pojma kakšne so cene…
Danes ali jutri bom prebrskala tisto mojo Tupp – deponijo 😉 in ti najkasneje v četrtek javim, prav?

Priskrbela sem si trenutno veljavni katalog in pregledala mojo posodo.
Se mi zdi, da je tega še več, kot sem mislila 😉
Velika posoda za kruh (temno modra z belim pokrovom) ni bila praktično nič rabljena (drponirana v omari, ker je za 2 osebi prevelika). Cena nove je 6300 sit, prodala bi jo za 3000 sit.
Tista druga posoda za kruh pa je temno modra s kovinskim sijajem (metalik) in je približno za 2/3 velike posode. Takšno uporabljava tudi midva in nama zadostuje. Redne cene ne vem, recimo pa okoli 2000 sit.
Povej…

Te posode imam še precej in nameravam jo tudi slikat (mogoče danes popoldne), pol se je lažje pogovarjat…

Živjo!
Sem svetovalka za Tupperware in lahko me pokličete na 031 231 016 ali pa mi pišete na [email protected]

te pupe so imele debato pred enajstimi leti…. ne bo zaslužka tu not… lol

Vem. Včasih vseeno kdo še pogleda sem. Ne gre vedno samo za zaslužek, največkrat samo svetujemo. LP 🙂


Ne gre za zaslužek … LOL 🙂
A danes si si vzela čas in vlečeš ven vse stare teme o tvojih prodajnih artiklih?

New Report

Close